Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-11-2017, 18:00   #101
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 14,088
Thanks: 5
Thanked 758 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po qe se do jap nga kėto "Raffaello" ose "Ferrero Rocher" do i jap vetėm Jolene se e di qė i ka qef.
Me lejen e Angelisės gjithmonė.
Ti si me qene gjirokastrit.
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 18:02   #102
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 2,483
Thanks: 0
Thanked 313 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Kush paska ditelindjen antari im i preferuar, ju te tjeret hapni krahun

Gezuar Ditelindjen Akrepi!
Festofsh plot te tjera

Edhe 100!
Pa djathe?
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 18:04   #103
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,034
Thanks: 7,140
Thanked 6,741 Times in 3,686 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Pa djathe?
Kam vet djath, pa merak.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 18:07   #104
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 26,804
Thanks: 9,115
Thanked 10,279 Times in 4,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 291
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

kepo mos do dhe nje filxhan te tille?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Xhina pėlqehet nga
i vjetėr 14-11-2017, 18:10   #105
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,034
Thanks: 7,140
Thanked 6,741 Times in 3,686 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
kepo mos do dhe nje filxhan te tille?
Xhina ato i dua me fuēi unė, ai filGjan nuk mė bėn punė apo s'i paske vėnė edhe 1-she ti.
100-ēet nuk i shoh.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Akrepi : 14-11-2017 nė 19:01
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 14-11-2017, 18:12   #106
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 26,804
Thanks: 9,115
Thanked 10,279 Times in 4,189 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 291
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Xhina ato i dua me fuēi unė, ai filGjan nuk mė bėn punė apo s'i pasle vėn edhe 1-she ti.
100-ēet nuk i shoh.
Hahah meqe si shikon po i mbaj vete
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Xhina pėlqehet nga
i vjetėr 14-11-2017, 18:24   #107
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 7,927
Thanks: 4,318
Thanked 1,986 Times in 1,124 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po qe se do jap nga kėto "Raffaello" ose "Ferrero Rocher" do i jap vetėm Jolene se e di qė i ka qef.
Me lejen e Angelisės gjithmonė.
Jolene ka qejf Raffaello, ja solla Dhe asaj kshu qe mbaj per vete ruaj per vitin e ri

Enjoy Jolene time to get fat
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 14-11-2017, 18:30   #108
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 14,088
Thanks: 5
Thanked 758 Times in 566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

E mire une po marr ferrerot, u pa puna.
zirconium nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 18:55   #109
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 36,021
Thanks: 7,703
Thanked 4,286 Times in 2,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
E mire une po marr ferrerot, u pa puna.
Mire pra mo...un po morr ate fjongon e KUQE
__________________
Ka dy lloj arti ne muzike....METAL dhe bullSHIT(BRUCE DICKINSON)
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 19:20   #110
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 2,483
Thanks: 0
Thanked 313 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Kam vet djath, pa merak.
Merzitesh t’a hash djathin me djath a?
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 19:21   #111
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,034
Thanks: 7,140
Thanked 6,741 Times in 3,686 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Merzitesh t’a hash djathin me djath a?
Mė mirė tė mi japin lekė them unė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 20:33   #112
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 2,483
Thanks: 0
Thanked 313 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mė mirė tė mi japin lekė them unė.
Po ti djath do i besh leket.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 20:38   #113
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 7,927
Thanks: 4,318
Thanked 1,986 Times in 1,124 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Po ti djath do i besh leket.
Po ti e ke uruar akoma ?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 20:40   #114
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 2,483
Thanks: 0
Thanked 313 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Po ti e ke uruar akoma ?
Ca t’i uroj? Plakjen?
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 20:44   #115
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 7,927
Thanks: 4,318
Thanked 1,986 Times in 1,124 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Ca t’i uroj? Plakjen?
Po ai 25 mbushi
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 20:47   #116
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 2,483
Thanks: 0
Thanked 313 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Po ai 25 mbushi
Vete i mbushi a? C’paska bere bre!!! T’i bejme monument para baxhos se djathit, thom u.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 20:51   #117
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 7,927
Thanks: 4,318
Thanked 1,986 Times in 1,124 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Vete i mbushi a? C’paska bere bre!!! T’i bejme monument para baxhos se djathit, thom u.
Ncuq
Ti themi ti mbushi aq sa te doje ai vete
Pastaj vjen Dhe procesi i plakjes, pastaj pas plakjes e di ti cfare vjen... pastaj behen monumentet

Sa i kompliko gjerat Dhe ti
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 20:56   #118
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 2,483
Thanks: 0
Thanked 313 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
uj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyeruj me gaz ėshtė njė i shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Ncuq
Ti themi ti mbushi aq sa te doje ai vete
Pastaj vjen Dhe procesi i plakjes, pastaj pas plakjes e di ti cfare vjen... pastaj behen monumentet

Sa i kompliko gjerat Dhe ti
A u a? Ju uroni tjetrin se mbushi vitet. Sikur beri ndonje trimeri. Edhe kur e beri nje e hengri zemra pulash nuk e uroi njeri. Ndersa gjerat i komplikokam u. Hej bela me keta numraxhinjt e kohes...
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 20:59   #119
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,034
Thanks: 7,140
Thanked 6,741 Times in 3,686 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 403
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Uj me gaz ik na lėr rehat.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 14-11-2017, 20:59   #120
Anathema
V.I.P
 
Avatari i Anathema
 
Data e antarėsimit: Sep 2015
Vendndodhja: Ne humbetiren e kaosit
Posts: 625
Thanks: 25
Thanked 82 Times in 59 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Anathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėmAnathema i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Shume Urime Akrepi (^_^)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Jolene ka qejf Raffaello, ja solla Dhe asaj kshu qe mbaj per vete ruaj per vitin e ri

Enjoy Jolene time to get fat
Nje kshu for real dua une muajin tjeter....do ma sjellesh?
__________________
Me shprehjen "mos u hiq se di, mos u hiq se ke" pershendes kete dynja boshe qe na rrethon!!!!
Anathema nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur