Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-06-2013, 18:49   #21
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,443
Thanks: 0
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

megjithate nuk duhen paragjykuar edhe mbleserite si mundesi njohjeje...nuk behet fjale per ato mbleserite tradicionale kur duhej te thoshe po ose jo brenda pese minutash...
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 21:49   #22
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Po mire kjo sikur nuk donte ne fillim... se kishte hallin e mesimeve
sa une mendova se mos ka ndonje gje korba...
Pastaj i paska lezetuar aq shume sa i paska harruar mesimet kaq shpejt
Aman mi goce a ēun qe mund te jesh
ai /a qe eshte i zonja /i i ben te gjitha ..bile meson me mire nqs e ke hallin ke mesimet ...mu u huto kaq shume lol
Per punen e mbleseris a te dashuris ...nuku ka formule ...mund te jesh e lumtur o fatkeqe me mbleseri e e njejta gje edhe per me dashuri ...
o me fat kjo pune ...
mund te jene shume te mire dhe te dy por aq ishte nuk duhen me ... nje rast tjeter fatkeqsisht ...kush e ka fajin hajde gjeje ...asnje nuk e pranon... faji mbetet jetim
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 21:53   #23
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brari Shiko postimin
mbleseria eshte shum aktive dhe sot..

cdo shtet po i perdor pamvaresisht se cfar emri u vene..

kur hypen ne mal te tomorrit.. sheh nga te kater anet.. afer e larg..
kur je perposh nuku sheh gjė..
mblesi.. eshte nje far mali qe sheh me larg se vajza apo djali..
eshte si nje kull vrojtimi qe sheh me mir ..
shikon dhe vajzen dhe djalin.. gjera qe ata nuk i shohin..
vajzes i del para nje djal ne rrug..
nje x i madh i panjohur..
qe deri sa ta njoh ai mund ta ket cuar bordelove apo therrur pyjeve..
pra e njeh nje dit por nuk i vlen njohja se..vate ne te semes..
kurse mblesi shum te panjohura i heq nga lista..
ne kte rast mamaja vjen me shum te njohura ne xhep per djalin..
ja njeh maman djalit..e njeh dhe djalin.. pra ka sigurin se nuk eshte shtaze.. horr e pusht e kriminel..
pra ka shum te mira mbleseria..
mirpo .. a lind dashuria ajo eshte.. mister..
por ama siguria eshte ne xhep..
e per kohet qe kan ardhur kjo ka rendesi..

bravo qo mamaja po dhe ajo tjatra qe ja kan hyr ksaj pune..
gra te mencura..
He Brari te paēa te ty i kam shpresat ...
pres une jam e duruar mbaro pune me votimet e pastaj te me rregullosh mua lol
Kam shume besim ne aftesit e tua ahahaha
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 21:55   #24
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
cjane keto diskriminime qe ben o bato...ne te mases nuk paskemi shpirt dmth...une per vete refuzoj ta besoj kete
E vertete eshte ...ja e tregojne fakt qe je vetem lol
meso te dashurosh lol
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 21:57   #25
Meri
!!!
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 8,920
Thanks: 1,036
Thanked 1,221 Times in 817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 245
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

po zysh`...flm zysh` ...
__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.

˙ɹɐnpuǝɯ ǝʞnp..ظoʇǝظ ėʇ ėן ėɯ ʞnu ėɹɐɟē ǝɯ 'ظoʇǝظ
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 21:58   #26
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
po zysh`...flm zysh` ...
Edhe ti me korbe
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 21:59   #27
Meri
!!!
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 8,920
Thanks: 1,036
Thanked 1,221 Times in 817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 245
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

faji eshte jetim, apo jo zysh` ?!
__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.

˙ɹɐnpuǝɯ ǝʞnp..ظoʇǝظ ėʇ ėן ėɯ ʞnu ėɹɐɟē ǝɯ 'ظoʇǝظ
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 22:01   #28
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,814
Thanks: 3,284
Thanked 4,386 Times in 1,991 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 570
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BlueBaron Shiko postimin
Si perfundim si shkoi muhabeti me kete ēiftin ??? Po njihen akoma apo jane bere prinder ???
Edhe mundet, 2 vjet e kusur qe esht hap kjo teme...
__________________Tė sillja nė jetė njė copė tė shpirtit tim ..... Ky ėshtė kuptimi i jetės time..!

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2013, 22:04   #29
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
po zysh`...flm zysh` ...
Epo nuku behen vetem jetime ...
provon prap njeriu tha
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2013, 14:27   #30
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,443
Thanks: 0
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
E vertete eshte ...ja e tregojne fakt qe je vetem lol
meso te dashurosh lol
po une dua te mesoj,nuk eshte se s'dua
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2013, 16:32   #31
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
po une dua te mesoj,nuk eshte se s'dua
Epo ē'te te bej une e jep numrin e telefonit sa andej -kendej
me Ed e Sali dhe nuk e jep ne forum qe te te kishim keshilluar ndopak lol
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2013, 16:43   #32
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,443
Thanks: 0
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Epo ē'te te bej une e jep numrin e telefonit sa andej -kendej
me Ed e Sali dhe nuk e jep ne forum qe te te kishim keshilluar ndopak lol
po nuk e kam dhene gjekundi numrin me,te betohem...ma kane mare
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2013, 16:01   #33
Morenita
Super Anėtar
 
Avatari i Morenita
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 282
Thanks: 30
Thanked 46 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Morenita ėshtė njė gur i ēmuarMorenita ėshtė njė gur i ēmuarMorenita ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

He se per pak na ngriu gjakun mendova mos te martuan me zor!
Morenita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2013, 16:12   #34
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,365
Thanks: 230
Thanked 453 Times in 207 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

C"te keqe ka aty pash zotin?!!....prinderit ja duan te miren femijeve te tyre...ketu nuk ka imponime ...nese pelqehen dashurohen, dashurija pastaj sjell martesat dhe keshtu ndreqen sendet me se miri....por duhet te jemi real si thot populli kendej nga ne HARNI PER THES as me pak e as me shum....
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2013, 16:15   #35
Morenita
Super Anėtar
 
Avatari i Morenita
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 282
Thanks: 30
Thanked 46 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Morenita ėshtė njė gur i ēmuarMorenita ėshtė njė gur i ēmuarMorenita ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fehmikaciu Shiko postimin
C"te keqe ka aty pash zotin?!!....prinderit ja duan te miren femijeve te tyre...ketu nuk ka imponime ...nese pelqehen dashurohen, dashurija pastaj sjell martesat dhe keshtu ndreqen sendet me se miri....por duhet te jemi real si thot populli kendej nga ne HARNI PER THES as me pak e as me shum....
Hmmm une ne vit te 3 ndoshta kam qene sh sensibel ama do ia kisha kapur nje vaji aty qeeeeee
Pastaj edhe varet me persona por kur mendon sh per shkollen cdo gje tj te duket si pengese, sepse mamate ate pune kane
Dhe biles i marrin si te mbaruara gjerat
Morenita nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2013, 16:56   #36
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,365
Thanks: 230
Thanked 453 Times in 207 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Morenita Shiko postimin
Hmmm une ne vit te 3 ndoshta kam qene sh sensibel ama do ia kisha kapur nje vaji aty qeeeeee
Pastaj edhe varet me persona por kur mendon sh per shkollen cdo gje tj te duket si pengese, sepse mamate ate pune kane
Dhe biles i marrin si te mbaruara gjerat
Maman duhet ta respektojm,duhet ta pranojm propozimin por jo imponimin....jeta nuk eshte nje jave por eshte e gjate dhe nuk e dim sa do te jetojme...prandaj duhet ti hapim syt forte,,,deshtimi ne dashuri eshte i rande sidomos ne rinin e hershme sepse nje her e kam provua dhe nuk kam deshir qe askushe te perjetoj,prandaj duhet te jemi real te mos fantazojm gjerat qe nuk na takojne por te rrembejm ate qka na takon sepse te tjeret nuk na presin pastaj,,
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2013, 00:46   #37
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,732
Thanks: 335
Thanked 806 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
Nuk ėshtė diskriminim, ėshtė e vėrteta. Masa nuk duhet ta gjejė vetė njeriun e jetės, se bėn zgjedhje tė gabuara.
Sa pėr ty, unė besoj se ti bėn pjesė tek elita.
Ti je komplet i shastisur nga trute nese mendon kete.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2013, 00:59   #38
CR7
Undisputed
 
Avatari i CR7
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 13,473
Thanks: 64
Thanked 1,852 Times in 969 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
CR7 ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Bravo per temen, e paske hapur nje teme te mire.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
CR7 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2013, 01:03   #39
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,732
Thanks: 335
Thanked 806 Times in 269 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

Shume situate e ēuditshme. Une mund te kuptoj qe mami ka pa nji ēun te mire e te lezeēem e ka dash me ia bo goces, po vallaj, sikur s'me duket nej gjo me shume men.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-09-2013, 13:40   #40
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,443
Thanks: 0
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges

ishalla e njoh une ate mamin tend pa ta shikosh ti
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur