Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-06-2017, 19:50   #221
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Postime: 4,561
Thanks: 3,264
Thanked 2,450 Times in 929 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mėrgimtarja ka ra nė hall: “E shkreta unė, 100 nanės, 100 babės, 100 kun

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elushe Shiko postimin
Ah po edhe dicka tjeter, s'duhet te permendi robi parate qe i jep prindit. Sa do te mundohemi kurre nuk ua shperblejme dot sakrificat e mundin e tyre per ne.
Faleminderit shume Elushe !
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2017, 21:17   #222
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Postime: 1,442
Thanks: 583
Thanked 340 Times in 134 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Kurt ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Mėrgimtarja ka ra nė hall: “E shkreta unė, 100 nanės, 100 babės, 100 kun

Imagjinoj eshte rremuje e keqe ne sezon vere atje ne shqiperi.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur