Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-11-2017, 23:34   #1
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,071
Thanks: 2,042
Thanked 3,509 Times in 2,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
Eden ka mbyllur reputacionin
Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė


Sipas njė eksperti tė fertilitetit edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė nė tė ardhmen “falė pėrparimeve nė transplantimin e mitrės”.

Suksesi i transplanteve tė mitrės nė gratė ka hapur rrugėn pėr njė operacion tė ngjashėm qė po kryhet tek meshkujt

Dr Richard Paulson tha se duke qenė se gratė trans , por qė kanė pasur ndėrrime seksuale do tė duan gjithashtu njė transplantim tė mitrės.

Kjo do t’u lejonte atyre tė mbanin njė fėmijė dhe nuk ka asnjė arsye shkencore pse kjo tė mos ndodhė, shtoi ai.

Dr. Paulson, president i Shoqėrisė Amerikane pėr Mjekėsinė Riprodhuese, bėri parashikimin e tij tė diskutueshėm nė takimin vjetor tė shoqėrisė nė San Antonio, Texas.

I pyetur se nėse dikush qė ka lindur mashkull mund tė pajiset me mitėr, Dr. Paulson tha: ‘Ata mund ta bėjnė kėtė qė nesėr’.

Megjithatė, shtoi ai: “Ėshtė ende njė procedurė shumė e komplikuar. Ėshtė njė ekip i madh, nuk ėshtė diēka qė dikush mund tė bėjė nė njė spital tė komunitetit dhe vetėm ta kryejė atė”.

Dr Paulson shpjegoi se njė problem ėshtė se legeni mashkullor nuk do tė lejojė njė fėmijė tė kalojė nėpėr atė, sepse ai ėshtė shumė i ngushtė, kėshtu qė njė mashkull do tė duhet tė lindė me operacion cezarian.

Transplantimi i mitrės ėshtė ende njė procedurė eksperimentale.

Burimi: Bota.al
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 09:03   #2
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,915
Thanks: 7,683
Thanked 3,844 Times in 2,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

E pse qenka fundi botes?
Njerezit perdhunojne, vrasin, Abuzojne me femijet, vrasin in the name of God dhe Nuk eshte fundi i botes lol
Pse nje burre na del shtatzane qenka big deal
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 10:42   #3
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,626 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Sme duket aq e thjeshte sa e bejne. Dmth vendos mitren edhe do behet femija.
Ka ndryshime fiziologjike edhe te e jema...duke flluar nga shtimi ne pesh, rritja e vellimit te gjakut, zemra sforcohet etj.
Do jete interesante sidomos sistemi imunitar si do reagoj. Duhet te jene ne imunosupresant gjate kesaj kihe se ka nje miter te transplantuar e me pak shance per rejection.

Personalisht mendoj qe do deshtojne me bollek keta meshkuj.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 10:58   #4
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,010
Thanks: 3,861
Thanked 1,535 Times in 680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
E pse qenka fundi botes?
Njerezit perdhunojne, vrasin, Abuzojne me femijet, vrasin in the name of God dhe Nuk eshte fundi i botes lol
Pse nje burre na del shtatzane qenka big deal
Fundi i botes ka kohe qe ka filluar
Mesa duket duan ta afrojne sa me shpejt se ju ka bere monotone
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 10:59   #5
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,626 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Fundi i botes ka kohe qe ka filluar
Mesa duket duan ta afrojne sa me shpejt se ju ka bere monotone
Po mire e kane..laj shplaj e thaj nuk shtyhet kjo jete.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 11:37   #6
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 591
Thanks: 12
Thanked 151 Times in 108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Smokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Domethene nuk do duhen me femrat per te bere femije?
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 11:49   #7
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,456
Thanks: 0
Thanked 2,513 Times in 1,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Te vetmen gje per te cilen sherbenim, na e hoqen te drejten.
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 11:52   #8
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,071
Thanks: 2,042
Thanked 3,509 Times in 2,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

http://www.lajme.gen.al/2010-02-11/m...n-e-trete.html

Ne fakt kjo ka ndodhur nese lajmi eshte i vertet gjithmone...

Olee .... Ne fakt nuk e besoj jo,s'jane aq te forte sa ne ..
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 11:54   #9
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,626 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Te vetmen gje per te cilen sherbenim, na e hoqen te drejten.
Edhe pse eshte cikez e mbushur me ironi kjo fjali..smu durua.
Nena eshte nene e jo baba.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 13:01   #10
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,010
Thanks: 3,861
Thanked 1,535 Times in 680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Edhe pse eshte cikez e mbushur me ironi kjo fjali..smu durua.
Nena eshte nene e jo baba.
Ore lere ti kte, po shif anen tjeter te medaljes
Se po nuk gjete nuse, kjo eshte nje zgjidhje e problemit kur te duash nje kalamaq
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 13:10   #11
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,054
Thanks: 1,016
Thanked 5,853 Times in 2,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Nuk na befason. Perderisa I bejne te gjitha, sex n all, le ta provojne being pregnant also lol. Yack . Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 13:17   #12
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,992
Thanks: 0
Thanked 652 Times in 502 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anita Shiko postimin
http://www.lajme.gen.al/2010-02-11/m...n-e-trete.html

Ne fakt kjo ka ndodhur nese lajmi eshte i vertet gjithmone...

Olee .... Ne fakt nuk e besoj jo,s'jane aq te forte sa ne ..
Kodi:
https://www.thesun.co.uk/news/2567386/who-is-hayden-cross-uks-first-man-give-birth/
E kisha pare dhe me pare.

Por problemi i kundert eshte dhe me i kollajte.Femrat mund te bejne bebe pa nevojen e nje mashkulli.Mbaj mund shume vite me pare, duhet te kete qene 1996 ose 1997,shkencetaret gjeten mundesine e fekondimit te vezes se femres pa nevojen e spermes se mashkullit,por duke perdorur qeliza nga vete lekura e nenes. Duke marre shkas nga ky zbulim ne ate kohe ne Itali nje emision ne TV me Carlo Conti , ai i beri pyetje konkurenteve : Come sono uomini? S'e gjeti kush... Inutili !

Keshtu qe bebet do te behen pa perdorur ate menyren e vjeter, tradicionale.
Nix Males & S@x
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga lonely_lion : 06-11-2017 nė 13:23
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 13:19   #13
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,626 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Ore lere ti kte, po shif anen tjeter te medaljes
Se po nuk gjete nuse, kjo eshte nje zgjidhje e problemit kur te duash nje kalamaq
Qa thua??
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i zirconium pėlqehet nga
i vjetėr 06-11-2017, 13:22   #14
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,992
Thanks: 0
Thanked 652 Times in 502 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Nuk na befason. Perderisa I bejne te gjitha, sex n all, le ta provojne being pregnant also lol. Yack . Lol
S@x and Rock&Roll, deshe te thoje ?
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 13:37   #15
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 591
Thanks: 12
Thanked 151 Times in 108 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Smokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSmokkie ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Presim vende te perparuara si shqiperia ta bejne me detyrim sjelljen ne jete te femijeve nga burat.
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 17:35   #16
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 5,811
Thanks: 5,563
Thanked 4,002 Times in 1,699 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 99
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Dreq o pune...dmth do bojm cdo gjo vetem ne burrat, grate te rrine kot
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 17:40   #17
ODEON
.
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 6,322
Thanks: 213
Thanked 616 Times in 330 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Allah allah. Prandaj e uroj vdekjen qe eshte.
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2017, 18:02   #18
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,054
Thanks: 1,016
Thanked 5,853 Times in 2,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Dreq o pune...dmth do bojm cdo gjo vetem ne burrat, grate te rrine kot
Ne do punojme,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 14-11-2017, 18:01   #19
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,762
Thanks: 10,741
Thanked 5,948 Times in 4,029 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

Si tha AI shkodroni tek barcaleta: femrat shqiptare pjellin nga prapanica.
Protesta..
Mire pra mo shkodroni....dy gishta me siper!
PS: ene kjo na duhej
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-11-2017, 18:43   #20
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 30,683
Thanks: 11,939
Thanked 14,762 Times in 5,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fundi i botės? Nė tė ardhmen edhe meshkujt mund tė mbeten shtatzėnė

bobo imagjino te bie shtatezane nje burre, keta ankohen sikur jan vrare kur semuren, jo me te jen me barr
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur