Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-02-2018, 07:52   #1
Begaj2005
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Feb 2018
Posts: 8
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Begaj2005 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pershendetje

merse se u gjeta atdhetare te dashur besoj edhe un si antar i ri do kontributoj ne ket forum
Begaj2005 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2018, 08:11   #2
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,680
Thanks: 3,042
Thanked 7,892 Times in 2,578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe Begaj !
Jemi ne pritje Te kontributit tend si kujtdo tjeter ktu .

Kalofsh bukur.
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2018, 08:36   #3
Begaj2005
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Feb 2018
Posts: 8
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Begaj2005 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pershendetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Mire se erdhe Begaj !
Jemi ne pritje Te kontributit tend si kujtdo tjeter ktu .

Kalofsh bukur.
Begaj2005 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2018, 08:40   #4
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 2,827
Thanks: 209
Thanked 493 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje

Mire se erdh Bego .. Kujdes se ka grifsha ktu
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2018, 13:05   #5
Begaj2005
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Feb 2018
Posts: 8
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Begaj2005 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pershendetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Noe Shiko postimin
Mire se erdh Bego .. Kujdes se ka grifsha ktu
nuk do merem me thash e theme shoku nuk me friksojne grifshat mu te pershendes edhe te falenderoj
Begaj2005 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur