Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-04-2018, 17:45   #261
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 346
Thanks: 125
Thanked 163 Times in 114 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
King Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
dreke ( mumentalisht)
Leaf, pash zotin mos posto me ketu se na more ne qafe.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2018, 17:49   #262
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 14,923
Thanks: 5,300
Thanked 5,185 Times in 3,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 310
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
dreke ( mumentalisht)
Un ate pajaten e zbraz vetem me nje te nuhatme.......ske nevoj ta lash.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 20-04-2018, 17:49   #263
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,381
Thanks: 2,471
Thanked 1,863 Times in 917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Goja leng po me shkon,kur shikoj keto pjata apo nuk kam tere diten me nje cope te vogel mish pule dhe 2 koqe domatesh
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 20-04-2018, 17:50   #264
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,589
Thanks: 4,413
Thanked 5,236 Times in 3,329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Un ate pajaten e zbraz vetem me nje te nuhatme.......ske nevoj ta lash.
une vdes te boj pajata te mira po nuk mi ha kallaballiku
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2018, 17:57   #265
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,581
Thanks: 4,122
Thanked 8,338 Times in 2,882 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Leaf, pash zotin mos posto me ketu se na more ne qafe.

ke ministria perkatese jemi
cheers mreto
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_4533.jpg (22.0 KiloByte, 31 shikimet)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 20-04-2018, 17:58   #266
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,581
Thanks: 4,122
Thanked 8,338 Times in 2,882 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Un ate pajaten e zbraz vetem me nje te nuhatme.......ske nevoj ta lash.
avash shijojne ma fort gjerat

__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2018, 17:59   #267
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,581
Thanks: 4,122
Thanked 8,338 Times in 2,882 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Goja leng po me shkon,kur shikoj keto pjata apo nuk kam tere diten me nje cope te vogel mish pule dhe 2 koqe domatesh
po domate pse dy?

ulu ha dicka e dashur
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2018, 18:00   #268
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,581
Thanks: 4,122
Thanked 8,338 Times in 2,882 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
une vdes te boj pajata te mira po nuk mi ha kallaballiku
gatite kallaballikun ...

boj e ha vet edhe ti
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2018, 18:04   #269
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,589
Thanks: 4,413
Thanked 5,236 Times in 3,329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
gatite kallaballikun ...

boj e ha vet edhe ti
aty eshte problemi qe nuk haj une.

bo byftek dhe ja rrasin ketchup dhe majoneze
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2018, 18:15   #270
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 14,923
Thanks: 5,300
Thanked 5,185 Times in 3,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 310
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
une vdes te boj pajata te mira po nuk mi ha kallaballiku
Se kan provu me nejt noiher vete per ca kohe tu thahet stomaku.....do te ti puthin duart pastaj Ledio.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2018, 18:16   #271
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 14,923
Thanks: 5,300
Thanked 5,185 Times in 3,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 310
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
avash shijojne ma fort gjerat

Kur rrethohem nga aroma e filetos se pjekme .....harroj ca osht javashlliku
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2018, 18:17   #272
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 18,589
Thanks: 4,413
Thanked 5,236 Times in 3,329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Se kan provu me nejt noiher vete per ca kohe tu thahet stomaku.....do te ti puthin duart pastaj Ledio.
ishin kohe te tjera babi
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 20-04-2018, 18:17   #273
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,581
Thanks: 4,122
Thanked 8,338 Times in 2,882 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Kur rrethohem nga aroma e filetos se pjekme .....harroj ca osht javashlliku
wrong answer
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2018, 18:24   #274
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 14,923
Thanks: 5,300
Thanked 5,185 Times in 3,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 310
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ishin kohe te tjera babi
Mos i llasto babi.....
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2018, 18:33   #275
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 14,923
Thanks: 5,300
Thanked 5,185 Times in 3,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 310
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
wrong answer
Pyeta vehtene e mu duk perxhixhja biringji....
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2018, 19:32   #276
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 29,460
Thanks: 10,928
Thanked 13,008 Times in 5,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

qashtu per familjen
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 8D7A0542-D6A5-402A-BFE5-57A95BC53554.jpg (21.4 KiloByte, 12 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 20-04-2018, 20:33   #277
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,174
Thanks: 10,248
Thanked 5,678 Times in 3,823 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Hongra i pizze KTU....

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 20-04-2018, 21:46   #278
Anita
.
 
Avatari i Anita
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 7,313
Thanks: 1,779
Thanked 2,641 Times in 1,692 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Anita ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po gatuajme sot.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sia Shiko postimin
Yoko pa shaka ,sapo bera dhe une trahana dhe jo mi me shkrin kokrizat
Asnje lidhje trahana shqipe me ato te blerat ketej...trahana shqiptare eshte me e imet pothuajse si pluhur kurse keto qe shiten ketej jane si kokrrica te vogla qe kur zjehen thjeshte fryhen pak me shume si kokra orizi disi...
Anita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur