Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-07-2018, 14:55   #121
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 7,747
Thanks: 6,745
Thanked 4,470 Times in 2,439 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 93
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

koha te tregon se kush jane miqte e tu te vertete ….
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 15-07-2018, 17:54   #122
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 8,721
Thanks: 491
Thanked 1,776 Times in 1,170 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

- Vullneti i mirė e mund edhe pengesėn mė tė vėshtirė!

#AgimMETBALA
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Agim Metbala pėlqehet nga
i vjetėr 16-07-2018, 16:54   #123
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 8,721
Thanks: 491
Thanked 1,776 Times in 1,170 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

- I keqi, merr kėshilla nga dreqi!

#AgimMETBALA
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Agim Metbala pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2018, 17:29   #124
Agim Metbala
V.I.P
 
Avatari i Agim Metbala
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Rahovec,Kosovė
Posts: 8,721
Thanks: 491
Thanked 1,776 Times in 1,170 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Agim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėmAgim Metbala i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

- Meqenėse vėshtirė gjinden burrat, kam vendosur tė rri veē me gratė!

#AgimMETBALA
Agim Metbala nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Agim Metbala pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2018, 17:49   #125
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,727
Thanks: 225
Thanked 612 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Sikur te mund ti fusja ca moderator ne listen e injorimit,po cte besh kto jan rregullat.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2018, 10:08   #126
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 12,478
Thanks: 3,643
Thanked 4,770 Times in 2,210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 587
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

“She was stronger alone”
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 19-07-2018, 20:14   #127
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,727
Thanks: 225
Thanked 612 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Kam nje gje te mir,qe nuk e konsideroj mik/e ate qe zihet me mua.
Nuk jam nga ato qe aty ku peshtyj,te lepij.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-07-2018, 21:38   #128
Eden
☆ø.•♥ Soulmate ♥•.ø☆
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,026
Thanks: 2,033
Thanked 3,483 Times in 2,282 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Mos u merzit, ka budallenj edhe tjere si ty ketej rrotull!..
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-07-2018, 07:10   #129
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,727
Thanks: 225
Thanked 612 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Kur inteligjenti hesht,budallai flet.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Miranda pėlqehet nga
i vjetėr 20-07-2018, 07:17   #130
Lea
segziston me!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: segziston
Posts: 6,108
Thanks: 1,864
Thanked 1,541 Times in 988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thėnia e ditės

Njerezve jepu perher hakun qe meritojne, duke ju len dhe nje bakshishe te vogel!☺️
__________________
Segziston, u shuaaaa
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur