Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-04-2011, 17:44   #1
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,888
Thanks: 30
Thanked 141 Times in 92 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

Kjo ėshtė historia ime, historia e njė vajze qė sapo ishte transferuar nė njė qytet tė vogėl. Lash pas ēdo gjė qė kisha krijuar, miqtė, lojėrat, qytetin tim. Isha shumė e shoqėrueshme dhe nuk kisha probleme pėr krijuar shoqėri. Takova njerėz tė rinj dhe u bashkova me njė grup qė u bėn tė gjithė miqtė e mi. Nė grup ishte edhe ai, njė djalė i mrekullueshėm, mė i bukuri i shoqėrisė, ai dinte gjithmonė se ēfarė tė thoshte dhe si tė argėtonte tė tjerėt. Njė mbrėmje, filluam tė bisedonim deri vonė, atė mbrėmje si unė dhe ai kuptuam se ishim mirė bashkė dhe kėshtu filluan tė dilnim. Puthjen e parė e dhamė poshtė njė kėshtjelle dhe kėshtu filloi pėrralla jonė, ose tė paktėn kėshtu mendoja unė. Muajt kalonin dhe ne ishim tė pandashėm, gjithmonė bashkė, bėnim shaka, luanim, qeshnim dhe tė gjithė kishin zili lidhjen tonė. Pėlqenim t’i kalonim mbrėmjet tė pėrqafuar duke parė yjet. Unė jetoja me puthjet e tij me pėrkėdhelitė e tij. Ishte dashuria ime e parė. Pastaj, njė ditė mė tha: “Zemėr e di qė ti nuk mė meriton ėshtė mė mirė qė ta mbyllim!” Nuk arrija tė kuptoja pėrse, u pėrpoqa t’i kėrkoja shpjegime, por ai pa mė parė nė sy mori makinėn dhe u largua. Ndoshta po tė mė kishte parė nė sy do ta kishte kuptuar se isha e dashuruar. Nuk arrija ta kuptoja atė qė po ndodhte, po kaloja nga njė ėndėrr nė njė makth. I telefonoja dhe ai refuzonte telefonatat e mia dhe pastaj mė dėrgonte njė mesazh, “Ti nuk mė meriton!”. Ky makth po bėhej gjithnjė e mė i keq. Koha kaloi dhe kur shkova nė njė festė me shoqet e saj aty zbulova tė vėrtetėn. Ishte aty i mbėshtetur pas murit, mendova i menjėherė tė shkoja tek ai dhe tė sqarohesha. Asgjė nuk do mė ndalonte pėrveē dhimbjes qė ndjeva kur pashė ish tė dashurėn e tij duke u drejtuar drejt tij dhe e pėrqafoi pastaj e puthi, u ndala, e pashė dhe u largova. Ai e pa dhe erdhi pas meje pėr t’u justifikuar. Koha kaloi dhe njė ditė njoha atė, tė ėmbėl, tė zotin, tė bukur gjithmonė ishte i pranishėm. U dashurova me tė. Tani pas dy vjetėsh jemi pėrsėri bashkė dhe ėshtė ai dashuria ime e vėrtetė. Duhet tė falėnderoj vetėm ty X. qė mė bėre tė kuptoj se nė jetė ka njerėz tė ligj, por si ty s’besoj se ka njeri. Mė ke lėnduar shumė dhe tani them mjaft. Duke menduar pėr 3 vjetet e kaluara bashkė shoh gjithė momentet e bukura qė mė bėre tė pėrjetoj, por mė mjafton vetėm njė nga momentet e kėqija pėr tė pėrjetuar tė qarat, netėt e kaluara zgjuar duke folur me shoqet e mia qė mundoheshin tė mė bindnin se nuk mė meritoje. Isha kundėr botės, kundėr shoqeve tė mia pėr ty, pėr ty qė bėre njė pjesė tė jetės sime njė ferr. Tė kam dashuruar dhe mendoj se gjithmonė do tė tė kem xhan, sepse pavarėsisht tė gjithave, ndjej ende njė drithėrim kur tė shoh duke kaluar, por ajo drithėrim zhduket pas njė sekonde kur mendoj pėr tre vjetėt e kaluara. Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse.

Nga x
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2013, 01:07   #2
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,983
Thanks: 565
Thanked 1,177 Times in 615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

Citim:
Kjo ėshtė historia ime, historia e njė vajze qė sapo ishte transferuar nė njė qytet tė vogėl. Lash pas ēdo gjė qė kisha krijuar, miqtė, lojėrat, qytetin tim. Isha shumė e shoqėrueshme dhe nuk kisha probleme pėr krijuar shoqėri. Takova njerėz tė rinj dhe u bashkova me njė grup qė u bėn tė gjithė miqtė e mi. Nė grup ishte edhe ai, njė djalė i mrekullueshėm, mė i bukuri i shoqėrisė, ai dinte gjithmonė se ēfarė tė thoshte dhe si tė argėtonte tė tjerėt. Njė mbrėmje, filluam tė bisedonim deri vonė, atė mbrėmje si unė dhe ai kuptuam se ishim mirė bashkė dhe kėshtu filluan tė dilnim. Puthjen e parė e dhamė poshtė njė kėshtjelle dhe kėshtu filloi pėrralla jonė, ose tė paktėn kėshtu mendoja unė. Muajt kalonin dhe ne ishim tė pandashėm, gjithmonė bashkė, bėnim shaka, luanim, qeshnim dhe tė gjithė kishin zili lidhjen tonė. Pėlqenim t’i kalonim mbrėmjet tė pėrqafuar duke parė yjet. Unė jetoja me puthjet e tij me pėrkėdhelitė e tij. Ishte dashuria ime e parė. Pastaj, njė ditė mė tha: “Zemėr e di qė ti nuk mė meriton ėshtė mė mirė qė ta mbyllim!” Nuk arrija tė kuptoja pėrse, u pėrpoqa t’i kėrkoja shpjegime, por ai pa mė parė nė sy mori makinėn dhe u largua. Ndoshta po tė mė kishte parė nė sy do ta kishte kuptuar se isha e dashuruar. Nuk arrija ta kuptoja atė qė po ndodhte, po kaloja nga njė ėndėrr nė njė makth. I telefonoja dhe ai refuzonte telefonatat e mia dhe pastaj mė dėrgonte njė mesazh, “Ti nuk mė meriton!”. Ky makth po bėhej gjithnjė e mė i keq. Koha kaloi dhe kur shkova nė njė festė me shoqet e saj aty zbulova tė vėrtetėn. Ishte aty i mbėshtetur pas murit, mendova i menjėherė tė shkoja tek ai dhe tė sqarohesha. Asgjė nuk do mė ndalonte pėrveē dhimbjes qė ndjeva kur pashė ish tė dashurėn e tij duke u drejtuar drejt tij dhe e pėrqafoi pastaj e puthi, u ndala, e pashė dhe u largova. Ai e pa dhe erdhi pas meje pėr t’u justifikuar. Koha kaloi dhe njė ditė njoha atė, tė ėmbėl, tė zotin, tė bukur gjithmonė ishte i pranishėm. U dashurova me tė. Tani pas dy vjetėsh jemi pėrsėri bashkė dhe ėshtė ai dashuria ime e vėrtetė. Duhet tė falėnderoj vetėm ty X. qė mė bėre tė kuptoj se nė jetė ka njerėz tė ligj, por si ty s’besoj se ka njeri. Mė ke lėnduar shumė dhe tani them mjaft. Duke menduar pėr 3 vjetet e kaluara bashkė shoh gjithė momentet e bukura qė mė bėre tė pėrjetoj, por mė mjafton vetėm njė nga momentet e kėqija pėr tė pėrjetuar tė qarat, netėt e kaluara zgjuar duke folur me shoqet e mia qė mundoheshin tė mė bindnin se nuk mė meritoje. Isha kundėr botės, kundėr shoqeve tė mia pėr ty, pėr ty qė bėre njė pjesė tė jetės sime njė ferr. Tė kam dashuruar dhe mendoj se gjithmonė do tė tė kem xhan, sepse pavarėsisht tė gjithave, ndjej ende njė drithėrim kur tė shoh duke kaluar, por ajo drithėrim zhduket pas njė sekonde kur mendoj pėr tre vjetėt e kaluara. Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse.

Nga x
Dy thėnie tė kundėrta qė tregojnė se nuk di ē'thua.
Me sa kuptoj unė kėtu, ti je me njėrin tani, po mendjen e ke akoma te tjetri.
Histori telenovelash...
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2013, 17:56   #3
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,577
Thanks: 3
Thanked 30 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

qo vajza iku nga qyteti vogel ne nje te madh.. apo nga i madhi ne nje te vogel?
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2013, 18:07   #4
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,596
Thanks: 0
Thanked 27 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

Keto histori te bejne per te qare,te shpetojn lotet qe kur lexon titullin.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-03-2013, 18:07   #5
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,296
Thanks: 5
Thanked 10 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

cfare falemidnerit me korbe i thua ai ta tha troc nuk me meriton ,keshtu thone te gjithe o dua pak kohe ose nuk me meriton mua ti.
nuk guxovi te thone dua te ndahemi edhe vure ate emertim.
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2015, 10:03   #6
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,365
Thanks: 230
Thanked 452 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

Sa histori e prekshme,sa vujtje paska pas kjo romanc,sfidat si duket me ne fund u kurrozuan me dashuri,kjo eshte esenca ne dashuri..pernime ne qytete e vogla eshte problem per shkak te veshtrimeve,por ne qytetet e mdhaja ndihesh si me qen i humbur..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2015, 10:12   #7
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,181
Thanks: 204
Thanked 363 Times in 246 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

Faleminderit dhe ty daniel qe me humbe 5 min nga jeta ime duke lexuar nje histori te pakuptimte
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2015, 10:17   #8
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 5,759
Thanks: 0
Thanked 404 Times in 301 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Faleminderit dhe ty daniel qe me humbe 5 min nga jeta ime duke lexuar nje histori te pakuptimte
te kam nje makiato borxh per kete review
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2015, 10:19   #9
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,801
Thanks: 6,221
Thanked 4,519 Times in 2,417 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Faleminderit dhe ty daniel qe me humbe 5 min nga jeta ime duke lexuar nje histori te pakuptimte
Mire qe lexova ty dhe nuk i humba ato 5 minutat per te lexuar temen
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2015, 10:31   #10
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,670
Thanks: 10,622
Thanked 5,891 Times in 3,989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
Mire qe lexova ty dhe nuk i humba ato 5 minutat per te lexuar temen
Nje cafe me ate per 5 minuta,do ishin histori reale 500 vjecare,ne krahasim me historite 300 sekondce!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2015, 10:34   #11
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,365
Thanks: 230
Thanked 452 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Pfffff sa insensitive qe jeni ore aman
Angelisa zgjohu!!! dhe analizoje tekstin e keti shkrimi qe te ben te qash nga emocionet qe bart ai,te shifesh te dashurin qe ndan jeten duke shkuar me tjtren eshte shum e veshtir ,sidomos ne vendin ku ke ber romanc kjo eshte e papranueshme...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2015, 10:40   #12
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,115
Thanks: 6,804
Thanked 3,415 Times in 2,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

Definition of insensitive = showing or feeling no concern for others' feelings. Me kete une ju drejtova disa prej postimeve me lart....profesor
Me Vjen keq per cdo njeri qe vuan, por une do qaj vetem per vuajtjet e Mia.....
Gjithsesi nuk vuaj sa per reference
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2015, 11:26   #13
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,365
Thanks: 230
Thanked 452 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Definition of insensitive = showing or feeling no concern for others' feelings. Me kete une ju drejtova disa prej postimeve me lart....profesor
Me Vjen keq per cdo njeri qe vuan, por une do qaj vetem per vuajtjet e Mia.....
Gjithsesi nuk vuaj sa per reference
Qashtje te komplikuara jan keto Angjelisa ,qashtje e komplikuar eshte edhe dashuria sidomos ne disa rrethana specifike kur faktoret e jashtem ndikojn,njeriu nga natyra i trashigon disa vese te keqia sidomos kemmngulja "se ai eshte vetem i imi ",jo nuk mendoj un ashtu asgje nuk eshte e sigurt dhe askush nuk mundet te garantoj qe kjo eshte e imja dhe vetem e imja..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur