Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-04-2018, 23:42   #961
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 4,860
Thanks: 1,892
Thanked 1,685 Times in 868 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Per prinderit.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 09-04-2018, 00:27   #962
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 305
Thanks: 2,664
Thanked 75 Times in 55 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Adea ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėAdea ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėAdea ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėAdea ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėAdea ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėAdea ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Per gorrica, thana dhe xinxife. Here pas here bej komanda per ftonj dhe per patllixhane te vegjel per mbushje. Speci kapi eshte me i rralle per t'u gjetur dhe shpeshhere e gjej si spec kuban i cili eshte me i erret ne ngjyre dhe me i gjate. Bamjet i blej te ngrira. Nxorra nga ngrirja dje dy peshq tilapia (une ha vetem peshqit me ngjyre te argjente luspa e te cileve nen drite reflekton gjithe ngjyrat e ylberit) dhe vendosa t'i gatuaja sot. Buken baguette e kam gjithnje ne disponueshmeri, ne ngrirje.

Do t'ju thoja Bujrum t'a ndajme se bashku por e di qe jeni larg!
Gezuar Pashket!
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 09-04-2018, 01:15   #963
endrraime
Super Anėtar
 
Avatari i endrraime
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Mk
Posts: 125
Thanks: 88
Thanked 150 Times in 67 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
endrraime ka njė atmosferė spektakolareendrraime ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Me ka marr malli..... per ata qe asnjėher nuk i kam par por ndjej nevojen,qe i shoh,i imagjinoj pra per ato ftyra me mer malli,me mer malli per ata qe kan ikur larg dhe me kan len te vetme me ka marr malli per ata qe nuk me deshen qe ne lindje pra per prinderit e mi...
endrraime nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i endrraime pėlqehet nga
i vjetėr 08-05-2018, 14:50   #964
Lea
- heshtje-
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: milano
Posts: 4,333
Thanks: 1,270
Thanked 1,001 Times in 647 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Me ka mar malli, kur mblidhesha me kusherinjt dhe te qeshurat tona s kishin fund!
Me ka mar malli, per kohen kur I vetmi shqetesim ishte , se cloje do luanim!
Me ka mar malli, per zenkat me vellain tim, duke mar shishen plot me uje e ja hidhnim njeri tjetrit, duke u ber qull!
Me ka mar malli, te mbyll syt e te mar frym fell, e te gerthas sa ze mos te me ngel me!
Me ka mar malli te perqafoj, baban time e ti them, qe sado larg e kam né zemer e do e kem perher!
Me ka mar malli, te flas me maman time, duke e par si mike jo si nene!
Me ka marr malli , per shpirtin feminor qe egziston brenda meje, pa pasur frik mendimet dhe opinionin e te tjereve!
__________________
Adio forever, I'll see you in my dreams
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 08-05-2018, 14:53   #965
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,312 Times in 2,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Edhe mua per keto siper pervec 4 dhe 7.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2018, 16:05   #966
Meri
!!!
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 8,887
Thanks: 1,026
Thanked 1,214 Times in 811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Malli ?
As me ik(en) e kesisoj, as me merr....!
__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.

˙ɹɐnpuǝɯ ǝʞnp..ظoʇǝظ ėʇ ėן ėɯ ʞnu ėɹɐɟē ǝɯ 'ظoʇǝظ
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-05-2018, 17:13   #967
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 4,067
Thanks: 457
Thanked 750 Times in 515 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Me ka mar malli te kem mall!!!
__________________

Mbushi Ditėt me jetė jo jetėn me ditė😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2018, 21:41   #968
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 2,713
Thanks: 131
Thanked 782 Times in 502 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Te djersitemi bashke...
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2018, 22:03   #969
Lea
- heshtje-
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: milano
Posts: 4,333
Thanks: 1,270
Thanked 1,001 Times in 647 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Per qetesin.........
__________________
Adio forever, I'll see you in my dreams
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2018, 23:12   #970
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 5,626
Thanks: 5,249
Thanked 3,805 Times in 1,591 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Te lahem ne det.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2018, 03:23   #971
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 16,054
Thanks: 4
Thanked 3,312 Times in 2,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Zirconium

Por ja kam marre doren, kur iki une per pushime vjen ai dhe vice versa.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 07:04   #972
Lea
- heshtje-
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: milano
Posts: 4,333
Thanks: 1,270
Thanked 1,001 Times in 647 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

........ te qen dhe njher ajo qe kam qen dikur...........
__________________
Adio forever, I'll see you in my dreams
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2018, 07:52   #973
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 2,713
Thanks: 131
Thanked 782 Times in 502 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Hic per asgje...
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2018, 15:49   #974
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,339
Thanks: 3,006
Thanked 4,040 Times in 1,836 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 562
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

te udhetuar me tren (jo nen tokesor se mkan ardh maje te hundes) si dikur, 5/6 ore....
Shume relaksuese...
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 22-05-2018, 20:54   #975
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 7,645
Thanks: 1,931
Thanked 2,074 Times in 586 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Familjen ne Elb
__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i MiM@ pėlqehet nga
i vjetėr 22-05-2018, 21:05   #976
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,339
Thanks: 3,006
Thanked 4,040 Times in 1,836 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 562
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

shko moj Mim se tu rriten femijet.
Nje vizite e shpejte te ben mire
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2018, 21:46   #977
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 2,704
Thanks: 924
Thanked 2,112 Times in 456 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Per gjyshen time..
Nuk ka bere akoma 1 muaj qe ndroi jet e mua.mw.mungon...
Pyes veten kur ishte gjall perse nuk shkoja me shpesh ta vizitoj..rrija me.muaj e muaj pa e pare..e tash...cpo ndodh?
Nuk kam.me me te afermit e mi..te paret pra..
Nena Babi jok..
Gjysherit Jok..
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ajana87 pėlqehet nga
i vjetėr 23-05-2018, 06:14   #978
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 3,899
Thanks: 4,622
Thanked 2,698 Times in 1,097 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Me ik ne caraiben
__________________
Never regret something that made you smile.
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2018, 06:55   #979
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 7,645
Thanks: 1,931
Thanked 2,074 Times in 586 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

Do iki , ja dhe 3 muaj
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
shko moj Mim se tu rriten femijet.
Nje vizite e shpejte te ben mire
__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2018, 07:44   #980
Frank
Super Anėtar
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Posts: 198
Thanks: 32
Thanked 59 Times in 31 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
Frank do tė bėhet i njohur mjaft shpejtFrank do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Mė ka marrė malli pėr ...

U be ca kohe qe sme merr malli per gje!
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Frank pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur