Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-07-2018, 07:50   #721
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,799
Thanks: 238
Thanked 1,109 Times in 755 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

vajta me babain ne fshat per rigon se eshte periudha...une rrija si gafil ne mes te rruges, kurse babai m'u zhduk nga syte e pas gjysem ore erdhi me 3 thase plot...e kuptova qe s'vleja hic para babait...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 11-07-2018, 15:28   #722
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,479
Thanks: 3,643
Thanked 4,770 Times in 2,210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 587
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

............
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg FB541D23-A0A3-4257-87B3-366500CF8246.jpg (20.6 KiloByte, 90 shikimet)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 11-07-2018, 21:03   #723
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,799
Thanks: 238
Thanked 1,109 Times in 755 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

tani bota do marrin vesh se ku bie Shqiperia ne harte...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 23:16   #724
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 1,214
Thanks: 184
Thanked 530 Times in 263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
Buzeqeshje ėshtė njė i shkėlqyerBuzeqeshje ėshtė njė i shkėlqyerBuzeqeshje ėshtė njė i shkėlqyerBuzeqeshje ėshtė njė i shkėlqyerBuzeqeshje ėshtė njė i shkėlqyerBuzeqeshje ėshtė njė i shkėlqyerBuzeqeshje ėshtė njė i shkėlqyerBuzeqeshje ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

Ky amorja ime me shkriu sot
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 00:11   #725
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 30,654
Thanks: 11,907
Thanked 14,731 Times in 5,801 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
tani bota do marrin vesh se ku bie Shqiperia ne harte...
sa erdha me pune “fitoj vendlindja jote”

Nje kolege po thoshte nje fjal ne spanjish (flet creole, eshte nga haiti)...dhe nje doktor koleg e pyet “po Diva si thohet ne spanish?”...”diva” thot kjo..nderhyj une dhe i them “jo duhet te ken nje fjal per kete gje”...me shikon ky doktori i habitur “he pra na thuj ti cfare doemthene”...”se di” i them...”si se di, sje spanjolle ti”...”jo jam shqiptare”.....”wow shqiptare, interesante”...para se te ikte “sa me zhgenjeve qe sje spanjolle” loll what the hell
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rexhina : 12-07-2018 nė 00:15
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 09:41   #726
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,494
Thanks: 0
Thanked 521 Times in 459 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

Provim anglisht: “A vegetarian only eats vegetarians”.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 09:43   #727
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,026
Thanks: 2,033
Thanked 3,483 Times in 2,282 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?Ahaha femijet
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2018, 13:08   #728
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,799
Thanks: 238
Thanked 1,109 Times in 755 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
sa erdha me pune “fitoj vendlindja jote”

Nje kolege po thoshte nje fjal ne spanjish (flet creole, eshte nga haiti)...dhe nje doktor koleg e pyet “po Diva si thohet ne spanish?”...”diva” thot kjo..nderhyj une dhe i them “jo duhet te ken nje fjal per kete gje”...me shikon ky doktori i habitur “he pra na thuj ti cfare doemthene”...”se di” i them...”si se di, sje spanjolle ti”...”jo jam shqiptare”.....”wow shqiptare, interesante”...para se te ikte “sa me zhgenjeve qe sje spanjolle” loll what the hell
prandaj po kerceje nga gezimi ne min. 2:56 ti?

__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2018, 14:06   #729
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,026
Thanks: 2,033
Thanked 3,483 Times in 2,282 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?Nga doli kjo puna e drunit?
Une edhe pulat kur i therr,per vit te ri mi therr plaka

Lol

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Eden : 12-07-2018 nė 14:13
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2018, 16:07   #730
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 1,786
Thanks: 824
Thanked 715 Times in 478 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

https://vidnews.net/video/1531410219...ontroller-logo

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga King Bardhyl : 12-07-2018 nė 16:10
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 16:39   #731
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,885
Thanks: 7,652
Thanked 3,833 Times in 2,382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 234
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin


Nga doli kjo puna e drunit?
Une edhe pulat kur i therr,per vit te ri mi therr plaka

Lol

Qesh qesh ti me fatkeqesine e tjetrit
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 20:33   #732
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,026
Thanks: 2,033
Thanked 3,483 Times in 2,282 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

Ahaha Angi jo mi jo,po ky ishte gallate,me kujtonte Jovan Bregun tek pallati 176 ne faktZot na rujt mend e kokes i thone kesaj,qe jalla paska rreshkitur lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 20:39   #733
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,183
Thanks: 9,952
Thanked 9,012 Times in 5,346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 492
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

Ka vapė pse tallesh ?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 20:43   #734
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 19,620
Thanks: 4,997
Thanked 5,868 Times in 3,739 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 269
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin

Qesh qesh ti me fatkeqesine e tjetrit
pi ilaēet shoqja lenka

me vrafshin nqs. e ka prek me dore ledio
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2018, 15:11   #735
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 30,654
Thanks: 11,907
Thanked 14,731 Times in 5,801 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

lol... kur mundohesh te “zgjatesh” cekun deri te premten
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 2B425BAD-FC51-4810-A80D-9257FC5A81E9.jpg (20.4 KiloByte, 34 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2018, 17:31   #736
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 30,654
Thanks: 11,907
Thanked 14,731 Times in 5,801 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

Ngacmimet midis dy kolegve, njera e akuzoj kolegun se po e “bully” nderkohe e ofendon gjitheashtu lol dhe e pyet “si ne djal i ri qe je cke qe me ngacmon mua, nje plak 64 vjecare dhe mbete duke me pare ore minute” un isha mbrapa saj dhe ky ja kthen “jo ti je transparante per mua, jam duke pare xhinen” lol
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-07-2018, 22:04   #737
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,479
Thanks: 3,643
Thanked 4,770 Times in 2,210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 587
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

https://www.facebook.com/TheAlbanian...9238241449174/

Kur thone, jemi dobesuar, palester dhe diete vdiqem
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 14-07-2018, 23:34   #738
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 30,654
Thanks: 11,907
Thanked 14,731 Times in 5,801 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2018, 01:19   #739
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,032
Thanks: 1,015
Thanked 5,841 Times in 2,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
https://www.facebook.com/TheAlbanian...9238241449174/

Kur thone, jemi dobesuar, palester dhe diete vdiqem
Une se kuptoj dot si mund te katandiset njeriu ne ket fare feje! Keto njerez skane pike respekti ndaj vetes. Sad n scary.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-07-2018, 04:48   #740
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,718
Thanks: 2,700
Thanked 2,115 Times in 1,033 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare ju ka bere per te qeshur?

Flamuri i ri francez, cfare gafe Ben dje ne paraden e 14 korrikut
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg nouveau-drapeau-francais.jpg (20.4 KiloByte, 10 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur