Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve > Mitologji

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-12-2014, 05:00   #1
Paion
shqiptar
 
Avatari i Paion
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Vendndodhja: vargmal
Posts: 38
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Paion ėshtė nė rrugė tė mbarė
Dacian Draco"Dacian Draco" ėshtė njė pėrfytyrim i pėrzier mes ujkut, gjarpėrit dhe kulshedrės, dhe simbolizonte kulshedrėn e vrarė trofé gjuetie, dakėt e pėrdornin si flamur nėpėr luftėra, ai qė mbartte kulshedrėn quhej "Draconar", sikurse mė vonė shqiptarėt qė mbartnin flamurin quheshin flamurtar; ngjashėm sikur kulshedra e pėrrallave tona, drangoi dak qė e bartnin nė luftėra, kishte shtatė gjuhė tė metalta
Paion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur