Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-10-2018, 15:44   #361
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,445
Thanks: 1,365
Thanked 1,459 Times in 983 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 268
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

O Gabim(e), e ke emrin une... !

__________________
*...dhe njė jetė e re gėrmadhash, po lulėzon...*
Meri ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2018, 21:41   #362
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,001
Thanks: 10,972
Thanked 9,863 Times in 5,948 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 528
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
O Gabim(e), e ke emrin une... !

Edhe 100

Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-10-2018, 23:00   #363
The_AnGeL
World is Mine
 
Avatari i The_AnGeL
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Posts: 178
Thanks: 10
Thanked 6 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
The_AnGeL ėshtė vėrtetė talentėThe_AnGeL ėshtė vėrtetė talentėThe_AnGeL ėshtė vėrtetė talentėThe_AnGeL ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

O zot hidh nje sy mbi Shqiperi sepse ky shtet po na vjedh e po na len pa buke or ti ...
The_AnGeL nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2018, 02:52   #364
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,135
Thanks: 3,356
Thanked 297 Times in 228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Eshte nje shprehje: Cfare te sheh syri te ben dora. Eshte edhe nje shprehje tjeter: Ne qofte se syri sheh papasterti dora shkon dhe e pastron. Nese Bota do te dinte se syri i Zotit eshte mbi te atehere ajo normalisht duhet te panikonte dhe te kishte frike. Ajo e di shume mire kete gje, dhe fakti qe as panikohet as ka frike tregon se menyra se si e percepton ajo Zotin eshte e gabuar. Nqs Bota do te kishte reaguar kur u lajmerua se syri i Zotit ishte mbi te ajo do te kishte pastruar e ndrequr cdo gje.

Fakti qe ata qe u lajmeruan u mblodhen zyrave dhe e pergjuan dhe u perpoqen t'a kapnin mat tregon budallallekun me te madh te kryer ndonjehere ne historine e njerezimit.

Jo syri i Zotit nuk mund te jete gjithandej.

Edhe nje gje tjeter. Askush nuk e di cfare Zoti konsideron pis dhe cfare ai konsideron te paster. Askush nuk pyeti.

Keshtu qe thoni ju.


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2018, 03:14   #365
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 40,773
Thanks: 11,569
Thanked 6,555 Times in 4,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 305
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Mos neglizho njerezit,qe te tregojne se ti per ATA/O je i rendesishem,sepse do vije nje dite qe kohen do ta kalosh me TO,por nuk do kesh mundesi.

SACRO e SANTO.

Resti WURST.

Chapeau.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2018, 03:43   #366
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,135
Thanks: 3,356
Thanked 297 Times in 228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Mos e shiko kalin e dhuruar nga dhembet.


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2018, 09:55   #367
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 8,913
Thanks: 556
Thanked 2,028 Times in 1,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

- Nėse je fajtor, mos krijo rrėmujė pa nevojė.

#AgimMETBALA
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2018, 10:07   #368
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,135
Thanks: 3,356
Thanked 297 Times in 228 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarėAdea ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Miu i bertiti elefantit qe ishte duke u lare ne det. Kur elefanti doli nga deti i sikletosur nga bertitjet e miut, ky i fundit i thote se kishte menduar se elefanti kishte veshur gabimisht rrobat e tij te banjes.


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 18-10-2018, 11:50   #369
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,069
Thanks: 755
Thanked 395 Times in 246 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Miu i bertiti elefantit qe ishte duke u lare ne det. Kur elefanti doli nga deti i sikletosur nga bertitjet e miut, ky i fundit i thote se kishte menduar se elefanti kishte veshur gabimisht rrobat e tij te banjes.


Dea
Sh shprehje nga te tuat, barcaleta si kjo me lart apo ku di une, i kam perdor dhe i kam degjuar dhe une kur kam qene i vogel. Kam pershtepjen se duhet te jemi bashke-provincial.
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2018, 15:24   #370
Jolene
.
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,363
Thanks: 4,188
Thanked 5,388 Times in 2,537 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 607
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Disa njerez te vetmen gje pozitive qe kane eshte grupi i gjakut.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2018, 15:35   #371
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,001
Thanks: 10,972
Thanked 9,863 Times in 5,948 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 528
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Disa njerez te vetmen gje pozitive qe kane eshte grupi i gjakut.
Ose kur sėmuren, u dalin analizat pozitive.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 19-10-2018, 06:17   #372
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 8,913
Thanks: 556
Thanked 2,028 Times in 1,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

- Faktet do tė mbrojnė edhe nga miku, edhe nga armiku.

#AgimMETBALA
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2018, 12:12   #373
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,223
Thanks: 363
Thanked 1,793 Times in 1,201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 59
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Qe te vdesesh duhet te jesh i gjalle.


p.s. per ata qe jane gjalle e kane vdek me kohe tha robotua ke filmi...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-10-2018, 06:45   #374
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 8,913
Thanks: 556
Thanked 2,028 Times in 1,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

- Miku tė godet kur e qonė kokėn, armiku kur e ulė.

#AgimMETBALA
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur