Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-04-2011, 09:10   #1
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,897
Thanks: 30
Thanked 147 Times in 98 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Pėrshėndetje tė dashur lexues! Ju shkruaj pėr t’ju treguar atė qė mė ka ndodhur kėto ditė. Unė jam studente nė vit tė tretė dhe mė pėlqen shumė shkolla. Pėrsa i pėrket dashurisė nuk kam pasur shumė eksperienca. Vetėm njė herė kam qenė e lidhur me njė djalė, por u bėnė kohė qė jam ndarė prej tij dhe lidhja me tė nuk mund tė them se ka qenė e tillė qė unė mund tė kem pėrjetuar ndjenjėn e dashurisė. Kohėt e fundit i jam pėrkushtuar shkollės dhe nuk kam menduar pėr njė lidhje, por ndėrkohė qė unė nuk mendoj familja ime kanė filluar tė mendojnė mė shumė se unė. Nuk e dija kėtė gjė, deri para pak ditėsh kur mė thanė se duam qė tė njihesh me njė djalė. Ata i kishin bėrė tė gjitha muhabet dhe unė duhet tė dilja patjetėr me tė. I thashė se nuk dua, sepse jam me provime dhe dua tė mėsoj, por mamaja kėmbėngulte. Ai ishte djali i njė kolegeje tė mamasė. Sipas mamasė sime ishte djalė i mirė, me shkollė, me edukatė, i pėrsosur me pak fjalė. Ajo fliste dhe unė qė e dėgjoja e ēuditur, kishte kaq shumė kohė qė e studionte atė situatė dhe unė nuk dija asgjė. E pashė qė ajo e kishte me shumė dėshirė tė njihesha me tė dhe pranova. Menjėherė telefon shoqen e saj tė punės dhe lenė njė vend se ku do takoheshim. Unė shkova me mamanė dhe ai erdhi me nėnėn e tij. Ato u larguan mė pas me pretekstin se do tė bėnin pazar dhe mbetėm vetėm ne tė dy. Porositėm nga njė lėng frutash dhe po prisnim nė heshtje kamerierin. Tė dy rrotullonim sytė dhe nuk shikonim dot njėri-tjetrin, sepse ishim tė sikletosur. Mendoja me vete ēfarė bėj unė kėtu, pse nuk jam duke mėsuar, ēfarė t’i them kėtij njeriu tė panjohur? Shumė pyetje qė mė vinin nė mendje dhe un qėndroja nė heshtje. Heshtje, e cila u prish nga njė pyetje e tij. Mė pyeti se me ēfarė merresha. Kjo pyetje shumė klishe, arriti ta thyente atė akullin e heshtjes midis nesh. Mė pas pyetjet pasuan njėra-tjetrėn dhe biseda jonė u bė shumė aktive. Kuptuam qė kishim shumė tė pėrbashkėta me njėri-tjetrin dhe kuptoheshim shumė mirė. Koha kalonte dhe ne nuk po e kuptonim mė, nė ndryshim tė minutave tė para qė u dukėn orė tė stėrzgjatura. Ai ishte me tė vėrtet njeri i mirė, siē mė tha edhe mamaja, por unė e kisha shumė tė vėshtirė ta shikoja me njė sy mė shumė se shok, mbase sepse ishte ende shumė shpejt. Shkuam nė shtėpi pas daljes, mamaja mezi po priste qė unė t’i tregoja se ēfarė kishte ndodhur, i tregova disa gjėra dhe mė pas u largova pėr tė lexuar. Menjėherė merr nė telefon kolegen e saj dhe donte tė dinte se ēfarė kishte thėnė djali. Ajo ishte e lumtur, pasi unė i kisha pėlqyer atij dhe donte tė mė takonte pėrsėri. Edhe mua diēka mė thoshte ta takoja sėrish. Herėn e dytė qė u takuam i kėrkova tė mos mė kėrkonte njė vendim tė nxituar, por tė mė jepte kohė tė njiheshim mė shumė, pasi nuk doja tė merrja vendime, pėr tė cilat mė vonė do tė pendohesha. Mė pėlqente ideja se edhe ai jetonte nė Shqipėri dhe ky fakt na krijon mundėsinė t’i marrim gjėrat shtruar. Kėto ditė takohemi kur kemi mundėsi dhe ia kalojmė shumė mirė bashkė. Nuk e mendoja se mund tė lindte vėrtet diēka midis nesh, pasi njeriun e zemrės mendoja se do e takoja nė rrethana tė tjera, gjithsesi nėse vė re se do tė dashurohem pas tij do pranoj me kėnaqėsi, pasi e di qė dhe mamaja ime do tė jetė shumė e lumtur. Pėr shkak tė mendimeve tė shumta qė mė kalojnė nė kokė po lė pas dore studimet, por shpresoj qė tė fitoj dikė qė me tė vėrtet ia vlen.

Me respekt G.
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-10-2012, 10:20   #2
ani
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Oct 2012
Posts: 13
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ani ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Mamaja jote mendon me te miren per ty .Mund te jete konservatore por mendimi i saj eshte i drejte se do te rehatoje vajzen ne nje fare menyre ,Po te shkosh te Qyteti Studenti gjen nje bordello te tere , sidomos vajzat e ardhura nga jugu i Shqiperise jane monstrat me te medhe qe me kane zene syte ndonjehere ,shiten per 5 leke .,dhe hiqen si te ndershmet e dynjase .
ani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-10-2012, 11:40   #3
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,596
Thanks: 0
Thanked 27 Times in 24 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Degjo keshillen e mamas,se mamaja mendon per te miren tende.Nuk do te prishi shoqerin me kolegen,edhe do te pi kafen e fejeses qyl.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-10-2012, 19:20   #4
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,735
Thanks: 8,255
Thanked 2,609 Times in 1,358 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
Degjo keshillen e mamas,se mamaja mendon per te miren tende.Nuk do te prishi shoqerin me kolegen,edhe do te pi kafen e fejeses qyl.
haha
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-10-2012, 22:15   #5
user010
V.I.P
 
Avatari i user010
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Vendndodhja: Londer
Posts: 300
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
user010 ėshtė njė gur i ēmuaruser010 ėshtė njė gur i ēmuaruser010 ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Pėr djalin nuk kam ndonjė kėshillė sepse kam shumė besim tek femrat e sotme, ato janė tė afta dhe tė lira tė zgjedhin.

Vetėm mė bėri pėrshtypje qė nė fillim, ēėshtja e mėsimeve, pėrmenden disa herė!! dhe atė qė dyshoja e pashė tek radha e fundit ku thuhet se po i lė mėsimet pas dore.
user010 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-10-2012, 05:09   #6
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,577
Thanks: 3
Thanked 30 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

mbleseria eshte shum aktive dhe sot..

cdo shtet po i perdor pamvaresisht se cfar emri u vene..

kur hypen ne mal te tomorrit.. sheh nga te kater anet.. afer e larg..
kur je perposh nuku sheh gjė..
mblesi.. eshte nje far mali qe sheh me larg se vajza apo djali..
eshte si nje kull vrojtimi qe sheh me mir ..
shikon dhe vajzen dhe djalin.. gjera qe ata nuk i shohin..
vajzes i del para nje djal ne rrug..
nje x i madh i panjohur..
qe deri sa ta njoh ai mund ta ket cuar bordelove apo therrur pyjeve..
pra e njeh nje dit por nuk i vlen njohja se..vate ne te semes..
kurse mblesi shum te panjohura i heq nga lista..
ne kte rast mamaja vjen me shum te njohura ne xhep per djalin..
ja njeh maman djalit..e njeh dhe djalin.. pra ka sigurin se nuk eshte shtaze.. horr e pusht e kriminel..
pra ka shum te mira mbleseria..
mirpo .. a lind dashuria ajo eshte.. mister..
por ama siguria eshte ne xhep..
e per kohet qe kan ardhur kjo ka rendesi..

bravo qo mamaja po dhe ajo tjatra qe ja kan hyr ksaj pune..
gra te mencura..
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Brari pėlqehet nga
i vjetėr 27-10-2012, 12:53   #7
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,443
Thanks: 0
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Mblesi te mbaron pune...kam degjuar per nje mbles qe ka martuar 16 here nje tutor...
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 16:02   #8
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,983
Thanks: 565
Thanked 1,178 Times in 616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Pėrshėndetje tė dashur lexues! Ju shkruaj pėr t’ju treguar atė qė mė ka ndodhur kėto ditė. Unė jam studente nė vit tė tretė dhe mė pėlqen shumė shkolla. Pėrsa i pėrket dashurisė nuk kam pasur shumė eksperienca. Vetėm njė herė kam qenė e lidhur me njė djalė, por u bėnė kohė qė jam ndarė prej tij dhe lidhja me tė nuk mund tė them se ka qenė e tillė qė unė mund tė kem pėrjetuar ndjenjėn e dashurisė. Kohėt e fundit i jam pėrkushtuar shkollės dhe nuk kam menduar pėr njė lidhje, por ndėrkohė qė unė nuk mendoj familja ime kanė filluar tė mendojnė mė shumė se unė. Nuk e dija kėtė gjė, deri para pak ditėsh kur mė thanė se duam qė tė njihesh me njė djalė. Ata i kishin bėrė tė gjitha muhabet dhe unė duhet tė dilja patjetėr me tė. I thashė se nuk dua, sepse jam me provime dhe dua tė mėsoj, por mamaja kėmbėngulte. Ai ishte djali i njė kolegeje tė mamasė. Sipas mamasė sime ishte djalė i mirė, me shkollė, me edukatė, i pėrsosur me pak fjalė. Ajo fliste dhe unė qė e dėgjoja e ēuditur, kishte kaq shumė kohė qė e studionte atė situatė dhe unė nuk dija asgjė. E pashė qė ajo e kishte me shumė dėshirė tė njihesha me tė dhe pranova. Menjėherė telefon shoqen e saj tė punės dhe lenė njė vend se ku do takoheshim. Unė shkova me mamanė dhe ai erdhi me nėnėn e tij. Ato u larguan mė pas me pretekstin se do tė bėnin pazar dhe mbetėm vetėm ne tė dy. Porositėm nga njė lėng frutash dhe po prisnim nė heshtje kamerierin. Tė dy rrotullonim sytė dhe nuk shikonim dot njėri-tjetrin, sepse ishim tė sikletosur. Mendoja me vete ēfarė bėj unė kėtu, pse nuk jam duke mėsuar, ēfarė t’i them kėtij njeriu tė panjohur? Shumė pyetje qė mė vinin nė mendje dhe un qėndroja nė heshtje. Heshtje, e cila u prish nga njė pyetje e tij. Mė pyeti se me ēfarė merresha. Kjo pyetje shumė klishe, arriti ta thyente atė akullin e heshtjes midis nesh. Mė pas pyetjet pasuan njėra-tjetrėn dhe biseda jonė u bė shumė aktive. Kuptuam qė kishim shumė tė pėrbashkėta me njėri-tjetrin dhe kuptoheshim shumė mirė. Koha kalonte dhe ne nuk po e kuptonim mė, nė ndryshim tė minutave tė para qė u dukėn orė tė stėrzgjatura. Ai ishte me tė vėrtet njeri i mirė, siē mė tha edhe mamaja, por unė e kisha shumė tė vėshtirė ta shikoja me njė sy mė shumė se shok, mbase sepse ishte ende shumė shpejt. Shkuam nė shtėpi pas daljes, mamaja mezi po priste qė unė t’i tregoja se ēfarė kishte ndodhur, i tregova disa gjėra dhe mė pas u largova pėr tė lexuar. Menjėherė merr nė telefon kolegen e saj dhe donte tė dinte se ēfarė kishte thėnė djali. Ajo ishte e lumtur, pasi unė i kisha pėlqyer atij dhe donte tė mė takonte pėrsėri. Edhe mua diēka mė thoshte ta takoja sėrish. Herėn e dytė qė u takuam i kėrkova tė mos mė kėrkonte njė vendim tė nxituar, por tė mė jepte kohė tė njiheshim mė shumė, pasi nuk doja tė merrja vendime, pėr tė cilat mė vonė do tė pendohesha. Mė pėlqente ideja se edhe ai jetonte nė Shqipėri dhe ky fakt na krijon mundėsinė t’i marrim gjėrat shtruar. Kėto ditė takohemi kur kemi mundėsi dhe ia kalojmė shumė mirė bashkė. Nuk e mendoja se mund tė lindte vėrtet diēka midis nesh, pasi njeriun e zemrės mendoja se do e takoja nė rrethana tė tjera, gjithsesi nėse vė re se do tė dashurohem pas tij do pranoj me kėnaqėsi, pasi e di qė dhe mamaja ime do tė jetė shumė e lumtur. Pėr shkak tė mendimeve tė shumta qė mė kalojnė nė kokė po lė pas dore studimet, por shpresoj qė tė fitoj dikė qė me tė vėrtet ia vlen.

Me respekt G.
Mamaja sigurisht qė do vetėm tė mirėn tėnde. Kėto lloj lidhjesh kanė edhe tė kėqijat e tyre, por pėr shumicėn e popullsisė, pėr masėn e gjerė, janė tė mira.

Njė elitė njerėzish (elitė nė kuptimin shpirtėror, e qė janė pakicė), nuk mund tė lidhen kėshtu.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BATO pėlqehet nga
i vjetėr 03-06-2013, 16:04   #9
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,443
Thanks: 0
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

cjane keto diskriminime qe ben o bato...ne te mases nuk paskemi shpirt dmth...une per vete refuzoj ta besoj kete
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 16:11   #10
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,983
Thanks: 565
Thanked 1,178 Times in 616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Nuk ėshtė diskriminim, ėshtė e vėrteta. Masa nuk duhet ta gjejė vetė njeriun e jetės, se bėn zgjedhje tė gabuara.
Sa pėr ty, unė besoj se ti bėn pjesė tek elita.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 16:20   #11
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,443
Thanks: 0
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

jo bato jo...une jam prova e gjalle e shpirtit te mases
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 16:35   #12
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,983
Thanks: 565
Thanked 1,178 Times in 616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Mbase, por po tė jetė ashtu, atėherė kėnaqu me shpirtin e mblesėrisė.

Nė lidhjet me mblesėri nuk ėshtė se nuk ka ndjenjė. Ata qė lidhen ashtu nuk ėshtė se nuk kanė shpirt... Kanė shpirt aq sa u duhet.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 16:42   #13
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,443
Thanks: 0
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

sa duhet ne fakt? a jemi ne te afte te vendosim nje mase!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 16:43   #14
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,845
Thanks: 3,305
Thanked 4,404 Times in 2,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 570
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Edhe kjo quhet mbleseri?!
__________________Tė sillja nė jetė njė copė tė shpirtit tim ..... Ky ėshtė kuptimi i jetės time..!

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 16:56   #15
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,983
Thanks: 565
Thanked 1,178 Times in 616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku
sa duhet ne fakt? a jemi ne te afte te vendosim nje mase!
Masa ose peshorja qė e mat kėtė masė, ėshtė jetėgjatėsia.

Nėse ēiftet qė janė martuar me mblesėri nuk ndahen deri nė fund tė jetės, kjo tregon qė kanė shpirt aq sa duhet dhe kanė qenė martesa tė goditura.

Po kėshtu edhe ata qė martohen me dashuri dhe nuk ndahen deri nė fund tė jetės.

Ēdo gjė tjetėr pastaj ėshtė gabim dhe tregon se pėrveē qė s'ka qenė e goditur, ata njerėz nuk kanė as shpirt.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy
Edhe kjo quhet mbleseri?!
Po sigurisht. Ata qė nuk do ta pranonin, nuk do tė ishin tė ndershėm me veten.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 17:01   #16
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,845
Thanks: 3,305
Thanked 4,404 Times in 2,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 570
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Kėto ditė takohemi kur kemi mundėsi dhe ia kalojmė shumė mirė bashkė. Nuk e mendoja se mund tė lindte vėrtet diēka midis nesh, pasi njeriun e zemrės mendoja se do e takoja nė rrethana tė tjera, gjithsesi nėse vė re se do tė dashurohem pas tij do pranoj me kėnaqėsi, pasi e di qė dhe mamaja ime do tė jetė shumė e lumtur.


Bato, kisha pershtypjen qe mbleseri quhet kur dy persona fejohen pa rene ne dashuri.
__________________Tė sillja nė jetė njė copė tė shpirtit tim ..... Ky ėshtė kuptimi i jetės time..!

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 17:05   #17
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,983
Thanks: 565
Thanked 1,178 Times in 616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin

Bato, kisha pershtypjen qe mbleseri quhet kur dy persona fejohen pa rene ne dashuri.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO
Nė lidhjet me mblesėri nuk ėshtė se nuk ka ndjenjė. Ata qė lidhen ashtu nuk ėshtė se nuk kanė shpirt... Kanė shpirt aq sa u duhet.
........................................
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 17:31   #18
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,975
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Nuk mund te jepet nje mendim standart per keto gjera

Personalisht nuk jam kunder martesave me mbleseri , por jo te gjitha kane perfundimin e deshiruar ashtu si edhe ato me dashurrri
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 17:58   #19
BlueBaron
Kalorės i Lirisė
 
Avatari i BlueBaron
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Nė Tironėn e Ondrrave
Posts: 1,310
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
BlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyerBlueBaron ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Si perfundim si shkoi muhabeti me kete ēiftin ??? Po njihen akoma apo jane bere prinder ???
__________________
Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!
BlueBaron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 18:44   #20
baaroar
"<(@)>"
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 421
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
baaroar ėshtė njė i shkėlqyerbaaroar ėshtė njė i shkėlqyerbaaroar ėshtė njė i shkėlqyerbaaroar ėshtė njė i shkėlqyerbaaroar ėshtė njė i shkėlqyerbaaroar ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Mblesėrinė e kam parė si alternativėn e fundit pėr ata qė duan tė krijojnė njė lidhje por nuk mundin dot pėr shkak tė cilėsive apo rrethanave tė tyre.
Kėshtu qė kėtė gjė, e marrin pėrsipėr familjarėt, tė afėrmit apo miqtė.
Tė pranosh njė lidhje me mblesėri, edhe pse kjo mund tė qėllojė nė shenjė, pėrsėri duhet theksuar se privohesh nga eksperienca kur lidhjen e krijon vetė. Edhe Bato e pėrmend nė njėfarė mėnyre, vetėdrejtimi si pjesė e vetėpėrmbushjes kėrkon qė lidhjen e jetės tėnde ta krijosh ti, e jo ta lėsh nė duart e tė tjerėve. Mėkat ėshtė tė heqėsh dorė nga njė eksperiencė e tillė e jetės.
baaroar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur