Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-01-2018, 17:58   #1021
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 1,951
Thanks: 575
Thanked 426 Times in 294 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Une sa here hyj ketu, hop aktivizohen vete dy faqe te tjera "youtube" dhe "p.rno". Te ka bere vaki?
Tek un nuk hapen fare,edhe kur hapen bllokohen.
Damastion nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-01-2018, 18:47   #1022
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 11,256
Thanks: 1,948
Thanked 2,247 Times in 1,229 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 292
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Damastion Shiko postimin
Rex,ku dreq po i shikon gjith keta filma te mire??
Lol

Kryesisht ne ate linkun e pare qe e ka sjelle Robbery, ndonjeher ne Gold e shume me rralle ne kinema.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-01-2018, 19:09   #1023
Baardy_
Super Anėtar
 
Avatari i Baardy_
 
Data e antarėsimit: May 2017
Vendndodhja: Ne zvicer
Posts: 178
Thanks: 691
Thanked 356 Times in 97 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Baardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Seraphim Falls

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Baardy_ : 04-01-2018 nė 19:14
Baardy_ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-01-2018, 19:14   #1024
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,104
Thanks: 153
Thanked 939 Times in 621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

"Aventurat e Elianit neper klinikat private"
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-01-2018, 19:18   #1025
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,737
Thanks: 335
Thanked 760 Times in 266 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Faleminderit Robbery. Me fal por nuk kam kohe ta komentoj ate film por sa e mbaj mend ky e tradhetoi mafian andaj edhe donin ta vrisnin me pas. Nuk donte te vriste njeri te pafajshem edhepse kishte nevoje per para. Andaj edhe vrau meksikanet sepse ata nuk degjuan dhe hapen zjarr ne policine. Ky shpetoi jete policesh aty. Filmi eshte brutal padyshim.
Me qetesi, kur te kesh kohe. Ketu jemi .
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur