Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-11-2017, 17:50   #1
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,747
Thanks: 335
Thanked 868 Times in 276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Lightbulb Urgjente...si gjithmone.

Kimia per fillestaret...?
Nga duhet t'ia fillosh dhe cfare metodash keshilloni per nje asimilim sa me te mire?
Pranohen: linqe, libra dhe keshilla personale.
Faleminderit serish per mirekuptimin..ju kam po aq xhan sa nder gjithe keto vite.

P.s..posacerisht kerkoj kimine per restaurim veprash..

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Robbery : 13-11-2017 nė 17:52
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 13-11-2017, 18:29   #2
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,632 Times in 1,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Urgjente...si gjithmone.

Robi nuk e kuptoj mire pyetjen sepse te studiosh kimin e pergjithshme e te kalosh te ajo qe kerkon ti do shume pune.
Mund te te jap disa link per libra pdf per kimi te pergjithshme por nqs do mund te rregjistrohesh neper kurse falas ne internet e shif per cfare je e interesuar apo nqs hyjne ne pune:
https://www.edx.org/course
https://www.coursera.org/


Libra pdf:
Kimi e pergjithshme
http://libgen.io/get.php?md5=FB9277E...54QSPSYW02FMEF

Ky libri mu duke interesant e thashe mund te hyj ne pune
History of the Restoration and Conservation of Works of Art
http://dlx.b-ok.org/genesis/286000/1...(b-ok.org).pdf

Gjithe te mirat
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 00:29   #3
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,747
Thanks: 335
Thanked 868 Times in 276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Urgjente...si gjithmone.

Tani une do kerkoj edhe vete..por ngaqe kam qrf te flas edhe me ju, shkruaj edhe ketu per nje komunikim me te thelle me anetaret...
Faleminderit gjithsesi
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 02:29   #4
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,632 Times in 1,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Urgjente...si gjithmone.

Po me ben pishman qe u mundova.
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 15-11-2017, 13:49   #5
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,747
Thanks: 335
Thanked 868 Times in 276 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Urgjente...si gjithmone.

Jooo...ndihma jote duhet te jete shembull per te tjeter.
Robbery nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur