Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-07-2018, 18:37   #381
Aki
misfit
 
Avatari i Aki
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 324
Thanks: 46
Thanked 91 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Aki ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueRose Shiko postimin
E ka pare njeri 'Avengers: Infinity War (2018)' dhe a ja vlen? Sepse doja ta shikoja por qenka 150 mins film, nese s'ja vlen mos e filloj fare.
Yes, jes edhe jes

Ok mbase eshte ceshtje shijesh por ishte i bukur gjithsesi, sidomos nese i ke pare e filmat tjere do nderlidhesh e do kenaqesh
Aki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2018, 19:41   #382
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,238
Thanks: 1,287
Thanked 1,210 Times in 790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Aki Shiko postimin
Yes, jes edhe jes

Ok mbase eshte ceshtje shijesh por ishte i bukur gjithsesi, sidomos nese i ke pare e filmat tjere do nderlidhesh e do kenaqesh
Ok, po e filloj ta shoh, thnx.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2018, 20:09   #383
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 8,071
Thanks: 2,312
Thanked 2,526 Times in 717 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

__________________
Tragjedia e jetės ėshtė se plakemi shpejt dhe bėhemi tė urtė shumė vonė !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2018, 21:13   #384
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,556
Thanks: 322
Thanked 531 Times in 296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-07-2018, 21:15   #385
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,010
Thanks: 3,862
Thanked 1,535 Times in 680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi i fundit qe e keni pare?

Hot shots, ripashe ca skena
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-07-2018, 11:14   #386
Aki
misfit
 
Avatari i Aki
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 324
Thanks: 46
Thanked 91 Times in 74 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Aki ka mbyllur reputacionin
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

E nisa Fences dhe pas 15 min qe degjova Denzel Washington qe fliste e vetem fliste kalova tek Jackie, ishte ok, nje kendveshtrim ndryshe ta shohesh vrasjen dhe varrimin e Kennedy nga syte e gruas se tij.
Pastaj hapa Spotlight, teper i bukur, dicka qe mbase do kujtoje gazetaret qe bota nuk perbehet vetem nga dimensionet e prapanices se Kardashianes.
Aki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur