Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Filozofia | Psikologja | Sociologjia

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-10-2017, 20:25   #21
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 3,161
Thanks: 288
Thanked 356 Times in 233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 101
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Sot hengra nje molle te krimbur, po nuk gjeta krimbin.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Dulcis in Fundo pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 20:32   #22
Fleur Blanche
Hiram Abiff
 
Avatari i Fleur Blanche
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Posts: 868
Thanks: 0
Thanked 347 Times in 141 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Fleur Blanche ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Sot hengra nje molle te krimbur, po nuk gjeta krimbin.
Me gjasė do e kesh kaluar per ne stomak edhe krimbin... Ky dreq krimbi tani, do shnderrohet ne flutur, e rrjedhimisht do te te pushtojne fluturat stomakun. Pervoje me e ēuditshme se kjo me pas, nuk ka ku te shkoje...
Fleur Blanche nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fleur Blanche pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 20:34   #23
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,808
Thanks: 1,636
Thanked 1,913 Times in 1,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Me ra tel dhe lexoj " My love" u habita. My love jam une. Keshtu e ka regjistruar burri ne tel e tij. Une po merrja veten?! Plus Tel i burrit ishte aty ne tavoline e burri po flinte. Se ngrita.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 20:34   #24
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 3,161
Thanks: 288
Thanked 356 Times in 233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 101
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Kete pjesen e fluturave me duket e kam lexuar diku.. Eksperience e cuditshme duhet te jete dhe ajo.
Faleminderit Fleur.


Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Dulcis in Fundo pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 20:40   #25
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 694
Thanks: 392
Thanked 131 Times in 110 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
nghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Sot hengra nje molle te krimbur, po nuk gjeta krimbin.
Prit kur ta shofi Mia siper telefonit
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i nghi ngo pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 20:43   #26
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,808
Thanks: 1,636
Thanked 1,913 Times in 1,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Prit kur ta shofi Mia siper telefonit
Tallu ti tallu, por s'po di si ta shpjegoj. Ti psh si mendon?!
P.S Krimbi i befte mire. Protein eshte.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i mia@ pėlqehet nga
i vjetėr 13-10-2017, 21:12   #27
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 9,381
Thanks: 1,963
Thanked 2,740 Times in 1,178 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Gjithmone kur fillon tme zej gjumi me duket sikur po bie nga krevati.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 21:50   #28
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 694
Thanks: 392
Thanked 131 Times in 110 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
nghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyernghi ngo ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Tallu ti tallu, por s'po di si ta shpjegoj. Ti psh si mendon?!
P.S Krimbi i befte mire. Protein eshte.
Une ta thashe mendimin tim me lart. Ler ndonje cokollat e ndonje biskote mbi tavoline, e vijne qe vijne, ler e ndonje liste me pune se kushedi s'pertojne e gjen ndonje Pune te bere. Po mungoi ndonje cokollat ka kaluar Zirko
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 22:00   #29
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 10,832
Thanks: 332
Thanked 2,045 Times in 1,157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Kudo qe shkoj, pas disa minutash qe jam aty, vijne e grumbullohen plot njerez
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 22:08   #30
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 7,025
Thanks: 655
Thanked 4,016 Times in 1,806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Kudo qe shkoj, pas disa minutash qe jam aty, vijne e grumbullohen plot njerez
Sado qe parkoj makinen larg neper malls kur dal eshte mbushur plot. Te gjithe aty kane ardh e parku, ngjit me mua.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 22:12   #31
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 10,832
Thanks: 332
Thanked 2,045 Times in 1,157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Sado qe parkoj makinen larg neper malls kur dal eshte mbushur plot. Te gjithe aty kane ardh e parku, ngjit me mua.
Pak me pare isha ne restorant, plot u mbush nuk ngeli asnje tavoline bosh. Kur ne fakt zakonisht nuk ka aq shume njerez.
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 22:20   #32
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 10,832
Thanks: 332
Thanked 2,045 Times in 1,157 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Kam pare rastesisht sozine time ne internet. Kopje si une ishte
__________________
Patience.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2017, 22:40   #33
Darkblonde
Darkblonde
 
Avatari i Darkblonde
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Vendndodhja: Prishtina
Posts: 173
Thanks: 118
Thanked 129 Times in 76 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Darkblonde ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Me ka ndodhur nje e ngjashme, ndodhi rreth ores 4 te mengjesit dhe isha duke pa nje film. Sikur dikush me trokiti tek dritarja,dhe thirri emrin tim me nje ze te larte. U shtanga e tera dhe nuk dija a te dal jasht te shoh apo te futem ne shtrat e te bej sikur nuk degjova gje, sepse nga dritarja as nuk guxoja te afrohesha. Mora kufjet dhe ashtu me muzike me kishte zene gjumi.
Darkblonde nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Darkblonde pėlqehet nga
i vjetėr 14-10-2017, 00:08   #34
Selena-
Sweety
 
Avatari i Selena-
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Posts: 939
Thanks: 548
Thanked 431 Times in 226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Selena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Kur kam qene 13 vjece kisha dale ne ballkon naten e po shikoja qiellin ...pashe nje unidentified flying object ..shkurt ufo
Selena- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2017, 00:22   #35
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,334
Thanks: 5,584
Thanked 2,052 Times in 1,106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Ekperienca te cuditshme.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Kudo qe shkoj, pas disa minutash qe jam aty, vijne e grumbullohen plot njerez
t Kom thon qindra here qe kur te dalesh mos e merr mia-n mevete..
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur