Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-01-2015, 12:25   #1
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Ketu do flasim per dashurine....
Kush eshte lenduar, vuajtur, dhimbje, tradheti, zhgenjime ne dashuri??? KJO TEME PERSHFIHUNI TE GJITHE NQS DONI.
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 12:30   #2
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,372
Thanks: 5,343
Thanked 3,814 Times in 2,026 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Nqs perfshihen te gjitha keto qe sapo the, mund te jete gjithcka por vetem Dashuri nuk eshte.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 12:33   #3
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 8,692
Thanks: 4,912
Thanked 2,362 Times in 1,384 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 177
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Sa afer Jane me njera tjetren Urrejtja dhe Dashuria!!
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 12:37   #4
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 112 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

ti gersjana paske hall te madh..gjej lonin dhe shuani vuajtjet..
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 12:50   #5
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Bledi_Sh jo nuk dua te kem nje lidhje tjeter.
Nuk dua te shkaterrohem me si njeri. Nuk dua te lendohem me shume....
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 12:55   #6
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,372
Thanks: 5,343
Thanked 3,814 Times in 2,026 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Po ska pas gjo ai o goc per ate lloj tipi qeke shkatarru ti?

gabim te madh paske bere. sa me shume ti shprehesh mashkullit lendimin, zhgenjimin, mungesen e dashurise dhe te afeksionit, ai aq me teper largohet nga ty dhe zhgenjimi do te jete i dyfishte per ty. menyra me e mire eshte lere tjetrin te lire te bej zgjedhjen qe do. Eshte njesoj si te te them une duaj me zorr filanin, po ti ske si ta duash dike qe se do. kjo eshte llogjika me e shkurter ne nje lidhje per mos tju futur detajeve..
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 12:57   #7
Oxygen
Shy
 
Avatari i Oxygen
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 5,772
Thanks: 0
Thanked 407 Times in 304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
Po ska pas gjo ai o goc per ate lloj tipi qeke shkatarru ti?

gabim te madh paske bere. sa me shume ti shprehesh mashkullit lendimin, zhgenjimin, mungesen e dashurise dhe te afeksionit, ai aq me teper largohet nga ty dhe zhgenjimi do te jete i dyfishte per ty. menyra me e mire eshte lere tjetrin te lire te bej zgjedhjen qe do. Eshte njesoj si te te them une duaj me zorr filanin, po ti ske si ta duash dike qe se do. kjo eshte llogjika me e shkurter ne nje lidhje per mos tju futur detajeve..
Flet ti qe vdes per mua
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 12:58   #8
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,372
Thanks: 5,343
Thanked 3,814 Times in 2,026 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oxygen Shiko postimin
Flet ti qe vdes per mua
po normale se ti me ben te qesh
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 13:00   #9
Oxygen
Shy
 
Avatari i Oxygen
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 5,772
Thanks: 0
Thanked 407 Times in 304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Te rrembesh nje zemer duke qeshur eshte gjithmon mire
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 13:01   #10
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

De bora Nga dikush tjeter ate Loni as e njoh fare si person.
Oxygen te bej nje pyetje e njeh ne nje jeten reale De bora mqs thua qe ajo ka ren ne dashuri me ty???
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 13:04   #11
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,372
Thanks: 5,343
Thanked 3,814 Times in 2,026 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

e kuptova temen tende Grejsi. pa merak ste ngatarroj me Lonin. Ai pardje na erdhi, ti dje a sot.. pyetja qe i bere oksigjenit me pelqehu
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 13:28   #12
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

De bora flm qe me kuptove dhe asgje.
E bera ate pyetje atij se me beri pershtypje ate qe tha.
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 13:35   #13
Oxygen
Shy
 
Avatari i Oxygen
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 5,772
Thanks: 0
Thanked 407 Times in 304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
De bora Nga dikush tjeter ate Loni as e njoh fare si person.
Oxygen te bej nje pyetje e njeh ne nje jeten reale De bora mqs thua qe ajo ka ren ne dashuri me ty???
Eshte dashuri platonike virtuale e njeanshme. Un se dua por ajo me do. Ske ci ben, bota e padrejte esht
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 13:52   #14
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,372
Thanks: 5,343
Thanked 3,814 Times in 2,026 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oxygen Shiko postimin
Eshte dashuri platonike virtuale e njeanshme. Un se dua por ajo me do. Ske ci ben, bota e padrejte esht
pikaaaa qe ste ha mortja
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 14:00   #15
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,590
Thanks: 629
Thanked 613 Times in 262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

kete shkrim e hasa rastesisht,dhe po e postoj ketu iu pershtataka temes..


Femrat durojnė jashtėzakonisht shumė, por vjen njė moment qė ato lodhen. Lodhen duke u shkatėrruar , duke mbjellė brenda vetes lot, trishtim e duke dhuruar dashuri qė nuk kthehet nė masėn e duhur. E kur vjen ky moment djalė, dije qė e ke humbur pėrgjithmonė femrėn, dikur tėnden. Ato do fillojnė tė bėhen mė tė ftohta se akullnajat. Ato mund tė tė shohin nė gjendjen mė tė keqe dhe tė kėnaqen,duke harruar ēfarė ndjenė dikur pėr ju. Mund t'ju bėjnė tė pendoheni pėr gjithēka nė momentet kur s'mund tė bėni asgjė pėr tė rikthyer edhe vetė lumturinė tuaj. Gjithmonė do ta kthejnė trishtimin e kaluar vetė tek ju.Mė besoni, mjafton vetėm kohė. Kjo ėshtė forca e femrės, e cila i bėn ato unike ndėr qeniet humane.
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 14:16   #16
Oxygen
Shy
 
Avatari i Oxygen
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 5,772
Thanks: 0
Thanked 407 Times in 304 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
pikaaaa qe ste ha mortja
Po me hengri mortja mua cdo haj Angelisa? Po ti cdo enderrosh?
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 14:22   #17
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,704
Thanks: 3,731
Thanked 4,266 Times in 2,648 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Ketu do flasim per dashurine....
Kush eshte lenduar, vuajtur, dhimbje, tradheti, zhgenjime ne dashuri??? KJO TEME PERSHFIHUNI TE GJITHE NQS DONI.
dashnija mi goc osht si shalqiini.o te del i kuq o kungull
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 14:26   #18
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,372
Thanks: 5,343
Thanked 3,814 Times in 2,026 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oxygen Shiko postimin
Po me hengri mortja mua cdo haj Angelisa? Po ti cdo enderrosh?
pikaaa po cte enderroj ty une, nga shkronjat po sikur te jesh ne karroce ti dhe ben don zhuanin ketu kot kesaj i thua te enderrosh ti?! apapa me mire jo te keqen, pa endrra fare
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 14:52   #19
archon progon
Anėtar
 
Avatari i archon progon
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 4
archon progon ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

kur nėna ime nuk ka tė bėjė mė grosh. Mendova se ajo e donte mua I felt betrayed
archon progon nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2015, 14:53   #20
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 37,276
Thanks: 8,757
Thanked 4,800 Times in 3,216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nete Shiko postimin
kete shkrim e hasa rastesisht,dhe po e postoj ketu iu pershtataka temes..


Femrat durojnė jashtėzakonisht shumė, por vjen njė moment qė ato lodhen. Lodhen duke u shkatėrruar , duke mbjellė brenda vetes lot, trishtim e duke dhuruar dashuri qė nuk kthehet nė masėn e duhur. E kur vjen ky moment djalė, dije qė e ke humbur pėrgjithmonė femrėn, dikur tėnden. Ato do fillojnė tė bėhen mė tė ftohta se akullnajat. Ato mund tė tė shohin nė gjendjen mė tė keqe dhe tė kėnaqen,duke harruar ēfarė ndjenė dikur pėr ju. Mund t'ju bėjnė tė pendoheni pėr gjithēka nė momentet kur s'mund tė bėni asgjė pėr tė rikthyer edhe vetė lumturinė tuaj. Gjithmonė do ta kthejnė trishtimin e kaluar vetė tek ju.Mė besoni, mjafton vetėm kohė. Kjo ėshtė forca e femrės, e cila i bėn ato unike ndėr qeniet humane.
Pendimi behet ne kishe.....
Sa per humane,femrat jane MAKABRE vetem qe nuk kafshojne dot me dhembe.!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur