Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-04-2011, 14:15   #1
daniel00
Kakulukiam

Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Alabania
Postime: 3,621
Shuma e pikėve qė jep: 50
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Tradhtitė maratonė e tė dashurit tim, unė pėrsėri e fal

Pėrshėndetje! Jam njė vajzė 16-vjeēare, por pėr pak mbush 17 vjeē dhe jam e lidhur prej njė viti e dy muaj me njė djalė 18 vjeē. Pėr t’ju treguar tė gjithė historinė time duhet ta nis nga fillimi, nga momenti qė jemi njohur bashkė. Kur jam njohur me tė dashurin tim ai mė kishte thėnė se ishte njė djalė serioz dhe se nuk ishte si gjithė tė tjerėt. Njė muaj pasi ishim lidhur bashkė mė tha se e kishte bllokuar facebook-un e tij, por mė pas mora vesh se kjo nuk ishte e vėrtetė dhe atėherė bėra njė profil tė rremė. Mė pranoi ftesėn nė facebook dhe aty shoh se ishte i lidhur me njė vajzė, tė cilėn nuk e kisha parė ndonjėherė. Atėherė vazhdova dhe i dėrgova njė mesazh ku e ngacmoja. Ai ra menjėherė pre e provokimit dhe nisi tė fliste me mua. Pas kėsaj i tregova se isha e dashura e tij aktuale dhe e lashė. Ai mė telefononte duke qarė dhe mė kėrkonte falje dhe mė kėrkonte qė tė kthehesha me tė. Unė e fala dhe tė dy bllokuam adresat e facebook-ut. Njė muaj mė pas i kontrolloj telefonin dhe i gjej mesazhe nga vajza, tė cilat nuk ishin shoqet e tij. E pyes pse bėri pėrsėri tė njėjtėn gjė dhe i thashė pėrsėri se do ta lija. Ai nisi pėrsėri tė njėjtėn skenė dhe nisi tė qajė duke mė kėrkuar falje dhe betohej se nuk do tė ndodhte mė. Mė tha se do tė ndėrronte numrin dhe fshiu numrat qė kishte nė telefon. Kėshtu e fala pėrsėri. Njė ditė tjetėr duke i kontrolluar telefonin zbulova se po fliste me njė vajzė tjetėr, por kėtė herė ai e mohoi dhe mė tha se nuk ishte e vėrtetė dhe nuk dinte gjė. Unė u pėrpoqa qė tė lidhesha me atė vajzė dhe tė flisja, por ajo m’u pėrgjigj keq. Pas disa ditėsh mė tha nė telefon se duhet tė takoheshim mė vonė, mė shtyu takimin me justifikimin se kishte harruar shallin nė shtėpi, por unė dyshova pėr kėtė. Mė pas zbulova se ai ishte takuar me ish tė dashurėn e tij “L” dhe atėherė e lashė. Ai u justifikua dhe mė tha se nuk kishte ndodhur asgjė, vetėm kishin folur bashkė dhe unė pėrsėri e fala. Njė muaj mė pas i prezantoj kushėrirėn time 15 vjeēe dhe i jap numrin e saj tė telefonit, sepse doja qė vėllai i tij tė njihej me kushėrirėn time. Por kushėrira ime nuk donte tė kishte lidhje me asnjė. Megjithatė pak mė vonė zbuloj qė kushėrira ime dhe i dashuri im flisnin vazhdimisht me mesazhe dhe nuk arrija ta kuptoja arsyen. Njė natė, unė, i dashuri im, kushėrira ime dhe njė shoku i saj dalim bashkė dhe atė mbrėmje kuptova se kishte diēka qė nuk shkonte, sepse i dashuri im sillej si budalla me kushėrirėn time. Tė nesėrmen i thashė si tė dashurit tim dhe kushėrirės qė nuk duhet tė flisnin mė me mesazhe, sepse nuk kishte kuptim ta bėnin. I dashuri im mė tha pse mendoja gjithmonė keq dhe nė atė moment mė la. Ndėrkohė qė kushėrira ime mė tregoi gjithēka, pra ai po e ngacmonte atė, madje edhe e kishte propozuar. Ditėn tjetėr shkova tek kushėrira ime dhe lexoj tė gjitha mesazhet qė i kishte dėrguar i dashuri im dhe mesazhet qė i kishte kthyer kjo. Kushėrira ime kishte mbajtur gjithmonė pozicionin e saj, pra nuk e kishte provokuar asnjėherė, madje i kishte prerė rrugėn edhe atij. Atėherė vendosa ta lė, por si gjithmonė edhe kėtė herė e fala. Dalim pėrsėri dhe atij i vjen njė mesazh, tė cilin fillimisht nuk donte ta lexonte, por pas kėmbėnguljes sime e hapi dhe ishte njė mesazh nga ish e dashura e tij, e cila i thoshte natėn e mirė. E pyeta se ēfarė kėrkonte nga ai dhe ai mė tha se nuk e dinte dhe se ishte ajo qė e kėrkonte vazhdimisht. I mora numrin e telefonit dhe e mora “L” nė telefon, por ajo mu pėrgjigj keq. Pas grindjeve nė telefon ajo pranoi tė takoheshim. Kur u takuam mė tregoi se ajo kishte kaluar njė natė nė shtėpinė e tij dhe tė nesėrmen nė mėngjes kur ishin kthyer prindėrit e tij nė shtėpi e kishin gjetur atje. I kėrkova tė dashurit tim shpjegime pėr kėtė, por ai pėrsėri e mohoi duke e akuzuar si gėnjeshtare ish tė dashurėn e tij. Nuk i besova dhe pėr tė vėrtetuar gjithēka shkova dhe pyeta vėllain e tij, i cili mė tregoi se ishte e vėrtetė qė ajo kishte qenė njė natė nė shtėpinė e tyre. U ndamė dhe pas njė jave ai mė kėrkoi pėrsėri duke qarė dhe e fala edhe kėtė herė. Pas njė muaji zbulova pėrsėri se fliste me njė vajzė tjetėr dhe mė pas zbulova pėrsėri qė takohej me njė tjetėr, e kishte puthur dhe nuk e di ēfarė kishin bėrė tjetėr. E fala edhe kėtė herė. Javėn qė kaloi zbulova pėrsėri qė kishte shkuar nė Vlorė pėr tė takuar njė vajzė tjetėr, por nuk e di se ēfarė ka ndodhur me tė. E lashė edhe kėtė herė dhe mendoja se nuk do ta falja mė, por edhe kėtė herė u lidha me tė. Sa herė qė ndahem me tė ndjehem keq edhe pse unė nuk e meritoj kėtė qė mė bėn ai. Unė nuk e kam tradhtuar kurrė dhe asnjėherė nuk kam folur me njė djalė tjetėr. Pėr tė qenė me tė kamė dalė kundėr shoqeve dhe shokėve tė mi. Nuk kam mė besim tek ai, sepse e di mirė qė gjithsesi ai do tė mė tradhtojė pėrsėri edhe pse rikthehet tek unė duke qarė dhe duke mė premtuar se do tė ndryshojė. Dua tė ndahem pėrgjithmonė nga ai edhe pse e di qė unė do tė ndihesha shumė keq, sepse e dua vėrtetė. Veē tė tjerave jam e sigurt qė ai do tė vijė pėrsėri duke qarė tė mė lutet tė rikthehem dhe nuk kam zemėr ta lė. Ai ėshtė aktor i pėrkryer dhe di tė mė bindė me fjalė.

Maira, Tiranė.
i vjetėr 29-04-2011, 14:46   #2
Jolene
✿◉●•◦

Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 8,370
Shuma e pikėve qė jep: 479
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Tradhtitė maratonė e tė dashurit tim, unė pėrsėri e fal

Moj Marushe, ne kte moshe te kalosh gjith keto... vaj halli kur te rritesh ti...
Kshu esht kur kerkon te rritesh para kohe!!
i vjetėr 29-04-2012, 03:04   #3
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤

Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 8,476
Shuma e pikėve qė jep: 125
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Tradhtitė maratonė e tė dashurit tim, unė pėrsėri e fal

Maira Maira moj truthara
ti n'vend numro, ai 100 dashnore lara lara
nuk kalohet jeta me te qara
here tjeter tregoi vendin dhe ec perpara
i vjetėr 29-04-2012, 08:15   #4
Ganimet
V.I.P

Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Postime: 5,366
Shuma e pikėve qė jep: 25
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė

provoje nese edhe ai do te fal ty.. nja dy tre her.
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-04-2012, 08:40   #5
Adria
ON/OFF

Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Postime: 921
Shuma e pikėve qė jep: 15
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer

Citim:
Veē tė tjerave jam e sigurt qė ai do tė vijė pėrsėri duke qarė tė mė lutet tė rikthehem dhe nuk kam zemėr ta lė. Ai ėshtė aktor i pėrkryer dhe di tė mė bindė me fjalė.
Mair,vajze,nuk mendoj se ai eshte aktori i mire,perkundrazi ai eshte aq aktore i keq ,dhe ti je e paafte ta kuptosh nje gje te tille.Me vjen keq e dashur ,qe ti po kerkon nje raport serioz me nje djale 18 vjecar ,per te cilin populli une do thoshte shprehejn "po ku te con mushka ,moj vajze"
Je shume e vogel, je ende e pa formuar psikologjikisht dhe akoma s'ke arrit pjekurin per te menduar per raporte serioze.Eshte e kote te te besh moral,se do me duhesh te mbushja nje carcaf te tille e s'do bente pune. Shikoji keto lidhje ,thjesht si "eksperienca" jetesore ,por pa i komplikuar teper ,se ndonjehere keto lojera qe duken kaq te pafajshme e kaq te bukura mund te shnderrohen ne drama te verteta, qe mund te percaktojne te ardhmen tende.
Duhet te jesh ti ajo ,dhe jo vetem ai ,qe nuk kerkon raport serioz,se une njoh vajza ne moshen tende qe e kane kurorezuar lidhjen e tyre ne kete moshe qe ke ti dhe sinqerisht ndjej keqardhje per to ,kur i shoh te kthyera ne "femije-gra",pa jetuar njehere rinine.
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-04-2012, 15:05   #6
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤

Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 8,476
Shuma e pikėve qė jep: 125
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm

Budallai fal dhe harron.
i vjetėr 29-04-2012, 15:20   #7
Meri
...Sans v``.

Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 7,112
Shuma e pikėve qė jep: 167
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm

Citim:
29-04-2011, 14:15 Pėrshėndetje! Jam njė vajzė 16-vjeēare, por pėr pak mbush 17 vjeē
Pertoj ta lexoj te plote temen, por :

Ajo tani eshte afer 18 vjec, nese nuk i ka mbushur keto dite...

Me siguri qe, nese ka ruajtur nje kopje te kesaj letre, tani po qesh me vehten e saj.
Uroj te mos kete mbetur " bisht qeni...."
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-04-2012, 15:50   #8
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon

Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Postime: 1,310
Shuma e pikėve qė jep: 14
HELEN OF TROY ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėHELEN OF TROY ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėHELEN OF TROY ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėHELEN OF TROY ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėHELEN OF TROY ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėHELEN OF TROY ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė

haha Jamais dashuricka i ka keto ,thuaj me mire mos ka filluar edhe flet me veten.....haha
i vjetėr 26-10-2012, 09:35   #9
ani
Anėtar i ri

Data e antarėsimit: Oct 2012
Postime: 13
Shuma e pikėve qė jep: 0
ani ėshtė nė rrugė tė mbarė

Moj vajze ky i dashuri jot mos ka mbaruar shkollen per "dramaturgji" .Nje histori e sajuar me duket ,lemsh fare ....
ani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2014, 00:34   #10
ermal100
Anėtar

Data e antarėsimit: Dec 2013
Postime: 35
Shuma e pikėve qė jep: 0
ermal100 ėshtė nė rrugė tė mbarė

zemer.hape krahun.fitja ne shpulle surratit
ermal100 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2014, 00:48   #11
SERAFIM DILO
Anti Busavata

Data e antarėsimit: Aug 2010
Postime: 9,634
Shuma e pikėve qė jep: 52
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm

Maratona falet.Shum mir bo Maira qe ja jep perseri,faljen.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-01-2014, 07:32   #12
Matilda
***:)***

Data e antarėsimit: Jun 2013
Postime: 835
Shuma e pikėve qė jep: 23
Matilda ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMatilda ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMatilda ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMatilda ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMatilda ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMatilda ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMatilda ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMatilda ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMatilda ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMatilda ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMatilda ka njė tė ardhme tė shkėlqyer

16 vjec.. 18 vjec ai.. histori serioze..
.................... po cfare behet keshtu? pfff
i vjetėr 02-01-2014, 08:40   #13
SystemA
V.I.P

Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,958
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm

Eh mer Ben si kane ardh kohet.
Pse?
Po ja me thote goca(15 vjec)qe po nuk pate dashnor i thone je demode.

Mos u merzit ka dhe me keq,por majre do banet!
Diten e mire se pak kohe do rri(ja) ne troje.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2015, 12:38   #14
Fehmikaciu
Saratoga...

Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,195
Shuma e pikėve qė jep: 65
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm

..Kur jam njohur me tė dashurin tim ai mė kishte thėnė se ishte njė djalė serioz dhe se nuk ishte si gjithė tė tjerėt....

Kurr mos ju beso atyre qe thojn keshtu!!!!!..
i vjetėr 19-08-2015, 13:05   #15
Xhina
V.I.P

Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 22,822
Shuma e pikėve qė jep: 221
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm

bohhh mu be koka daulle duke lexuar gjothe kete dileme , i lost count se sa here e ka tradhetuar…nje gje smarr vesh un…keta meshkujt qe tradhetojn femrat 100 here dhe i luten te vijn mbrapa, kur e dijn qe do tradhetojn perseri…pse o vlla nuk e le te gjoren? per cfare e do? per sigurim nese nuk ke dike ate nate apo ca? se kuptoj :/...kurse kjo vajza i kan ngordhur gjithe qelizat, ckam cte mendoj
i vjetėr 19-08-2015, 13:47   #16
Xhuljan
entity

Data e antarėsimit: Jun 2015
Vendndodhja: Tirane
Postime: 387
Shuma e pikėve qė jep: 13
Xhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarėXhuljan ka shumė pėr tė qenė krenarė

I got dumber reading this shit
Xhuljan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim