Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin > Sygjerime

Sygjerime Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-08-2018, 19:26   #41
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,716
Thanks: 0
Thanked 555 Times in 488 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
ti mund ta shohesh vet te profili se ku e ke dhene e kujt ja ke dhene
Ne c’profil mi?
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 19:27   #42
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 8,115
Thanks: 7,034
Thanked 4,588 Times in 2,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

te gjithsecili e ka si opsion… hajde hajde uji , se paske eksploru forumin mir … po ska gje lerja ktyre thashethemexhijve ta bejne per ty se e kan talent
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 19:33   #43
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,716
Thanks: 0
Thanked 555 Times in 488 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
te gjithsecili e ka si opsion… hajde hajde uji , se paske eksploru forumin mir … po ska gje lerja ktyre thashethemexhijve ta bejne per ty se e kan talent
M’duket se o i rrafshet ne ky profili. Ca t’i eksploroj mi? Jam lodh, jam bo telef ka komet. Her tjeter po me shpetoi dora serish me noi tem po pys prap ktu.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i uj me gaz pėlqehet nga
i vjetėr 18-08-2018, 19:54   #44
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,450
Thanks: 2,214
Thanked 3,680 Times in 2,411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Fiks. Rrofsh.
As une se dija,jo ne kete forum te pakten...hyra per kureshtje dhe kshu rash ne gjurmet e saj lol...gz qe munda te ndihmoj gjithsesi
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 21:06   #45
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,210
Thanks: 2,569
Thanked 2,556 Times in 1,724 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

problemi me kryesore qendron ne ate, ku mund ti gjesh liket, qe kane pasur per ti dhene dhe nuk i kane dhene se keto qe jipen vete jane spending action dhe nuk pyetet me se ku shkuan
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 21:13   #46
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 20,140
Thanks: 5,187
Thanked 6,043 Times in 3,865 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
problemi me kryesore qendron ne ate, ku mund ti gjesh liket, qe kane pasur per ti dhene dhe nuk i kane dhene se keto qe jipen vete jane spending action dhe nuk pyetet me se ku shkuan
ju demostrusit jeni bo si " beni ecen vete"
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 21:16   #47
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,210
Thanks: 2,569
Thanked 2,556 Times in 1,724 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ju demostrusit jeni bo si " beni ecen vete"
ke mundur vetem te besh like dhe do e kishe kursyer gjithe ate kument. Edhe ti je bere sikur keta me ēarēafa shkrime, e nisin ne faqen e pare, dalin tek e dyta dhe akoma ngelen duke shkruajtur tek e treta
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 21:18   #48
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 37,865
Thanks: 10,313
Thanked 9,284 Times in 5,538 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 511
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
ke mundur vetem te besh like dhe do e kishe kursyer gjithe ate kument. Edhe ti je bere sikur keta me ēarēafa shkrime, e nisin ne faqen e pare, dalin tek e dyta dhe akoma ngelen duke shkruajtur tek e treta
E zgjidhe atė ēėshtjen si ėshtė Toka, e rrafshėt apo sferike?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 21:25   #49
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,210
Thanks: 2,569
Thanked 2,556 Times in 1,724 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Probleme rreth forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E zgjidhe atė ēėshtjen si ėshtė Toka, e rrafshėt apo sferike?
ngelet si do e vendos komisioni kush ka me shume vota fiton
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur