Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-01-2014, 15:47   #1
KAAT
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 315
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
KAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentė
Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

NGA: KLODIANA LALA

Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

TIRANE-Nė pamje tė parė, Arben Tollia nuk tė jep pėrshtypjen e njė Don Zhuani. Ėshtė krejt i qetė dhe qėndron ulur nė njė dhomė tė vogėl nė hyrje tė regjimit tė brendshėm nė burgun e Vaqarrit. Ka pak kohė qė ėshtė transferuar nė qelitė e kėtij burgu nė periferi tė kryeqytetit. Veshur mban rroba tė zeza dhe njė pale kėpucė kafe. Cigaren nuk e heq pėr asnjė moment nga dora. E pi tė dredhur. Nė duar mban dhe njė gotė plastike me Coca-cola dhe e kthen sa herė i duhet tė mendohet pėr tė dhėnė ndonjė pėrgjigje “me spec”, siē thotė ai. Ėshtė thuajse mesditė, kur trokasim nė portėn kryesore tė burgut.

Aty na pret njė polic, i cili nė pamje tė parė, duket sikur s’i ka mbushur tė 30-at. Me mirėsjellje kėrkon autorizimin dhe vė nė dijeni drejtorin. Bardhyl Haskaj ka pak kohė qė ėshtė vėnė nė krye tė burgut, qė nė vetvete,mbart pak problematika, mbase pėr shkak tė faktit se shumė nga tė dėnuarit janė shumė pranė lirisė. Gjithsesi situatėn e ka vėnė nėn kontroll. Shefi i sigurisė sė burgut, Pirro Piraci tė shoqėron pėr nė regjimin e brendshėm, pasi pėrfundon e gjithė procedura e kontrollit.

Pirro ka dy muaj qė ka marrė kėtė detyrė dhe duket se I ėshtė pėrveshur fort punės. Pėr tė, rėndėsi kanė tė drejtat e tė dėnuarve, por gjithsecili prej tyre, duhet tė respektojė dhe detyrimet qė ka. Intervista me tė dėnuarin Tollia zhvillohet nė praninė e tij. Ėshtė njė masė sigurie qė marrin drejtuesit e burgut, pėr tė shmangur ēdo incident. Tollinė e ka ndihmuar rrjeti social “Facebook” tė njohė femra tė reja, edhe pse ėshtė dėnuar pėr pėrdhunimin e dy syresh vite mė parė. Por, tani betohet e pėrbetohet se nė qeli nuk ka telefon.

Zyrtarėt e burgut tė garantojnė se nė qeli nuk ka sende tė ndaluara, pasi ushtrojnė kontrolle tė vazhdueshme. “Nga gjithė kėto femra qė kam pasur, kam prekur dikė nė ‘tela’ shumė. Njėra prej tyre ka qenė femėr me pushtet. E dija qė e kishte kėtė pushtet, por pranoi vetė tė rrinte me mua”, - thotė Tollia. Nuk pranon tė ketė pėrdhunuar asnjė femėr, pasi sikurse thekson, tė gjitha kanė pranuar me dėshirėn e tyre marrėdhėnien me tė. “Mė kanė akuzuar se kam pėrdhunuar njė femėr kur dola me leje nga burgu. Le ta vėrtetojė prokuroria dhe le tė mė dėnojė pėrjetė”, - thotė ai.

Emri juaj doli sėrish nė media pėr njė rast pėrdhunimi nė Durrės, teksa ishit me leje nga burgu. Si ėshtė e vėrteta?
Kam qenė nė burgun e Lezhės dhe natyrisht kam pėrfituar mbi bazėn e ligjit leje shpėrblyese. Media mė akuzoi direkt pėr pėrdhunim, por nuk ka asnjė vendim gjyqėsor qė e vėrteton njė fakt tė tillė. Media mė bėri gjyqin. Mė cilėsoi pėrdhunues. Po ju them qė nuk kam pėrdhunuar asnjė
femėr.

Po atėherė pėrse tė denoncoi vajza nga Durrėsi? Cili ishte interesi i saj, edhe pse mė pas ėshtė tėrhequr?
Realisht nuk di se kush ėshtė ajo vajzė. Por unė them qė ėshtė e qėllimshme, pasi kam bėrė kėrkesė pėr lirimin me kusht. Me kėtė zhurmė qė u bė, unė nuk lirohem me kusht. Ngjarja e fundit mė penalizon. Dua t’ju them diēka: ta vėrtetojė prokuroria qė unė kam pėrdhunuar njė vajzė dhe tė mė dėnojė pėrjetėsisht dhe tė mbetem pėrjetėsisht nė burg. Por tė ma vėrtetojė ama! Unė kėrkoj drejtėsi, jo mėshirė. Ju kanė cilėsuar si njė “Kazanova shqiptar”

Si i kaloni orėt nė qeli, ka ndonjė moment qė nuk mendoni pėr femrat?
Patjetėr qė ka momente qė nuk mendoj pėr femrat, por natyrisht qė mendoj pėr to. Por tė gjithė mendojnė pėr femrat, ėshtė biologjike. Edhe Barack Obama mendon pėr femrat. Sa pėr ditėt nė burg, i kaloj duke lexuar libra tė ndryshėm. Dal nė ajrim dhe marr pjesė nė ndonjė aktivitet.

Ju jeni dėnuar me 12 vite burg pėr pėrdhunimin e tė paktėn dy grave. Nė fakt pyetja ime ėshtė: Si arrije t’i joshje femrat?
Hiqesha si biznesmen. I dėrgoja para njė pallati nė ndėrtim dhe u thosha: ‘Ky ėshtė pallati qė po ndėrtoj’. Mė besonin. U thosha qė do t’u jepja apartamente. Njėrėn e kam zėnė tė dashur vetėm me njė kartė telefoni. Pranonin tė qėndronin me mua, sepse besonin qė kam lekė. Por, mė denonconin kur mėsonin se nuk kisha lekė. Asnjėrėn prej femrave nuk kam pėrdhunuar. Kanė pranuar me dėshirėn e tyre tė qėndrojnė me mua. Kam prova pėr kėtė. Kam foto, siē e kam dėshmuar dhe nė proces, kam edhe regjistrime, ku duket qartė se ēfarė ka ndodhur.
Po atėherė pėrse tė denoncuan?
Nga gjithė kėto femra qė kam pasur, kam prekur dikė nė ‘tela’ shumė. Njėra prej tyre ka qenė femėr me pushtet. E dija qė e kishte kėtė pushtet, por pranoi vetė tė rrinte me mua.
Ju keni deklaruar nė proces gjyqėsor qė keni pasur marrėdhėnie dhe me gruan e njė deputeti. Ishte njė deklaratė pėr tė bėrė zhurmė, pėr tė tėrhequr vėmendjen, apo ēfarė?
Po ju them me siguri tė plotė qė kam pasur marrėdhėnie me 380 femra. Ju do mė pyesni si e vėrtetoj njė fakt tė tillė? Kam foto dhe regjistrime intime me secilėn prej tyre. Kam pasur marrėdhėnie dhe me gruan e njė deputeti, por emrin s’do ta mėsoni kurrė. Kam pasur lidhje dhe me gruan e njė prokurori, i cili madje mė ka marrė dhe nė telefon, duke mė kėrkuar tė qėndroja larg familjes sė tij. Prokuroria nuk e zbardhi kurrė kėtė fakt.
Po pėrgjatė qėndrimit nė burg, jeni njohur me ndonjė femėr dhe, nėse po, si ka ndodhur?
Po. Kam kontaktuar me femra tė ndryshme pėrmes “Facebook”-ut dhe telefonit. Ka dhe femra qė mė kanė kontaktuar vetė dhe mė kanė thėnė “Ti je ai Ben Tollia?”. Kam dyshime qė ndonjėrėn e ka futur dhe prokuroria. Unė jam burrė i divorcuar, kam tė drejtė tė njihem me femra. Por, qė kur mė futėn nė burg, i kam vėnė njė kusht vetes, qė ēdo femėr qė do rrijė me mua, do filmohet gjatė momenteve intime, pėr t’i prerė rrugė ēdo denoncimi. Kėtė fakt ua bėj tė ditur, do tė filmohet ēdo femėr.
Ju thoni qė keni foto nudo me femrat, video; ėshtė ky njė kėrcėnim pėr femrat me tė cilat keni pasur lidhje?
Po, kam foto dhe video. Pėr kėtė tė jeni tė sigurt. Por tė gjithave u them qė ‘bėjeni jetėn me qejf’. Nuk do t’i shantazhoj.
Ēfarė do tė bėni me fotot dhe videot pasi tė liroheni?
(mendohet) Do ta mėsoni pas lirimit.
Ka ardhur ndonjė nga femrat me tė cilat keni pasur lidhje t’ju takojė nė burg?
Jo, nuk ka ardhur. Nuk dua ta kujtoj shumė gjatė tė kaluarėn, nuk dua t’u kthehem atyre historive. E kam marrė dėnimin pėr ēfarė kam bėrė, edhe pse kėmbėngul qė s’i kam pėrdhunuar. Po ju them njė gjė. Njė prej femrave ka ardhur nga Saranda nė Durrės pėr tė qėndruar me mua. Si mendoni ju, pėrse erdhi ajo? E detyruar prej meje? Erdhi me dėshirėn e saj.
Po pjesėtarėt e familjes, vijnė t’ju takojnė?
Po, vijnė.
Keni ndonjė peng?
Po, kam pengje nė jetėn time, por nuk dua t’i ndaj me tė gjithė. Dua t’i mbaj pėr vete.
Jeni i penduar pėr veprimet tuaja?
Jam penduar. Nuk duhej tė merresha me tė tilla gjėra. Sepse, veē tė tjerash, kėto histori po i vuan nėna ime, qė ėshtė 82 vjeēe.
Pasi tė dilni nga burgu, ēfarė do tė bėni, me se do tė jetoni?
Do pėrpiqem tė punoj.

(a.n/Gazeta Shqiptare/BalkanWeb)

http://www.balkanweb.com/kryesore/1/...sh-168922.html
KAAT nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 15:59   #2
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Njeri i semure, i rrezikshem per publikun.
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 16:10   #3
Joy
Joy
 
Avatari i Joy
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Planet Earth
Posts: 336
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Joy ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Pike e zeze cfare na lexojn syt?????380 femra mardhenje ky tipi ?????
edhe me gra deputeti dhe prokurori???
ne mendjen e tij ndoshta mund te ken qene dhe 2000.
Mendje e kokes eshte gje e madhe..
__________________
-hug-
Joy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 16:12   #4
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,739
Thanks: 119
Thanked 496 Times in 394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

neper andrra dhe un skam lan femen pa kap lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 16:15   #5
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,365
Thanks: 230
Thanked 453 Times in 207 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Kazanova i ditve te sotme,Te lumt Arben!....paska therr shum ky si shpat qenka lol ....
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 16:21   #6
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,327
Thanks: 267
Thanked 501 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Ky vetem me sy mund ti kete pallu 380 femra se me vepra ska shonse. Vetem te shifje foton e tij ke gazeta panorama femra me e perveluar per seks do ja kishte fut vrapit
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 16:24   #7
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Mbase e ka arritur ate numer.... ndermjet Seksit Vitual
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 16:56   #8
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,453
Thanks: 210
Thanked 354 Times in 270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Endri_ Shiko postimin
... femra me e perveluar per seks do ja kishte fut vrapit
m'duket se komentohet me nji far zilie ...

mbase ato femnat e kan ndalu vrapin prej pareve apo apartamenteve te premtuara ... "fatkeqesisht" te mashtruara ... me pak fare dashje ...
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 17:01   #9
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,062
Thanks: 4
Thanked 3,596 Times in 2,396 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
neper andrra dhe un skam lan femen pa kap lol
Prandaj mundohesh te flesh sa me pak ti?


A keni ndonje foto te ketij te burgosuri, se jam kurioze dhe cfare arsimi ka.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 17:06   #10
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 3,327
Thanks: 267
Thanked 501 Times in 314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
m'duket se komentohet me nji far zilie ...

mbase ato femnat e kan ndalu vrapin prej pareve apo apartamenteve te premtuara ... "fatkeqesisht" te mashtruara ... me pak fare dashje ...
Eh aty ku ka konflikt interesi ndryshon puna
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 17:12   #11
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Prandaj mundohesh te flesh sa me pak ti?


A keni ndonje foto te ketij te burgosuri, se jam kurioze dhe cfare arsimi ka.


Ja mi Yoko gogja djal keka
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 17:13   #12
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,062
Thanks: 4
Thanked 3,596 Times in 2,396 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Foton pra!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 17:14   #13
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,739
Thanks: 119
Thanked 496 Times in 394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Prandaj mundohesh te flesh sa me pak ti?


A keni ndonje foto te ketij te burgosuri, se jam kurioze dhe cfare arsimi ka.
po bre se sun i perballoj ahahahahah. shejtan
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 17:15   #14
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Po ky prandaj ka fillu me be filmimet mbas burgut ...
qe te kete prova per tu mbrojtur ...
se gjynof heren e pare e hengri kot
ato dojshin vete se ishte i pasur me kostum teritali e kmish me kuadrata
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 17:18   #15
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,062
Thanks: 4
Thanked 3,596 Times in 2,396 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Aq e veshtire qenka per te gjetur nje foto te tij?
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 17:20   #16
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Ta vura nje me ņupe nuk ka dale se mua ketu me del qe e kam vene .
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 17:25   #17
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 36,392
Thanks: 9,635
Thanked 8,739 Times in 5,149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 475
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Ja mi Yoko gogja djal keka
Goxha pallė paska...hajde hundė hajde.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 17:26   #18
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 4,739
Thanks: 119
Thanked 496 Times in 394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

alamet kingu lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 17:26   #19
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

he mi doli
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 17:26   #20
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,062
Thanks: 4
Thanked 3,596 Times in 2,396 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Cfare arsimi ka dhe keni ndonje incizim te tij ne hetuesi?
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur