Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-04-2018, 18:21   #281
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,321
Thanks: 168
Thanked 1,013 Times in 679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin

Turp! Po citoj veten se po me vjen turp qe ky Bufoni po denon me vdekje gruan e arbitrit...Jazek!...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 03:20   #282
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,174
Thanks: 10,248
Thanked 5,678 Times in 3,823 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

15/04
Juve, che reazione: il +6 sul Napoli nasce dalla panchina pił forte di tutte.

Shtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttt GORE.

Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Dybala.Howedes.Juve.esultanza.gruppo.2017.18.750x450.jpg (23.8 KiloByte, 15 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg 500x500.jpg (19.6 KiloByte, 15 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 11:09   #283
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,321
Thanks: 168
Thanked 1,013 Times in 679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
15/04
Juve, che reazione: il +6 sul Napoli nasce dalla panchina pił forte di tutte.

Shtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttt GORE.

ti lumadh mbete KANALEVE televizive te HUventusit....dhe te fotaqi tre i ke zezak, nje latin e nje biankito
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2018, 15:52   #284
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,174
Thanks: 10,248
Thanked 5,678 Times in 3,823 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: FC Inter

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
ti lumadh mbete KANALEVE televizive te HUventusit....dhe te fotaqi tre i ke zezak, nje latin e nje biankito
Mos harro qe une jam ANTIfashist....kshu derrman!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2018, 01:01   #285
MrCool
Moskokcares
 
Avatari i MrCool
 
Data e antarėsimit: Jun 2017
Vendndodhja: ParajsaNeToke
Posts: 90
Thanks: 65
Thanked 57 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
MrCool ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: FC Inter

Befte hajer arbitri i sontshem qe nuk dha penalltine edhe pasi e pa te VAR-i... E kisha me 12 korne..

Anyway, Amala sempre e ovunque
MrCool nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
internazionale

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur