Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-01-2015, 21:18   #1
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Postime: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Poezi dashurie.

Kush do bej poezine me te bukur une do bej ate qe do thote ai/ajo ne postimin.
Vazhdoni shparlosni talentin tuaj qe keni me poezine.
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2015, 21:33   #2
invictus
larguar
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 1,371
Thanks: 59
Thanked 109 Times in 61 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
invictus ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Poezi dashurie.

fillo e para
invictus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2015, 21:37   #3
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Postime: 1,604
Thanks: 19
Thanked 37 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Poezi dashurie.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Kush do bej poezine me te bukur une do bej ate qe do thote ai/ajo ne postimin.
Vazhdoni shparlosni talentin tuaj qe keni me poezine.
He Gersjana...jepe versionin tend...
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur