Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-01-2014, 23:19   #81
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,027
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga _MALSORI_ Shiko postimin
kurse ne temen tjeter e besove more xhebrail..ku te interesoi e besoje e kur nuk te intereson nuk po e beson..nuk ka dy standarte ne kete mes..
E besova ashtu e dhane mediat i denuar per dy dhunime krejt faktet flisnin kunder tina Malsor...

Po 380 eshte nje shifer pakez e madhe ,plus arsyeja qe e jep pse eshte denuar me duket pakez banale..
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 23:23   #82
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Ky s'ka permendur emra, por numer....

Tani te them une si ndihen k'to femra ne fjale, meqe edhe vete jam Femer....

- Te zhgenjyera, te Perdorura, te Diskriminuara.... mbase jo nga fakti qe qenkan genjyer dhe paskan kryer marredhenie me te, pasi ky fakt/mundesi mund te vije nga shkembim muhabetesh te gjata me muaj ...dhe nese 1 mashkull ta thote pothuaj c'do dite qe me pelqen, kam simpati per ty, dua te lidhem/takohem me ty etj etj ....eshte mese normale qe mund te te dergoje edhe ne gracken dhe mahnine e ktij mashkullit ne fjale , dmth sigurisht qe jane terhequr/pelqyer njeri tjetrin si fillim, ashtu sic ndodh me kedo....

Pra te zhgenjyera nga sjellja e mashkullit ne pergjithesi .... Ky lloj mashkulli eshte manjak I semure, dhe mos ne 1 menyre ne 1 tjeter do ja arrije qellimit/planit te tij, do perdori metoda nga me te ndryshmet .... por s'kemi material nga pala e akuzes ( femra/t) , qe ta dime historine qarte se c'fare metode ka perdorur ky I semuri qe kane arritur ne ate pike , k'to jane vetem fjalet/historia e ktij... qe sigurisht duhet te perdori k'te menyre qe te dali I paster vete .... per k'te arsye nuk duhet te diskriminohet femra .

PS.... Femrat genjehen kur genjen mashkulli ......ashtu sikurse edhe femra mund te genjeje mashkullin. Vetem se ju meshkujt jeni me profesioniste te zote, ne k'te pike. Jua bejme hallall
Mbase ZANA eshte Joly i tij ne dore....ose eshte IDIOT,po nuk ishte i fusin gjelperen apo shiringen,ose ose e dekorojne!
Kam parasysh Balzakun ne nje roman
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 23:23   #83
_MALSORI_
V.I.P
 
Avatari i _MALSORI_
 
Data e antarėsimit: Apr 2011
Posts: 365
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhebraili Shiko postimin
E besova ashtu e dhane mediat i denuar per dy dhunime krejt faktet flisnin kunder tina Malsor...

Po 380 eshte nje shifer pakez e madhe ,plus arsyeja qe e jep pse eshte denuar me duket pakez banale..
keshtu eshte kur ecen me mendjen e mediave..si do e shesin gazetat veten e tyre..me gjenjeshtra..kur ju thoja lereni median menjane nuk me besuat..ja tani besojeni po deshet..

une nuk besoj ne numurin e tij por besoj se ka perdore mjaft femra..thjeshte e di qe mjaft femra genjehen nga nje karamele e jo me nga nje apartament..kam njohur nje tip te tille qe breke veshur nuk kishte por kishte mjaftueshem dashnore..
__________________
..a do male me debore , trima te forte dhe malsore , fort bujare dhe burrerore , shko ne kukes i ke me dore..fan noli
_MALSORI_ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 23:29   #84
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga _MALSORI_ Shiko postimin
keshtu eshte kur ecen me mendjen e mediave..si do e shesin gazetat veten e tyre..me gjenjeshtra..kur ju thoja lereni median menjane nuk me besuat..ja tani besojeni po deshet..

une nuk besoj ne numurin e tij por besoj se ka perdore mjaft femra..thjeshte e di qe mjaft femra genjehen nga nje karamele e jo me nga nje apartament..kam njohur nje tip te tille qe breke veshur nuk kishte por kishte mjaftueshem dashnore..
Dhe mashkulli nuk genjehet thua ti, apo s'ka rendesi ne k'te rast?

Jo te gjitha femrat genjehen me 1 karamale/ karta telefoni/apartamente.... kshuqe nuk ben mire te flasesh ne k'te menyre.
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 23:31   #85
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Mbase ZANA eshte Joly i tij ne dore....ose eshte IDIOT,po nuk ishte i fusin gjelperen apo shiringen,ose ose e dekorojne!
Kam parasysh Balzakun ne nje roman
Shkurt muhabeti ju meshkujt... nuk duhet te perfaqesoheni nga tipa manjake te semure te tille, por asnje mashkull nuk lexova ta qortoje krimin e tij. Halli I madh ishte tek grate e martuara dhe numri I dashnoreve.

Shiringen meriton.
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 23:37   #86
_MALSORI_
V.I.P
 
Avatari i _MALSORI_
 
Data e antarėsimit: Apr 2011
Posts: 365
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Dhe mashkulli nuk genjehet thua ti, apo s'ka rendesi ne k'te rast?

Citim:
Jo te gjitha femrat
genjehen me 1 karamale/ karta telefoni/apartamente.... kshuqe nuk ben mire te flasesh ne k'te menyre.
e de ma edhe ti..kur perdora fjalen '' mjaft '' per kete e thashe ..
__________________
..a do male me debore , trima te forte dhe malsore , fort bujare dhe burrerore , shko ne kukes i ke me dore..fan noli
_MALSORI_ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 23:50   #87
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

- S'ka ede ma, c'fare eshte kjo ede ma
- e gjithe forma qe ke folur nuk eshte e hijshme

Ps...na fol 1 cik.... edhe per k'te Don Zhuanin
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-01-2014, 23:59   #88
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Shkurt muhabeti ju meshkujt... nuk duhet te perfaqesoheni nga tipa manjake te semure te tille, por asnje mashkull nuk lexova ta qortoje krimin e tij. Halli I madh ishte tek grate e martuara dhe numri I dashnoreve.

Shiringen meriton.
Nuk besoj e mburra....nejse!
Ato deshen vete
Krim????????????????????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 00:03   #89
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Nuk besoj e mburra....nejse!
Ato deshen vete
Krim????????????????????

Jo se mburre ti , e thashe ne pergjithesi ....

Perderisa eshte I akuzuar , ka bere krim, ose trajtohet si I I tille .... s'kemi palen tjeter te deshmoje qe deshen vete ( vetem fjalet e k'tij manjakut ) , ato kane ngritur Akuze.
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 00:13   #90
_MALSORI_
V.I.P
 
Avatari i _MALSORI_
 
Data e antarėsimit: Apr 2011
Posts: 365
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
- S'ka ede ma, c'fare eshte kjo ede ma
- e gjithe forma qe ke folur nuk eshte e hijshme

Ps...
Citim:
na fol 1 cik.... edhe per k'te Don Zhuanin
ke don zhuan mo..
__________________
..a do male me debore , trima te forte dhe malsore , fort bujare dhe burrerore , shko ne kukes i ke me dore..fan noli
_MALSORI_ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 00:16   #91
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga _MALSORI_ Shiko postimin
ke don zhuan mo..
Pse me lodh duke te bere reply, nderkohe qe po pres pergjigje.... k'te pra Don Zhuanin ne fjale, sic e percakton vete Artikulli..... fole vetem per femrat
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 04:54   #92
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,549
Thanks: 1,540
Thanked 1,475 Times in 1,076 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga _MALSORI_ Shiko postimin
qysh e ndryshuat pllaken mo..tek tema tjeter nuk lat gje pa thene se ky kishte perdhunuar mbi 100 femra..cka nuk folet per te..tani na delka se jo jo ky katunar as ne enderr nuk i ka pare 380 femra..njeren qe j intereson e besoni e tjetren qe nuk ju intereson nuk e besoni...

Cila teme tjeter?

une as nuk e kam lexuar kete teme
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 05:02   #93
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 20,549
Thanks: 1,540
Thanked 1,475 Times in 1,076 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 118
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Jo se mburre ti , e thashe ne pergjithesi ....

Perderisa eshte I akuzuar , ka bere krim, ose trajtohet si I I tille .... s'kemi palen tjeter te deshmoje qe deshen vete ( vetem fjalet e k'tij manjakut ) , ato kane ngritur Akuze.
te jete i akuzuar se ben tjetrin kriminel
"innocent until proven guilty"
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 09:44   #94
_MALSORI_
V.I.P
 
Avatari i _MALSORI_
 
Data e antarėsimit: Apr 2011
Posts: 365
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Pse me lodh duke te bere reply, nderkohe qe po pres pergjigje.... k'te pra Don Zhuanin ne fjale, sic e percakton vete Artikulli..... fole vetem per femrat
zane moj..e cte te them une i vrari..kur lexoj lajme te tilla me vjen tja jap vetes bam bam..ky debili me 380 dashnore e ne fergohemi me dhjamin tone..hajde fat hajde...

jan tipa te lindur zana..nuk ke cka ju thua..e kan ne gjak..pergjithesisht kan dy karakteristika ..e para jan te pafytyre..nuk e kan problem psi i shan e i ofendon..pse i pshtyn ne syrrat ..nuk hidherohen kurre ..jane shume te durueshem dhe kembengules..e dyta duke e ditur dobesine e femres qe eshte vemendja ndaj tyre keto i kan me thes komplimentat..shpenzojne para me femrat..nuk ka moment qe nuk ju bejne kompliment ..lajkatar dhe mashtrues ne kulm..thjeshte pa shtylle kurrizore..kujt ti drejtohen te jesh e sigurte se me shume mundesi e bejne per vete..

duhet te kesh parasysh nje thenie filozofike '' nuk ka femer te pathyeshme , ka meshkuj te pavullnetshem ''..keta tipa kan vullnet me tepric..prandaj kane 380 dashnore..
__________________
..a do male me debore , trima te forte dhe malsore , fort bujare dhe burrerore , shko ne kukes i ke me dore..fan noli
_MALSORI_ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 09:47   #95
_MALSORI_
V.I.P
 
Avatari i _MALSORI_
 
Data e antarėsimit: Apr 2011
Posts: 365
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar_MALSORI_ ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Cila teme tjeter?

une as nuk e kam lexuar kete teme
po ta lexosh do te shohesh se si e kan masakruar kete debilin me 380 dashnore..thjeshte nga nje shkrim gazete..pjesa derrmuese e besonin edhe se kishte perdhunuar 100 femra..tani kur na doli tjeter gje nuk e besojne se paska 380 dashnore..bile as ne gjume nuk mund ti mendonte kaq dashnore..
ky eshte dopio standarti..ku me pelqen te bejsoj e ku nuk me pelqen te mos besoj...
__________________
..a do male me debore , trima te forte dhe malsore , fort bujare dhe burrerore , shko ne kukes i ke me dore..fan noli
_MALSORI_ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 10:33   #96
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga KAAT Shiko postimin
Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėshUnė kėrkoj drejtėsi, jo mėshirė. Ju kanė cilėsuar si njė “Kazanova shqiptar”Ju jeni dėnuar me 12 vite burg pėr pėrdhunimin e tė paktėn dy grave. Nė fakt pyetja ime ėshtė: Si arrije t’i joshje femrat?
Eshte denuar thirsty, ....dhe pyetja e k'tij gazetarit eshte pyetje katastrofike idiote, nderkohe qe eshte denuar/akuzuar per perdhunim.

Ps....Dhe nese k'te tipin e krahasojne me Kazanoven duhet ti nxjerrin edhe ndonje mashkull qe ka shkuar me te, se Kazanova ishte edhe homoseksual. Plus Kazanova me sa di une nuk eshte akuzuar per perdhunim seksual. Kerkon edhe Drejtesi manjaku !
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 11:43   #97
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga _MALSORI_ Shiko postimin
qysh e ndryshuat pllaken mo..tek tema tjeter nuk lat gje pa thene se ky kishte perdhunuar mbi 100 femra..cka nuk folet per te..tani na delka se jo jo ky katunar as ne enderr nuk i ka pare 380 femra..njeren qe j intereson e besoni e tjetren qe nuk ju intereson nuk e besoni...mos u habit..pyet mire dhe besoj se do e besosh qe ka shume femra qe kan shkuar me mashkullin me te humbur..dhe e di pse..mashkulli flet dhe tregon se ja kete e kam dashnore..femra e menqur e di qe keto tip merhumesh nuk do besohen nese neser flasin dhe thone se kete e kam dashnore..kam pare me syte e mi nje rast kur nese do ma kishte thene dikush do vija doren ne zjarr i sigurte qe nuk eshte e vertete..kur e kam pyetur femren si eshte e mundur pikerisht kete qe thash me siper me tha..

ne shkrimin tjeter e parashikova se denoncimi i debiles 30 vjeqare do ishte i rreme..gjithnje e me shume po besoj se si cdo denoncim tjeter per perdhunim edhe rasti i fundit eshte nje po.rdhe ne uje..ky vertete qenka don zhuan dhe e besoj se ka marre neper duar shume femra..duke ditur sa lehte mashtrohen femrat tanime jam i sigurte se kujt i eshte vene mbas e ka bere per vete...

keshtu eshte kur jan shtuar ne mase debilet qe genjehen me nje karamele..ato qe jan genjyer me ndonje apartament edhe hahen por me nje karte telefoni aha ska dreq qe e kaperdine..


Malsor mqs me ke cituar mua ...
Ne radhe te pare une nuk perfaqsoj llumin e grave te shqiperise ...por ajken ...
S'ke kuptu as gjo nga ato qe shkruj une dhe as qe ke per te kuptuar ...
dhe kjo sepse jemi shume ndryshe lol
Une ne forum futem per te kalu kohen te bej gallate jo me bo moral dhe as me u duk si e virtytshme se nuk me intereson njeri ...
Edhe ktu qe si njof njerzit nuk bej muhabet me te gjith i zgjedh sipas gustos time te muhabetit e imagjino sa i zgjedh ato qe fus ne dyshek ...
kshu qe mos na ēaj shume menderen ...
Ajo plaka jote qe te ka be ,gruja ,goca ,kusherirat e tua ndihen keq pse keto katundaret kane hapur kembet ?
E pse duhet te ndihem une lol
Sa i banalizoni gjojnat mor njerez ēdo njeri ne jete merr ate qe jep...
per ate qe eshte ...tenxherja dhe kapaku ...
atehere grate qenkan te gjith kurva e jo bij kurvash i bie sipas kesaj llogjike ...
Nqs te gjitha grate hapin kembet me keto lloj nivelesh ...
ju qenken me okubet se ky qe e besoni ...
hajt shnet e mendohu mire kur flet me mua ...
mos mu be mashkull gore ....
jo kshu jo ashtu ...
gjo e zgjut shume ti i kap gjojnat me fantazi ...
do me mbash kandilin mua se ēfare me do qejfi mua te shkruaj ...
mesoni mesoni ndonje rresht se si behet humor dhe come ti diverti ne shoqni qofte dhe virtuale kjo ...
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 11:50   #98
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Jo mi jo?
Reputacion kete here mori Maqellara.
Dhe mos u habit qe mund te kene qene aq shume,dhe ta shkruaj une perse....po deshirove,por jane pak te hidhta...
System A pjeserisht ato qe i shkrujta malsorit jane dhe per ty ...
Nqs ti mund te jesh genjyer ne jete ...
ē'pune kan grate e tjera ...
ēdo njeri pergjigjet per veten ...
pse pergjithsoni more ..
po dhe po te ken qene kane qene niveli i tij se nje e mire nuk fut ne dyshek keto te palaret ...
Nje llogari e thjeshte ...
besoj se nuk je kaq katunar sa ky ...si pamje ...si sjellje etjetj
sa femra ke futur ne dore ...
ēfare cilesie kane qene ...
dhe me sa lehtesi i ke kap ...
kshu bohen llogarit ..
jo futja p...kot duke bo moral...
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 12:10   #99
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 219
Thanked 1,625 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Sa filxhona kafe ke pire Saura sot?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 12:46   #100
KAAT
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 315
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
KAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
System A pjeserisht ato qe i shkrujta malsorit jane dhe per ty ...
Nqs ti mund te jesh genjyer ne jete ...
ē'pune kan grate e tjera ...
ēdo njeri pergjigjet per veten ...
pse pergjithsoni more ..
po dhe po te ken qene kane qene niveli i tij se nje e mire nuk fut ne dyshek keto te palaret ...
Nje llogari e thjeshte ...
besoj se nuk je kaq katunar sa ky ...si pamje ...si sjellje etjetj
sa femra ke futur ne dore ...
ēfare cilesie kane qene ...
dhe me sa lehtesi i ke kap ...
kshu bohen llogarit ..
jo futja p...kot duke bo moral...
T paska vjedh passin Mia m'duket ?Edhe kitty ka ndrru landin me eruwinin.

Ca ka tollja me pak?P.s

Prokuroria, nga pergjimet kishte zbulu, qe per 5 dite leje, ky kishte Bo edhe dy te tjera.

Pse ziheni kot.

La verita e sempre nel mezzo, dicono.

KAAT nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur