Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-01-2015, 13:07   #221
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,824
Thanks: 5,031
Thanked 3,603 Times in 1,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 167
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

ok, te kuptoj..!
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2015, 13:11   #222
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 3,347
Thanks: 353
Thanked 441 Times in 292 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 111
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Heret e para s'para harrohen.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2015, 18:21   #223
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,071
Thanks: 29
Thanked 35 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

.....me duhet te gjeje se cila ishte pastaj mund ti pergjigjem pyetjes,
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2015, 18:53   #224
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,367
Thanks: 231
Thanked 446 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roni Shiko postimin
un nuk jepi mend,por japi diqka tjetr....nese s'beson mund ta provosh..

https://www.youtube.com/watch?v=ZGP9HKiQXUk
Ron qenke i trent burr,kam mendu qe je ma i matur,pse poston keso gjera te pista !!!!
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2015, 17:26   #225
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Ti djale ca eshte ajo gje qe postuat ju?
A kin pak logjike kur vendosni dicka ne komentet?
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2015, 18:34   #226
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,367
Thanks: 231
Thanked 446 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Ti djale ca eshte ajo gje qe postuat ju?
A kin pak logjike kur vendosni dicka ne komentet?
e keni fjalen per mua?..nese po athere po pergjigjem,a pe qfar video pam?..a ka diqka te mir aty?...
Ne lidhje me temen:
Dashuria e par eshte si shiu pas nje vape te madhe ,eshte freskim por gjithmon paraqiten risi qe kete e zbeh,nuk mu ka dukt interesante sepse nuk e kam kuptuar ate si duhet,por ajo perfundimtarja eshte vendimtare...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2015, 19:48   #227
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Me ty e kisha fjalen.
Sapo video jo se kam par nuk kam tel si e ke ti ok.
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2015, 20:17   #228
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Leningrad
Posts: 36,299
Thanks: 7,904
Thanked 4,391 Times in 2,892 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 258
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Ajo qe do vije,eshte me e mire se e para!
Ne te dyja rastet,ahhhhhhhhhhhh pa kulete!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2015, 21:07   #229
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,367
Thanks: 231
Thanked 446 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Me ty e kisha fjalen.
Sapo video jo se kam par nuk kam tel si e ke ti ok.
Gersjana nuk po te kuptoj,a ka mundsi te jeni me e qart...kam nje pyetje: Si e keni perjetuar dashurin e par,ishte e rand apo e let..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2015, 21:21   #230
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Saratoga doja me then qe nuk e kam par ate video qe ke postuar ne forum. Per mua dashuria e pare s'po mund te harroj dot. Edhe sot e kesaj dit une e marre ne tel shum her dhe ai sillet ndryshe ka e mendime te keqija per mua. E kam shum te rend qe ta harroj ate.
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 10:42   #231
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 5,253
Thanks: 1,567
Thanked 2,405 Times in 838 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

E trishtuar .. kur nuk keni njė tė tillė pėr tė thėnė se e doni atė ...
E trishtuar .. kur tė kesh humbur njeriun e zemrės, dhe e dini se ai kurrė nuk do tė kthehet ..
E trishtuar ..kur dėgjoni kėngė tė trishtuara dhe e kupton se shpesh gjeni veten nė tė gjitha ..
E trishtuar .. kur mundoheni t'i tregoni qė e doni atė,.. ..por ai nuk tė dėgjon'...
E trishtuar .. kur nuk ka kush t'pėrqafoj atėherė kur keni nevojė ..
E trishtuar .. kur luan rolin qė ndihesh e lumtur, por...kjo nuk ėshtė e vėrtet' ..


Kjo ėshtė dashuria e parė....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
-"Mjerė ai qė ka dashur vetėm formėn, trupin dhe pamjen, vdekja i'a rrėmben tė gjitha. Dashuroni shpirtin.. se do ta rigjeni..''
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 10:50   #232
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 7,129
Thanks: 1,026
Thanked 730 Times in 487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Athua harrohet ndonjera
Po nga sa i keni pasur atehere ?
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 14:07   #233
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 2,415
Thanks: 186
Thanked 373 Times in 193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Heret e para s'para harrohen.
Ke te drejte Dulcis Cdo here e pare nuk harrohen.. Kur e provon nje ndjesi ne nje aspekt qe se ke provuar kurre, eshte nje ndjesi shum e forte qe te le shenje pergjithmone ne mendjen tende,

Fjala vjen, kur shenon golin e pare ,esht ndjesi shum e forte se kur shenon golin e dyte , golin e trete te nje futbollist.
Kur nis shkollen per here te pare, eshte ndjesi me e forte se dita e dyte dhe e trete te nje nxenes
Edhe kur dashurojme per here te pare eshte me e forte se heren e dyte heren e trete te nje i dashuruar. Varet nga zemra sa zgjat dhe ku shkon...
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 14:30   #234
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Posts: 1,066
Thanks: 83
Thanked 209 Times in 145 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Demo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Une e kam harruar femren e pare. Nuk me kujtohet ishte Merushja apo Anifeja.

Ruanim bashke delet, qe thoni ju. Po nuk mbaj mend te them te drejten, se kujt i kerceva te pares.
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2016, 18:21   #235
Miranda
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,360
Thanks: 64
Thanked 483 Times in 182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Miranda ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Kan kaluar goxha koh e ende me rreh zemra per te.
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2017, 19:39   #236
endrraime
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Posts: 56
Thanks: 34
Thanked 20 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
endrraime ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė A harrohet dashuria e pare?

A harrohet dashuria e par?
endrraime nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2017, 19:41   #237
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,824
Thanks: 5,031
Thanked 3,603 Times in 1,896 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 167
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: a harohet dashuria e pare?

une per vete mbaj mend vetem te fundit.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 05-08-2017, 19:43   #238
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 12,690
Thanks: 2
Thanked 1,430 Times in 715 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
CR7 ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: a harohet dashuria e pare?

A harrohet Dorontina (dashuria e pare), apsolut nuk harrohet asnjeher.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2017, 19:54   #239
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,677
Thanks: 7,327
Thanked 6,944 Times in 3,834 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: a harohet dashuria e pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga endrraime Shiko postimin
A harrohet dashuria e par?
Kur je dashuruar me par salistin ti?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 05-08-2017, 19:56   #240
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 30,677
Thanks: 7,327
Thanked 6,944 Times in 3,834 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: a harohet dashuria e pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
une per vete mbaj mend vetem te fundit.
As tė parafundit nuk e kujton dot?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur