Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-07-2018, 11:26   #21
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,934
Thanks: 7,710
Thanked 3,857 Times in 2,398 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Ti je beqare ca te duhen kto info?
Ke arushi mos u lodh kot se nuk funksionojne.
Pse duhet te jemi patjeter te martuar per te qene te lumtur?
Ja shif Mua dhe Kurt ne jemi me te lumturit ketu
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 11:27   #22
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 2,483
Thanks: 895
Thanked 946 Times in 569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Pse duhet te jemi patjeter te martuar per te qene te lumtur?
Ja shif Mua dhe Kurt ne jemi me te lumturit ketu
Luan dhe ti Poker?
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 11:29   #23
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,457
Thanks: 0
Thanked 2,514 Times in 1,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ku e ke ti?
Po tema thote t’ja mesojme te dashurit.

Imagjino ta marr vesh i gjithe forumi..jo jo, nuk e mbaj dot gjithe ate lumturi.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 11:36   #24
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,254
Thanks: 9,982
Thanked 9,042 Times in 5,372 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 494
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Po tema thote t’ja mesojme te dashurit.

Imagjino ta marr vesh i gjithe forumi..jo jo, nuk e mbaj dot gjithe ate lumturi.
Aaaaa po, hiē mėndja mua harrova.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 11:38   #25
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,147
Thanks: 129
Thanked 2,010 Times in 1,072 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 234
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E ke marr gabim o Lumi, aty nuk thuhet bjeri me grusht ko*eve por gjoksit.
Ashtu si e ke zėn ti do ngelesh pa to.
Hhahahha, po ti vet e the qe duhet mi mshu me grusht amo jo shume
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 11:42   #26
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,254
Thanks: 9,982
Thanked 9,042 Times in 5,372 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 494
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Hhahahha, po ti vet e the qe duhet mi mshu me grusht amo jo shume
Po por nuk bėhej fjalė pėr orgazėm te shkrimi, thjesht pėr t'u lumturuar ca mė shumė.
Meqė ti kėrkoje orgazėm thash mos kishe goditur me grusht nė vėnd tjetėr.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 11:43   #27
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,147
Thanks: 129
Thanked 2,010 Times in 1,072 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 234
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po por nuk bėhej fjalė pėr orgazėm te shkrimi, thjesht pėr t'u lumturuar ca mė shumė.
Meqė ti kėrkoje orgazėm thash mos kishe goditur me grusht nė vėnd tjetėr.
Te thash aq lumturi po dhurojke, pra ta barazova me orgazmen, nuk besoj qe ka lumturi me te madhe se ajo, edhe pse e shkurter me sekonda
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2018, 11:50   #28
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 14,192
Thanks: 2,761
Thanked 7,297 Times in 2,334 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

me lot

Akrepi me duket dhe Lumi u dashka cu ke doktorri si Ledio .

Vapa modhe po jep efektet e veta .

Pėr temen non comment.
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 06:48   #29
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,093
Thanks: 341
Thanked 2,494 Times in 1,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Po per teket quhet?
Ndoshta
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 07:16   #30
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,530
Thanks: 0
Thanked 527 Times in 464 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Ndoshta
Ndoshta? Hmmmm. Je ti a ke dhene password-in?
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 07:35   #31
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,093
Thanks: 341
Thanked 2,494 Times in 1,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Ndoshta? Hmmmm. Je ti a ke dhene password-in?
Ndoshta

Une jam, por nuk e kisha seriozisht.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2018, 07:44   #32
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,530
Thanks: 0
Thanked 527 Times in 464 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Ndoshta

Une jam, por nuk e kisha seriozisht.
Ndoshta.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2018, 01:53   #33
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 2,952
Thanks: 180
Thanked 405 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Kisha kohe pa lexuar ne forum, por sa here qe bej log in ...lexoj & mesoj gjerera interesante.

Akrepi na perditeson idete.
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga iDeA : 19-07-2018 nė 01:57
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2018, 06:09   #34
Meri
!!!
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,231
Thanks: 1,118
Thanked 1,342 Times in 906 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 253
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mėsojani kėtė tė dashurit tuaj.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga iDeA Shiko postimin
Kisha kohe pa lexuar ne forum, por sa here qe bej log in ...lexoj & mesoj gjerera interesante.

Akrepi na perditeson idete.
Dicitura ; iDeA, kur meson, permenc` :

Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur