Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Shkenca dhe jeta

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-04-2018, 05:56   #1
rolex
V.I.P
 
Avatari i rolex
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 461
Thanks: 107
Thanked 174 Times in 80 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
rolex ka mbyllur reputacionin
Kulmi i budallallekut ne Avaaz.org kundra Facebook

Para 2 ditesh me vjen nje email nga avaaz.org duke bere thirrje kundra facebookut me qellimin kryesor per ti bere ''delete'' facebookut.

Pasi jepte shkaqet kryesore si p.sh shume llogari fallco , vjedhjen e informacionit te 87 milion llogarive per te ndihmuar Trump ne zgjedhje etj, te drejtonte per inisiativen e fshirjes se facebook me ''Add My Name''.

Klikoj add my name dhe shikoj qe per tu regjistruar duhet te kishe llogari facebooku loool

Avaaz.org i kerkon publikut te fshije llogarine e facebook por per tu aktivizuar ne nismen e tyre duhet te kesh llogari facebooku. A nuk eshte ky kulmi i idiotesise?

Shikoni me poshte ;

https://secure.avaaz.org/campaign/en..._loc_/?aHASvib

avaaz.org.jpg
__________________
A goal without a plan is just a wish

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga rolex : 12-04-2018 nė 06:02
rolex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-04-2018, 06:19   #2
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,540
Thanks: 1,543
Thanked 1,468 Times in 1,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kulmi i budallallekut ne Avaaz.org kundra Facebook

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga rolex Shiko postimin
Para 2 ditesh me vjen nje email nga avaaz.org duke bere thirrje kundra facebookut me qellimin kryesor per ti bere ''delete'' facebookut.

Pasi jepte shkaqet kryesore si p.sh shume llogari fallco , vjedhjen e informacionit te 87 milion llogarive per te ndihmuar Trump ne zgjedhje etj, te drejtonte per inisiativen e fshirjes se facebook me ''Add My Name''.

Klikoj add my name dhe shikoj qe per tu regjistruar duhet te kishe llogari facebooku loool

Avaaz.org i kerkon publikut te fshije llogarine e facebook por per tu aktivizuar ne nismen e tyre duhet te kesh llogari facebooku. A nuk eshte ky kulmi i idiotesise?

Shikoni me poshte ;

https://secure.avaaz.org/campaign/en..._loc_/?aHASvib


bashkangjitje 18616
Nuk eshtr kulmi i idiotesise sepse nuk ka gje idiote aty.
Nuk kerkon fshirje por i dergon disa kerkesa markut.

Dhe keto kerkesa kerkohen nga anetare te facebookut, per kete duhet llogarija. Kur une nuk kam facebook perse duhet fb te marri parasysh kerkesat e mia?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-04-2018, 22:27   #3
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 5,309
Thanks: 164
Thanked 1,011 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kulmi i budallallekut ne Avaaz.org kundra Facebook

Tani Marku do leke t'ja paguajme FB-ne dhe gjithe arkivat 10 vjecare do ikin ne te theodhoriut...

p.s. Marku mos eshte nga kuksi?...si puna e traut
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2018, 02:22   #4
skifteri
I zjarrte!
 
Avatari i skifteri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Amerike e Veriut
Posts: 199
Thanks: 402
Thanked 118 Times in 53 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
skifteri ėshtė njė gur i ēmuarskifteri ėshtė njė gur i ēmuarskifteri ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Kulmi i budallallekut ne Avaaz.org kundra Facebook

Baba i Markut ashte nga Kukesi. qmm (qesh me te madhe)
skifteri ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur