Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-09-2018, 14:01   #141
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,165
Thanks: 4,054
Thanked 5,201 Times in 2,446 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 604
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Produkte surrati.. 2 nga kto!
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 50C2401E-1AC9-4A5B-8154-0B370B8D4DB7.jpg (18.8 KiloByte, 55 shikimet)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 14-09-2018, 14:11   #142
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,086
Thanks: 1,213
Thanked 1,343 Times in 760 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Kte ferrarin.

Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 14-09-2018, 15:02   #143
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 31,644
Thanks: 12,636
Thanked 15,802 Times in 6,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 363
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare keni blere kohet e fundit?

keto te dyja per outside patio
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 92A4C830-AD71-47F0-94F2-B683CEFF66EA.jpg (20.8 KiloByte, 51 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 14-09-2018, 15:12   #144
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,558
Thanks: 1,055
Thanked 6,125 Times in 2,733 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Dhe une per fytyren. Foundation, Estée Lauder. Meqe me mbaroi ajo qe kisha. Te Sephora tha ajo goca se kishin, vetem online. So ndalova te Macy’s per dicka tjeter e thashe po e ble atje. Ate dite kishin dhe tip promotion te kesaj linje. Me foundation me dhane si dhurate dhe nje cante te vogel me products. Krem per fytyren, kream per syte, nje tjeter si pikant zbardhue, eye shadow, laps per syte, buzekuq.. dhe nje cante. I provova dhe me pelqyen te gjjtha. So not bad per 43$ mora gjithe keto, my face looks beautiful
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 14-09-2018, 15:38   #145
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 11,293
Thanks: 8,192
Thanked 4,121 Times in 2,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Produkte surrati.. 2 nga kto!
Hera e pare qe e perdor Jolene?
Nese jo! Me thuaj si eshte?
Ja vlen per cmimin qe ka?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2018, 16:35   #146
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,413
Thanks: 346
Thanked 1,607 Times in 1,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

13kv cimento, 7 kafe, 4 kabasha me dhalle, tre teke raki, nje pakete cigare.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 16:11   #147
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,932
Thanks: 2,894
Thanked 2,288 Times in 1,118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Bileta per nje Séjour 1jave ne Hurghade .
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg unnamed.jpg (22.8 KiloByte, 39 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg piscine-framissima-continental-hurghada-_370955_pgbighd.jpg (21.0 KiloByte, 38 shikimet)

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 15-09-2018 nė 16:18
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 15-09-2018, 16:36   #148
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,841
Thanks: 0
Thanked 584 Times in 512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

pjeshkushka, molle, banane, veze. po dal edhe per qumesht e mozarella.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-09-2018, 17:22   #149
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,413
Thanks: 346
Thanked 1,607 Times in 1,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Bleva dy pale kepuce....fitova bastin...se kisha ngelur me shapka me vryme
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 16-09-2018, 05:23   #150
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,785
Thanks: 1,406
Thanked 1,318 Times in 627 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 91
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
I gezofshim Socio__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Puhiza pėlqehet nga
i vjetėr 16-09-2018, 05:52   #151
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,824
Thanks: 6,962
Thanked 5,327 Times in 2,774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Bileta per nje Séjour 1jave ne Hurghade .
I kane hapur rruget per ne Egjipt, Marya?

se deri tani e dija qe asnje turist nuk shkon atje.

shume vend i bukur duket.


une per vete sdi ca te citoj me para ca kam blere. di vetem qe me kane fluturuar leket
mgjthse dje gjeta nja dy gjera qe me pelqyen jashte mase.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2018, 06:46   #152
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,932
Thanks: 2,894
Thanked 2,288 Times in 1,118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
I kane hapur rruget per ne Egjipt, Marya?

se deri tani e dija qe asnje turist nuk shkon atje.

shume vend i bukur duket.


une per vete sdi ca te citoj me para ca kam blere. di vetem qe me kane fluturuar leket
mgjthse dje gjeta nja dy gjera qe me pelqyen jashte mase.
sigurisht me nje agjenci turizmi qe ketej e morem , ne ate qe kohe qe donim ishte i vetmi vend per plazh, ata organizojne gjithcka , te cojne deri ne hotel, ngrenie mengjes , dreke , darke, sauna , spa , plonge, avion te gjitha te perfshira dhe rreziku i atentateve eshte njelloj si ne France...

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 16-09-2018 nė 06:58
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 16-09-2018, 07:59   #153
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 7,413
Thanks: 346
Thanked 1,607 Times in 1,080 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Po me dha njeri borxh do t'jua them
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-09-2018, 19:09   #154
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 8,713
Thanks: 7,410
Thanked 4,834 Times in 2,679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 16-09-2018, 19:11   #155
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,165
Thanks: 4,054
Thanked 5,201 Times in 2,446 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 604
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare keni blere kohet e fundit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Hera e pare qe e perdor Jolene?
Nese jo! Me thuaj si eshte?
Ja vlen per cmimin qe ka?
Hera e pare Ang, I find it a tiny bit oily but feels amazing and shiny, so far.
The other one is mask, if only u could see what comes out of our skin! Scary
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur