Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-10-2017, 21:15   #21
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,227
Thanks: 0
Thanked 403 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Morenita Shiko postimin
Uu foli bossi. Pak e sak.
Tuj qesh me veten e imagjinuar boss...
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2017, 21:18   #22
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,013
Thanks: 5,804
Thanked 4,055 Times in 2,203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Humori eshte kur qesh me veten, tallja kur qesh me te tjeret.
hera pare qi lexova nje fjali sagllom nga ty se fjalite e tjera spara ti kuptoj jo per gjo
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2017, 21:20   #23
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 33,124
Thanks: 8,232
Thanked 7,813 Times in 4,433 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 436
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
hera pare qi lexova nje fjali sagllom nga ty se fjalite e tjera spara ti kuptoj jo per gjo
Duhet tė mprehėsh mė shum trurin qė ta kuptoth.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2017, 21:22   #24
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,013
Thanks: 5,804
Thanked 4,055 Times in 2,203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Duhet tė mprehėsh mė shum trurin qė ta kuptoth.
jo per ate jo. mos merr superxhiro ti kot

ai as vete si kupton ato qi thote jo me ti kuptojme ne
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2017, 21:25   #25
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 33,124
Thanks: 8,232
Thanked 7,813 Times in 4,433 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 436
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
jo per ate jo. mos merr superxhiro ti kot

ai as vete si kupton ato qi thote jo me ti kuptojme ne
Tė kam thėnė, pyet kur nuk kupton njė gjė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2017, 21:26   #26
Morenita
Super Anėtar
 
Avatari i Morenita
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 283
Thanks: 30
Thanked 45 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Morenita ėshtė njė gur i ēmuarMorenita ėshtė njė gur i ēmuarMorenita ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Tuj qesh me veten e imagjinuar boss...
Do beheshe sadomazokist?

O uj me gaz po si ka mundesi qe jane aq vaket ketej e se kapin auren tende?
Morenita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2017, 22:14   #27
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,227
Thanks: 0
Thanked 403 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Morenita Shiko postimin
Do beheshe sadomazokist?

O uj me gaz po si ka mundesi qe jane aq vaket ketej e se kapin auren tende?
Me mire me te qeshur.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2017, 22:40   #28
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 17,477
Thanks: 4,052
Thanked 4,685 Times in 2,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 220
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

me ja u zhdrividhu pak trunin ,humori nuk ka lidhje fare me talljen
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 10-10-2017, 07:37   #29
Morenita
Super Anėtar
 
Avatari i Morenita
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 283
Thanks: 30
Thanked 45 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Morenita ėshtė njė gur i ēmuarMorenita ėshtė njė gur i ēmuarMorenita ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Me mire me te qeshur.
E thene kjo kur flet ngjitur mbi podium
Morenita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2017, 18:08   #30
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,227
Thanks: 0
Thanked 403 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Morenita Shiko postimin
E thene kjo kur flet ngjitur mbi podium
E thene pa podiume
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i uj me gaz pėlqehet nga
i vjetėr 10-10-2017, 22:26   #31
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,051
Thanks: 2,117
Thanked 2,057 Times in 1,339 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 88
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

E para dhe e dyta jane dy „gjosenda“ te ndryshme nga njera-tjetra.
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 11:09   #32
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,534
Thanks: 0
Thanked 461 Times in 363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Humori eshte kur qesh me veten, tallja kur qesh me te tjeret.
Humori eshte kur qesh me hallet e tua dhe tallja, kur i jep hall tjetrit me te qeshuren tende.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga lonely_lion : 13-10-2017 nė 11:12
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-01-2018, 14:13   #33
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,104
Thanks: 153
Thanked 939 Times in 621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 42
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Humori eshte demokraci, tallja diktature, edhe pse te dyja shkaktojne goditje duke e bere themelin e atij qe i drejtohet te paqendrueshem.
Ndryshe nga humori qe shkakton nje shok pozitiv, tallja shkakton plage te renda ne shpirt. Personalisht mundohem te mos e perdor, pasi e nuk godas kurre tjetrin ne piken e dobet.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-01-2018, 09:20   #34
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 2,753
Thanks: 1,868
Thanked 3,726 Times in 1,226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Tallja nuk shkakton te qeshura tek une, perkundrazi me vjen keq per palen qe po tallet.

Humori eshte tjeter gje deri ne nje pike. Pika eshte qe, nese humorin e tepron kundrejt te njejtin person, merr ngjyrimet e talljes dhe efekti eshte negativ.

Humori, jo te gjitheve u ka lezet vec.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 07-01-2018, 10:40   #35
Miranda
Nų'Love
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,556
Thanks: 111
Thanked 578 Times in 222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Po nuk u talle me tjetrin/en nuk ka humor.
Keshtu konceptohet nga te gjith ne, humori.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2018, 11:36   #36
Anita
.
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,564
Thanks: 1,726
Thanked 2,273 Times in 1,452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Tallja nuk shkakton te qeshura tek une, perkundrazi me vjen keq per palen qe po tallet.

Humori eshte tjeter gje deri ne nje pike. Pika eshte qe, nese humorin e tepron kundrejt te njejtin person, merr ngjyrimet e talljes dhe efekti eshte negativ.

Humori, jo te gjitheve u ka lezet vec.
Ceshtja nuk eshte te ndiejme keqardhje,ceshtja eshte si reagojme e nese reagojme kur hasim ne te tilla sjellje...

Duke ndjere keqardhje ti thjeshte hesht dhe behesh bashkepunues me personin qe tallet ne kete rast...Qe do te thote defrehesh perderisa kjo tallje nuk behet ne kurrizin tend,dhe si pasoje me kete veprim ti dashur pa dashur, i jep e me shume "fuqi" tallesit te vazhdoje lojen e tij!

Shakaja eshte komplet ndryshe edhe pse shpesh edhe ne kete rast i kalojne limitet ndonjehere....

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Anita : 07-01-2018 nė 11:39
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-01-2018, 14:18   #37
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 7,902
Thanks: 1,335
Thanked 1,252 Times in 472 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Humori dhe tallja

Humori e ka per qellim qe ta bej nje atmosfer gezimi ne nje shoqri , tallja e ka te njejtin qellim , por , duke e nenqmue nje person ...
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur