Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-03-2015, 18:50   #21
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,112
Thanks: 173
Thanked 373 Times in 235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 101
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Nje dashuri e perfunduar a mund te kthehet ne shoqeri midis dy persona qe kane qene te dashuruaret me njeri-tjetrit???????????
Thuaje shkoqur moj Vajze. Pse e sjell verdall?

A mundet nje cift te nderpresi seksin dhe te ngelet prape cift? (Ketu e ke fjalen?)

Ka ndodhur qe une e kam nderprere duhanin per ca kohe...
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-03-2015, 16:00   #22
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,067
Thanks: 3,573
Thanked 4,375 Times in 2,056 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Ne momentin qe dashuria z'behet, iken edhe interesi ndaj atij/asaj personi/nje. Sa here kemi menduar qe jemi te dashuruar e jemi ndare, sa here kemi menduar qe na kane vrare dashurine .... e kur vjen puna kemi ri-dashuruar... e kshu me rradhe . Per mendimin tim, dashuria eshte nje iluzion e lidhur me interesat.. nje Iluzion i rrezikshem. Nuk besoj ne dashuricka te tilla, dhe kini kujdes.

Ps...Ne lidhje me pyetjen, varet nga karakteret.. personalisht kur i prish/mbyll hesapet me dike ... nuk e kthej me koken mbrapsht .
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-03-2015, 17:31   #23
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 3,118
Thanks: 282
Thanked 394 Times in 296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Ju jeni nje ekonomiste e zonja edhe shifrat i keni nxjerr paster pa gabime
__________________
https://www.e-soft.al

Inteligjenca eshte si puna e Breēkave,Rendesi ka qe ti kesh por jo ti tregosh.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2015, 13:36   #24
Pajtim Pirasi
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Feb 2014
Posts: 140
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Pajtim Pirasi ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Nga dashuria ne shoqeri eshte si te kthesh rakine ne gjendjen e pare, ne leng rrushi.
Pajtim Pirasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2015, 13:40   #25
Miranda
Nų'Love
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,556
Thanks: 111
Thanked 578 Times in 222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Miranda ka mbyllur reputacionin
Thumbs up Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
Jo. E pamundur te ndodhi kjo. Do mund te ndodhte vetem nga momenti qe te dyja palet kuptuan se nuk kishin qene asnjehere te dashuruar vertete. Me siguri do te kene qene shok edhe me pare. Ky eshte nje version!
Jam shum dakord me mendimin tuaj
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2015, 14:35   #26
Lepurushja vogel
V.I.P
 
Avatari i Lepurushja vogel
 
Data e antarėsimit: Aug 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 930
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 5
Lepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

eshte e pamundur qe nje dashuri te kthehet ne miqesi
Lepurushja vogel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2015, 17:53   #27
Ksanthi
Super Anėtar
 
Avatari i Ksanthi
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 178
Thanks: 0
Thanked 16 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Ksanthi ėshtė njė gur i ēmuarKsanthi ėshtė njė gur i ēmuarKsanthi ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Pas shume vitesh dhe mund te ndodhi.
Ksanthi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2015, 18:06   #28
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 1,884
Thanks: 531
Thanked 400 Times in 274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Nga akuariumi mynd te besh supe peshku por nga supa nuk mund te besh akuarium.
Damastion ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2015, 19:45   #29
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 33,124
Thanks: 8,232
Thanked 7,811 Times in 4,433 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 436
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Dashuri vs shoqeri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Damastion Shiko postimin
Nga akuariumi mynd te besh supe peshku por nga supa nuk mund te besh akuarium.
Nga akuariumi po nuk pati peshk brėnda nuk mund tė bėsh supė peshku.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur