Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-02-2015, 22:01   #101
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 10,201
Thanks: 2,987
Thanked 2,021 Times in 1,113 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga peshkaqeni33 Shiko postimin
E embel dashuria, por te fut plevitin.

Kjo puna e trurit eshte e vertet, sidomos per ne meshkujt. Por per kete punen e zemres nuk jam shume i sigurt.
Pese ore ka ecur neper debor nje djal dikur, per te pare te levizte perdhja e nje dritare. Mund ta quaje me mend ate? Por ajo dritare zemren nuk ia fali kurre! Jo te gjitha dritaret kane zemer Saura.
e zeme se ta hapi zemren dhe ti hyre nga kurjoziteti, po sikur te dalesh ti prape se ste pelqen me te rrish aty?! ca behet ne kete rast?
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 03:20   #102
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 9,099
Thanks: 2,339
Thanked 4,802 Times in 1,595 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
e zeme se ta hapi zemren dhe ti hyre nga kurjoziteti, po sikur te dalesh ti prape se ste pelqen me te rrish aty?! ca behet ne kete rast?
Del me kembe te majte Deb, se me te djathten hyre me qef te madh...
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 03:35   #103
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 8,562
Thanks: 4,535
Thanked 1,425 Times in 783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Vetem nje gje nuk do e beja dot kurre per hir te dashurise: nuk do bija preh e fese se tije, e cilado feje qe ai do perkiste.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 16:49   #104
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 5,124
Thanks: 136
Thanked 317 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Degjova kete kengen sot dhe me erdhi ne mendje kjo tema.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 17:02   #105
Leo
V.I.P
 
Avatari i Leo
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Postime: 3,210
Thanks: 946
Thanked 842 Times in 373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Leo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Ne qofte se vajza me dashuron po aq sa une e dashuroj, ateher po. Jam i gatshem te bi edhe deshmor.
__________________
The trouble is, you think you have time.
Leo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 17:10   #106
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 5,124
Thanks: 136
Thanked 317 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Dashuria s'ka kushte do thoshte Uji....
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 18:12   #107
Leo
V.I.P
 
Avatari i Leo
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Postime: 3,210
Thanks: 946
Thanked 842 Times in 373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Leo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

uji eshte Platonist.

Dashuria e njeaneshme eshte vuajtje e pameshirshme. Ti kerkojsh dashuri ne kthim nuk eshte kusht por domosdoshmeri. Mjafton te thote PO dhe e dhezi 2N.
__________________
The trouble is, you think you have time.
Leo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 18:12   #108
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 1,688
Thanks: 0
Thanked 219 Times in 190 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
uj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Dashuria s'ka kushte do thoshte Uji....

______________
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 18:13   #109
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 7,237
Thanks: 3,324
Thanked 1,505 Times in 776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leo Shiko postimin
Ne qofte se vajza me dashuron po aq sa une e dashuroj, ateher po. Jam i gatshem te bi edhe deshmor.
Leo dashurohemi bashk?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 18:15   #110
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 1,688
Thanks: 0
Thanked 219 Times in 190 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
uj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leo Shiko postimin
uji eshte Platonist.

Dashuria e njeaneshme eshte vuajtje e pameshirshme. Ti kerkojsh dashuri ne kthim nuk eshte kusht por domosdoshmeri. Mjafton te thote PO dhe e dhezi 2N.
dashuria nuk mund te jete e njeanshme. ti po flet gjithe kohes per fiksimin, jo per dashurine.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 18:21   #111
Leo
V.I.P
 
Avatari i Leo
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Postime: 3,210
Thanks: 946
Thanked 842 Times in 373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Leo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Leo dashurohemi bashk?
Ofcourse, for eternity. Do na hecte puna mu e ti, edhe pse ti me kishe qendisur mire e mire pasi dukesh me e zgjuar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
dashuria nuk mund te jete e njeanshme. ti po flet gjithe kohes per fiksimin, jo per dashurine.
Dashuria eshte fiksim.

http://www.forum-al.com/showpost.php...&postcount=263
__________________
The trouble is, you think you have time.
Leo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 18:26   #112
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 1,688
Thanks: 0
Thanked 219 Times in 190 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
uj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leo Shiko postimin
atehere te qofte fiksimi i lehte derisa te pastrohesh prej tij e te ndiesh dashurine.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 20:45   #113
Leo
V.I.P
 
Avatari i Leo
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Postime: 3,210
Thanks: 946
Thanked 842 Times in 373 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Leo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėmLeo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
atehere te qofte fiksimi i lehte derisa te pastrohesh prej tij e te ndiesh dashurine.
Fiksimi eshte nje nder atributet e Dashurise. Lexo mire Poemat e Rumit se ne vete mbajne misticizmin dhe misteret e Univerzit, nje nder ta eshte edhe misteri i Dashurise.
__________________
The trouble is, you think you have time.
Leo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 20:48   #114
Sunflower
V.I.P
 
Avatari i Sunflower
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: Tek shtepia ime :p
Postime: 955
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 16
Sunflower ka shumė pėr tė qenė krenarėSunflower ka shumė pėr tė qenė krenarėSunflower ka shumė pėr tė qenė krenarėSunflower ka shumė pėr tė qenė krenarėSunflower ka shumė pėr tė qenė krenarėSunflower ka shumė pėr tė qenė krenarėSunflower ka shumė pėr tė qenė krenarėSunflower ka shumė pėr tė qenė krenarėSunflower ka shumė pėr tė qenė krenarėSunflower ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Jo cdo gje. Por do beja gjithcka brenda mundesive te mia.
__________________
Be yourself and you will always be in fashion!
Sunflower nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 20:49   #115
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,206
Thanks: 124
Thanked 302 Times in 138 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

kjo keng tregon ate qe dua ta them...

__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 21:48   #116
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 2,746
Thanks: 0
Thanked 412 Times in 226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Pse, rruspi jam une?!
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 21:58   #117
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 1,688
Thanks: 0
Thanked 219 Times in 190 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
uj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leo Shiko postimin
Fiksimi eshte nje nder atributet e Dashurise. Lexo mire Poemat e Rumit se ne vete mbajne misticizmin dhe misteret e Univerzit, nje nder ta eshte edhe misteri i Dashurise.
c'ishte per te lexuar prej rumit, e kam lexuar. pastaj nuk eshte e thene qe rumi te mos kete shkruar budallalleqe. njelloj mund te argumentosh edhe ne lidhje me ato qe shkruaj une. por nuk po te them: degjome mua. po te them: me krahe te lehte fiksimin.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:26   #118
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Postime: 10,471
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinase Shiko postimin
Dashuria pa etike, te bene "kryeqepe mejhanesh."
Ju shkon per shtati kjo etike, ju mashkullorve, ndaj s'habitem qe shkelni ne emer te kesaj etike.

shnet dashamire
Nuk mund tė trajtosh njė sagė organike siē ėshtė dashuria si sjellje konvencionale.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:27   #119
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla
Postime: 1,562
Thanks: 2
Thanked 22 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Ehhhh ca nuk bejm per te bere Dashuri
__________________
Liebe ist wie der Wind, kann man nicht berühren, fühlt sich aber
Inteligjenca eshte si puna e Breēkave,Rendesi ka qe ti kesh por jo ti tregosh.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:35   #120
Roni
V.I.P
 
Avatari i Roni
 
Data e antarėsimit: May 2014
Postime: 1,177
Thanks: 206
Thanked 144 Times in 106 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Roni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

dashuria eshte si fluska e sapunit,,,
Roni nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur