Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-01-2018, 03:12   #401
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 10,832
Thanks: 3,608
Thanked 7,568 Times in 2,584 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Leaf, e kape Henen sot? Omg, si kjo hena sot s'kisha pare ndonjehere! Isha ne rruge qe ne oren 5.30 am dhe u habita per ngjyren qe kishte dhe aq afer Tokes qe ishte. Bera nja dy foto, por nuk kane dale mire se eshte trazuar drita e Henes me dritat e highway. Sa here qe hapja dritaren e makines qe te beja foto, ishte Hena me poshte se lartesia e pemeve. Aq afer Tokes ishte.
E prita ne dritare Kittush...
breathtaking...

Happy New Year dear!!!!
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 02-01-2018, 22:51   #402
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,562
Thanks: 7,395
Thanked 2,349 Times in 1,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 178
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Hena e Plote

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
E prita ne dritare Kittush...
breathtaking...

Happy New Year dear!!!!
Oh ti e dinje? Mua vetem kur me dalin perpara i shoh.

Anyway, Gezuar Vitin e Ri se bashku me zockat e tua, me Skenderbeun tend dhe gjithe te dashurit e tu!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hello Kitty pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur