Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve > Taxonomy

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-12-2014, 07:08   #1
Skerdilaidas
V.I.P
 
Avatari i Skerdilaidas
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Drenic
Posts: 1,172
Thanks: 32
Thanked 93 Times in 64 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Skerdilaidas ka njė atmosferė spektakolareSkerdilaidas ka njė atmosferė spektakolareSkerdilaidas ka njė atmosferė spektakolare
Klasifikone Fehmi Lladrovcin

Klasifikone edhe ni ubermen qe ja kan than emnin Fehmi Lladrovci, i gat u ka me trup kogja, dikun mi 1.90cm. Ky ka qen burr mi burra qe nanat s'bajn ma! Um vjen shume interesant qe kejt kjo grupa e ti qe erdhen prej Kroacis (qe u paten refuzu prej lidereve t'vet shpallur t'Kosoves) jan vra gjat luftes n'Kosove.


Skerdilaidas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2015, 20:13   #2
bindi
dolcinio
 
Avatari i bindi
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Ne bregdet
Posts: 1,882
Thanks: 5
Thanked 9 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
bindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarėbindi ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Klasifikone Fehmi Lladrovcin

Vertet njeri me parime te forta,te ralle jane trimat si ai ne shqiptari.
I perjetshem qofte kujtimi per te.
__________________
Mos i bej dikujt ate,qe nuk ke deshire te ta bej dikush.
bindi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2015, 21:27   #3
Ane
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 719
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Ane ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Klasifikone Fehmi Lladrovcin

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Skerdilaidas Shiko postimin
Klasifikone edhe ni ubermen qe ja kan than emnin Fehmi Lladrovci, i gat u ka me trup kogja, dikun mi 1.90cm. Ky ka qen burr mi burra qe nanat s'bajn ma! Um vjen shume interesant qe kejt kjo grupa e ti qe erdhen prej Kroacis (qe u paten refuzu prej lidereve t'vet shpallur t'Kosoves) jan vra gjat luftes n'Kosove.


E kam pare nje dokumentar per Te dhe gruan e tij ,patriot te vertete dhe me vjen keq qe skan pas per ka me dhane jeten ..katastrofe ..
Ane nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur