Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Historia e Shqiptarėve > Taxonomy

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-09-2016, 22:29   #821
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Postime: 471
Thanks: 233
Thanked 149 Times in 96 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
murik ka shumė pėr tė qenė krenarėmurik ka shumė pėr tė qenė krenarėmurik ka shumė pėr tė qenė krenarėmurik ka shumė pėr tė qenė krenarėmurik ka shumė pėr tė qenė krenarėmurik ka shumė pėr tė qenė krenarėmurik ka shumė pėr tė qenė krenarėmurik ka shumė pėr tė qenė krenarėmurik ka shumė pėr tė qenė krenarėmurik ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gon! Shiko postimin
Mbiemrat tregonin etnine. Ajo ishte tribalde-sllave.
Tirbalde ose Triballet (fjala balle) ishin serb vetem po ti besosh historiografise serbe. Me kete logjike ne si shqiptare erdhem ne ballkan me turqit e i gjetem ne serbet ketu ...
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-09-2016, 22:38   #822
busavata
Dr. pėr Rock 'n Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Postime: 7,645
Thanks: 564
Thanked 764 Times in 292 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gon! Shiko postimin
Nuk eshte keshtu.
... 50 me 50 ndoshta ?

.. ishte fjala ne pergjithsi se , ne Busavatė jan 80% Bjond bile fetyren e kan te kyqe e cila anon ka ngjyra pink , duken perafesisht si Ti , edhe Samiu e ka te njejten ngjyr te lekures ..


p.s. Gon! , mos i ki dajt ka Busavata ?
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga busavata : 21-09-2016 nė 22:42
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i busavata pėlqehet nga
i vjetėr 22-09-2016, 15:14   #823
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Postime: 6,196
Thanks: 550
Thanked 446 Times in 169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Jo Busa, dajt I kam nga Gjilani. Vec nje qike Te Halle's e kam Te martume me Busavate.
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2016, 18:50   #824
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Postime: 1,142
Thanks: 31
Thanked 170 Times in 113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Teme e hijeshme
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2017, 06:28   #825
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 1,353
Thanks: 2
Thanked 163 Times in 116 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Semiku ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Kete foto e hasa rastesisht ne rrjet.
Description
English: Albanian children at school in northern Albania.Femije te mrekullueshem,keshtu me te paren menjehere do te thoja qe jane femije diku nga Skandinavia...
Por ne veri te Shqiperise.

Nuk eshte pamje e rendomte e femijeve shqiptar,kush munde te thote me shume dicka rreth fotos...duken si gjermanik,islandez.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Semiku pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 07:34   #826
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Postime: 4,317
Thanks: 2,520
Thanked 1,422 Times in 629 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Kete foto e hasa rastesisht ne rrjet.
Description
English: Albanian children at school in northern Albania.Femije te mrekullueshem,keshtu me te paren menjehere do te thoja qe jane femije diku nga Skandinavia...
Por ne veri te Shqiperise.

Nuk eshte pamje e rendomte e femijeve shqiptar,kush munde te thote me shume dicka rreth fotos...duken si gjermanik,islandez.
Nje klase nxenesish nga Prishtina :

Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 09:39   #827
Socio
VIP
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Postime: 4,561
Thanks: 3,264
Thanked 2,449 Times in 928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

............
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 20170111_093734.jpg (14.7 KiloByte, 76 shikimet)
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 18:09   #828
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Postime: 10,368
Thanks: 1,281
Thanked 1,493 Times in 787 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 259
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Kete foto e hasa rastesisht ne rrjet.
Description
English: Albanian children at school in northern Albania.Femije te mrekullueshem,keshtu me te paren menjehere do te thoja qe jane femije diku nga Skandinavia...
Por ne veri te Shqiperise.

Nuk eshte pamje e rendomte e femijeve shqiptar,kush munde te thote me shume dicka rreth fotos...duken si gjermanik,islandez.
Ndoshta me perjashtim te vajzes ne te majte, tjeret nuk kane ndonje fenotip te jashtezakonshem per te mos qene shqiptar.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2017, 19:43   #829
Semiku
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 1,353
Thanks: 2
Thanked 163 Times in 116 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Semiku ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Ndoshta me perjashtim te vajzes ne te majte, tjeret nuk kane ndonje fenotip te jashtezakonshem per te mos qene shqiptar.
Vajza ne te majte dallon edhe mbrenda grupit,por as vajza ne mes dhe ne prapavije nuk jane pamje tipike te shqiptarit...ky djali ne te djathte ik ne ngjyre kafe dhe i ofrohet mesatares se fenotipit shqiptar.
Si kjo vajza ne te majte eshte edhe Igli Tare,por shqiptaret definitivsht nuk jane sy kalter dhe bjond...pamja e shqiptarit ik dic si e njeriut mesdhetar ndersa keto jane pamje te Evropes veriore.

Keto femije po.
__________________
BojanKopitar !
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Semiku pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 19:59   #830
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Postime: 10,368
Thanks: 1,281
Thanked 1,493 Times in 787 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 259
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
Vajza ne te majte dallon edhe mbrenda grupit,por as vajza ne mes dhe ne prapavije nuk jane pamje tipike te shqiptarit...ky djali ne te djathte ik ne ngjyre kafe dhe i ofrohet mesatares se fenotipit shqiptar.
Si kjo vajza ne te majte eshte edhe Igli Tare,por shqiptaret definitivsht nuk jane sy kalter dhe bjond...pamja e shqiptarit ik dic si e njeriut mesdhetar ndersa keto jane pamje te Evropes veriore.

Keto femije po.
Mendoj se dicka e tille si 'pamje tipike e shqiptarit' nuk ekziston, edhe pse ndoshta kemi dominim Dinarid. Ekzistojne fenotipe te ndryshme qoft edhe brenda nje familje te vetme.

Femijet qe i thekson ti nuk kane ndonje fenotip shume te vecante. Ka plot femije shqiptar biond te cilet gjate kalimit te viteve pesojne ndryshim ne pigmentin e flokut, erresohen.

Sa i perket syve te kalter, sipas Carleton Coon, rreth 7% e shqiptareve kane sy te kalter. Kjo dmth qe ngjyra e syve te kalter te shqiptaret nuk eshte dominante por as nuk eshte e rralle.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 20:00   #831
Clive Owen
Undisputed
 
Avatari i Clive Owen
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Postime: 11,672
Thanks: 0
Thanked 1,000 Times in 484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
Clive Owen ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Shqiptaret me shumice i ke me sy kafe
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Clive Owen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Clive Owen pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 20:58   #832
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 8,609
Thanks: 903
Thanked 1,430 Times in 784 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Mendoj se dicka e tille si 'pamje tipike e shqiptarit' nuk ekziston, edhe pse ndoshta kemi dominim Dinarid. Ekzistojne fenotipe te ndryshme qoft edhe brenda nje familje te vetme.

Femijet qe i thekson ti nuk kane ndonje fenotip shume te vecante. Ka plot femije shqiptar biond te cilet gjate kalimit te viteve pesojne ndryshim ne pigmentin e flokut, erresohen.

Sa i perket syve te kalter, sipas Carleton Coon, rreth 7% e shqiptareve kane sy te kalter. Kjo dmth qe ngjyra e syve te kalter te shqiptaret nuk eshte dominante por as nuk eshte e rralle.
Rex une kam ven re qe nje pjese e mire e shqiptareve kan sy te kalter ose te gjelber te perzier me kafe. Une jam tek kjo e fundit. Nje pjese e mire e familjes sime i kane syte te kalter. Disa jane nga Progradeci, nga Gjirokastra, nga Shkodra, nga Peshkopia, nga Skrapari. Dua te them qe floket e verdha dhe syte me gjyr te hapura nuk jane vecori vetem e veriut. Edhe ne televizor shikoje nje pjese te mire qe i kan syte e kalter. Perpara 90-es televizorin e kishim bardh e zi keshtu qe nuk dallonim dote gjyren e syve kurse tani i kemi me gjyra dhe HD i dallojme kollaj.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mano pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 21:06   #833
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 7,230
Thanks: 33
Thanked 443 Times in 324 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 87
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

E ca kuptimi ka!!!
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i kanina pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 21:14   #834
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Postime: 10,368
Thanks: 1,281
Thanked 1,493 Times in 787 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 259
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Rex une kam ven re qe nje pjese e mire e shqiptareve kan sy te kalter ose te gjelber te perzier me kafe. Une jam tek kjo e fundit. Nje pjese e mire e familjes sime i kane syte te kalter. Disa jane nga Progradeci, nga Gjirokastra, nga Shkodra, nga Peshkopia, nga Skrapari. Dua te them qe floket e verdha dhe syte me gjyr te hapura nuk jane vecori vetem e veriut. Edhe ne televizor shikoje nje pjese te mire qe i kan syte e kalter. Perpara 90-es televizorin e kishim bardh e zi keshtu qe nuk dallonim dote gjyren e syve kurse tani i kemi me gjyra dhe HD i dallojme kollaj.
E forte kjo me TV. lol

Ate po thoja, qe syte me ngjyre te kalter, jeshil apo miks nuk jane te rralle te shqiptaret. Nese e kalkulojme ndryshe hulumtimin e Coon del se perafersisht cdo i 15 shqiptar i ka syte me ato nuanca.

Po flas ne pergjithesi pra, jo me ndarje krahinore.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 21:15   #835
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Postime: 10,368
Thanks: 1,281
Thanked 1,493 Times in 787 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 259
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
E ca kuptimi ka!!!
Thjeshte diskutim. Uroj te mos ju pengoj, se u bo forumi si fashion tv.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 22:04   #836
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 8,609
Thanks: 903
Thanked 1,430 Times in 784 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Ky eshte Kevin nga filmi 'home alone' Amerikan.
lexoni postimin me posht...
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 4448213264_c630f0eef7.jpg (17.0 KiloByte, 43 shikimet)
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mano pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 22:07   #837
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 8,609
Thanks: 903
Thanked 1,430 Times in 784 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Kurse ky eshte nipcja ime...gjysem shkodran gjysem dibran.Jo vetem qe i gjan ne tipare por edhe floket edhe syte i ka me te njejten gjyre. Pra ku eshte Amerika e ku eshte Shqiperia.

P.s ndoshta nuk duket mire se nuk del fotoja me e medhaja. E zvogelon forumi.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 20161224_134951.jpg (21.4 KiloByte, 41 shikimet)

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mano : 11-01-2017 nė 22:09
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mano pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 22:15   #838
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 24,248
Thanks: 7,187
Thanked 7,795 Times in 3,254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 248
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

ngjajn shume mano
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Xhina pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 22:22   #839
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Postime: 10,368
Thanks: 1,281
Thanked 1,493 Times in 787 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 259
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Uroj qe te mos i ngjaj edhe kur te rritet Maqe.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rex pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2017, 22:24   #840
Clive Owen
Undisputed
 
Avatari i Clive Owen
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Postime: 11,672
Thanks: 0
Thanked 1,000 Times in 484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
Clive Owen ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Postoni fytyra qe ju i konsideroni Shqiptare.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Uroj qe te mos i ngjaj edhe kur te rritet Maqe.
Beso te njeten dojshs t'ja thosha edhe une.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Clive Owen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Clive Owen pėlqehet nga
Pėrgjigje

Tags
fytyrat tipike shqiptare

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur