Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-08-2018, 21:44   #21
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,553
Thanks: 2,936
Thanked 7,643 Times in 2,488 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 206
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Nuk e kisha per ty rreshtin e fundit po per permbytjen ne shpi time .

Nuk te urrej gjithsesi se fjala urrejtje eshte e madhe shume per ta perdorur ktu .
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2018, 21:52   #22
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 6,522
Thanks: 287
Thanked 1,375 Times in 894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Nuk e kisha per ty rreshtin e fundit po per permbytjen ne shpi time .

Nuk te urrej gjithsesi se fjala urrejtje eshte e madhe shume per ta perdorur ktu .
Po deshe mi...me kurseve listen
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2018, 22:22   #23
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,408
Thanks: 2,198
Thanked 3,670 Times in 2,403 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga iDeA Shiko postimin
Jam Luani : ) ne jete, por si pasoj e demokracise jam Virgjeresha ne pashaport.
Paske horoskop ujorin mė siguri

Sa pėr temėn fjala "urrejtje" nuk ekziston nė fjalorin tim.E kam te shtrenjte shpirtin aq sa s'ia lejoj vetes te ushqehet me urrejtje Lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur