Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Mjekėsia

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-04-2018, 17:21   #661
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 15,464
Thanks: 4
Thanked 3,069 Times in 2,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 162
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Raste klinike interesante.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ju s'keni si ta dini sa tė dhėmbin.

P.s. e do barsaletėn pėr kėtė lloj dhėmbje?
Mėnyra dėftore e paraqet kuptimin e shprehur prej foljes si diēka tė vėrtetė ose reale, qoftė ky pohim, mohim ose pyetje. A i sheh kėrrabat qė kam rreshtuar, Akrep?

Tani, trego barsaletėn.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2018, 18:55   #662
lonely_lion
V.I.P
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 1,686
Thanks: 0
Thanked 522 Times in 414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
lonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyerlonely_lion ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Raste klinike interesante.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Mėnyra dėftore e paraqet kuptimin e shprehur prej foljes si diēka tė vėrtetė ose reale, qoftė ky pohim, mohim ose pyetje. A i sheh kėrrabat qė kam rreshtuar, Akrep?

Tani, trego barsaletėn.
Eh mi YOKO, eh mi shoqe. S'ke si ta dish sa dhimbin, se nuk ke ngrene ndonje shqelm ne lo*e.

p.s.
Hyra ne forum, qete shikoja ne e kisha fituar garen per Maryan dhe perfundova duke perforcuar rastin klinik te saj.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2018, 20:04   #663
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 3,378
Thanks: 2,457
Thanked 1,854 Times in 915 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Raste klinike interesante.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Eh mi YOKO, eh mi shoqe. S'ke si ta dish sa dhimbin, se nuk ke ngrene ndonje shqelm ne lo*e.

p.s.
Hyra ne forum, qete shikoja ne e kisha fituar garen per Maryan dhe perfundova duke perforcuar rastin klinik te saj.
E fitove bastin
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2018, 08:37   #664
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 327
Thanks: 110
Thanked 155 Times in 110 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
King Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarėKing Bardhyl ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Raste klinike interesante.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Mėnyra dėftore e paraqet kuptimin e shprehur prej foljes si diēka tė vėrtetė ose reale, qoftė ky pohim, mohim ose pyetje. A i sheh kėrrabat qė kam rreshtuar, Akrep?

Tani, trego barsaletėn.
Tani, e plotė si barsaletė ėshtė kėshtu.
Nė kohėn e atij merhumit nė njė ndėrmarrje po debatonin nė njė mbledhje se kush ishte dhimbja mė e madhe. U hodhėn disa gra dhe thanė, pa diskutim qė dhimbjet mė tė mėdha janė ato tė lindjes. Njėri nga burrat qė po dėgjonte debatin ndėrhyri dhe tha, e moj shoqe, po s'ke provuar ndonjėherė ti shqelm nė k..e.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2018, 02:10   #665
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 15,464
Thanks: 4
Thanked 3,069 Times in 2,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 162
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Raste klinike interesante.

http://www.miamiherald.com/latest-ne...209107534.html


Tani me te vertete do ngordh urie!!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur