Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-10-2017, 22:22   #321
Anita
.
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,836
Thanks: 1,810
Thanked 2,394 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Anita pėlqehet nga
i vjetėr 11-10-2017, 22:32   #322
Anita
.
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,836
Thanks: 1,810
Thanked 2,394 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Anita pėlqehet nga
i vjetėr 12-10-2017, 10:46   #323
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,705
Thanks: 9,939
Thanked 5,475 Times in 3,680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**


RIP.....MAESTRO.
Tung ....gjinja.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2017, 01:13   #324
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,705
Thanks: 9,939
Thanked 5,475 Times in 3,680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

....MIQVE.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 22-10-2017, 00:10   #325
Anita
.
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,836
Thanks: 1,810
Thanked 2,394 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Anita pėlqehet nga
i vjetėr 30-10-2017, 13:15   #326
Anita
.
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,836
Thanks: 1,810
Thanked 2,394 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Anita pėlqehet nga
i vjetėr 30-10-2017, 14:18   #327
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 9,544
Thanks: 3,744
Thanked 4,205 Times in 2,066 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-10-2017, 14:53   #328
Baardy_
Super Anėtar
 
Avatari i Baardy_
 
Data e antarėsimit: May 2017
Vendndodhja: Ne zvicer
Posts: 178
Thanks: 695
Thanked 356 Times in 97 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Baardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyerBaardy_ ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Baardy_ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Baardy_ pėlqehet nga
i vjetėr 30-10-2017, 15:05   #329
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 9,544
Thanks: 3,744
Thanked 4,205 Times in 2,066 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**


Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-10-2017, 15:19   #330
Sopoti
V.I.P
 
Avatari i Sopoti
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 9,544
Thanks: 3,744
Thanked 4,205 Times in 2,066 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 01-11-2017, 11:00   #331
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,705
Thanks: 9,939
Thanked 5,475 Times in 3,680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

35.45 sec >STUFFE 10-te*=MAXIMUM OVERDRIVE.

AGREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Apropo: koha GJOM, dhe njoni do ja kellcasi do minuta me biqiklete.
Tungi.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 17155921_668160730053916_5984661856008839955_n.jpg (25.9 KiloByte, 51 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg Red-Squirrel.jpg (21.9 KiloByte, 51 shikimet)
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-11-2017, 14:47   #332
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,705
Thanks: 9,939
Thanked 5,475 Times in 3,680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

GREATE TIME.
AGREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-11-2017, 21:27   #333
Anita
.
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,836
Thanks: 1,810
Thanked 2,394 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2017, 17:58   #334
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,705
Thanks: 9,939
Thanked 5,475 Times in 3,680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

BENI e do ne KULM...
GRANDE.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2017, 20:59   #335
Anita
.
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,836
Thanks: 1,810
Thanked 2,394 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Anita pėlqehet nga
i vjetėr 10-11-2017, 01:56   #336
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,705
Thanks: 9,939
Thanked 5,475 Times in 3,680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

IRON FUCKING MAIDEN..
Naten e mire.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-11-2017, 16:06   #337
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,705
Thanks: 9,939
Thanked 5,475 Times in 3,680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**


IMPERIAL SONG.
APROPO.....FIRMA....ka 100% GREATE.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-11-2017, 23:51   #338
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,705
Thanks: 9,939
Thanked 5,475 Times in 3,680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 273
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Me erdhi cikli mua apo jam me zakone ....
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg upload-3b7ca520-c126-11e4-981f-33c36547c5c5.jpg (20.5 KiloByte, 21 shikimet)
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2017, 10:54   #339
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,897
Thanks: 0
Thanked 2,241 Times in 1,296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 177
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-11-2017, 14:47   #340
Anita
.
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 6,836
Thanks: 1,810
Thanked 2,394 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: **~~Tinguj dhe Ndjenje~~**

Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur