Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-02-2018, 15:43   #141
Rrjeti
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 134
Thanks: 31
Thanked 85 Times in 48 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Rrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

http://maqedoniashqiptare.com/2018/0...ertheje-lufta/
Rrjeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-02-2018, 20:28   #142
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 11,796
Thanks: 2,310
Thanked 2,663 Times in 1,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 315
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Kercenime te tipit mbameni se i rash.

Gayrek hesapi.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 23-02-2018, 20:30   #143
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Kercenime te tipit mbameni se i rash.

Gayrek hesapi.
Erdogancuk ne vit ju bene mbi 2.000 <vizita> apo shkelje ajrore....dhe keta,gam,gam.Gjejne neve dhe tallin bycen.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 23-02-2018, 20:46   #144
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Kercenime te tipit mbameni se i rash.

Gayrek hesapi.
ministri i mbrojtjes SHKERDHATIS...


Dhe nje komentues aty poshte SHKRUAN: keta kujtojne se turqia eshte MACEdonia...dhe Beni nuk eshte tifoz me jataganet....por ne Shqip i bie: ndalu beg se perfundon si KUFOME ne det(e perpunuar nga mua).
Me Shqiptaret keta ZVARRANIKET,bejne traktate PIKERISHT per te lundruar ne det.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 23-02-2018, 20:57   #145
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 11,796
Thanks: 2,310
Thanked 2,663 Times in 1,460 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 315
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
ministri i mbrojtjes SHKERDHATIS...

https://www.youtube.com/watch?v=Q_T1Rd6vpdI

Dhe nje komentues aty poshte SHKRUAN: keta kujtojne se turqia eshte MACEdonia...dhe Beni nuk eshte tifoz me jataganet....por ne Shqip i bie: ndalu beg se perfundon si KUFOME ne det(e perpunuar nga mua).
Me Shqiptaret keta ZVARRANIKET,bejne traktate PIKERISHT per te lundruar ne det.
Po pra, turku ia shtyp anijet atje te ishujt presidenti gayrek ben kercenime nga tanku ne Janine. Se mos do shkoj atje ky.

As une nuk kam ndonje simpati per turkun beno, por shyqyr qe i kane ne kufi. Indirekt na leverdis edhe neve.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 07-03-2018, 03:17   #146
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Presidenti grek: Shqiperia ta mbylle gojen, nese do Europen

Greqia i ankohet BE-sė pėr arrestimin e ushtarėve grekė nga Turqia.

Greqia i ėshtė ankuar sot Bashkimit Evropian lidhur me arrestimin e zgjatur tė ushtarakėve tė saj, tė kryer nga Turqia, deklaroi ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kamenos.
Kjo ėshtė njė ēėshtje qė i pėrket BE-sė”, deklaroi Kamenos pėr gazetarėt grekė, nė Bruksel duke shtuar se ai kishte informuar shefen e Politikės sė Jashtme dhe Sigurisė tė BE-sė, Federica Mogherini. Turqia ndaloi dy ushtarakė grekė, javėn e kaluar pasi kaluan kufirin e pėrbashkėt dhe mė vonė i arrestoi ata duke i akuzuar pėr spiunazh. Ushtarakėt thanė se po ndiqnin gjurmėt e kėmbėve nė dėborė , ndoshta tė migrantėve dhe aksidentalisht kishin kaluar vijėn kufitare. Kamenos deklaroi se ai synon ta diskutojė ēėshtjen edhe me NATO-n, ku Greqia dhe Turqia janė anėtare. Greqia ėshtė gjithashtu pjesė e BE-sė, ndryshe nga Turqia, e cila ka shprehur interesin e saj pėr t’u bėrė pjesė e Bashkimit Evropian. Pavarėsisht partneritetit tė tyre nė NATO, fqinjėt kanė njė histori tė gjatė konflikti dhe tensionesh mes tyre.

Mar 06, 2018 20:13 Europe.

PS: ne mos gabohet SHKRUESI, keta sumshkepis me arvanitasitHALE bahen ...quba.

Tungi tash.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 4bmt713376040fm3i8_800C450.jpg (22.4 KiloByte, 13 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur