Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-01-2014, 12:51   #101
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,355
Thanks: 645
Thanked 579 Times in 220 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Nuk jane shume
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 12:59   #102
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Me duket se eshte keqkuptuar Saura, ....nuk ishte nevoja per 1 fjalor te atille .

Ps..Boh duhet ti kapesh njerezit me mendje te mire ,qe te besh 1 dore muhabet pa ofendime
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:02   #103
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Sa filxhona kafe ke pire Saura sot?
Ne mengjes nje cappuccino,mbas buke nje ,tani jam para comp me nje ēaj me ka ardhe nje shoqe per lloqe
Pse ?
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:05   #104
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Me duket se eshte keqkuptuar Saura, ....nuk ishte nevoja per 1 fjalor te atille .

Ps..Boh duhet ti kapesh njerezit me mendje te mire ,qe te besh 1 dore muhabet pa ofendime
Zana ti shkruj si te dush per vete une shkruj si te dem
une nuk te mesoj ty se si duhesh te sillesh ne forum...
me sa te zihesh e me sa jo ..
e di une ke ofendoj ...
kam nje zakon nuk kruhem asnje here e para ...
dhe me ate qe nuk ha pyka nuk merrem me me e eduku
te njof gje ty une
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:06   #105
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

eeee dmth.... ti po thua t'ja fillojme te shajme njeri-tjetrin me nene tani ???se ashtu dashkemi te gjithe ?
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:07   #106
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga KAAT Shiko postimin
T paska vjedh passin Mia m'duket ?Edhe kitty ka ndrru landin me eruwinin.

Ca ka tollja me pak?P.s

Prokuroria, nga pergjimet kishte zbulu, qe per 5 dite leje, ky kishte Bo edhe dy te tjera.

Pse ziheni kot.

La verita e sempre nel mezzo, dicono.


Kat ti shquhesh per koke forte virtual se kshu dal vivo je ēun e mire

miqesisht pirdh pirdh se lirohesh edhe ti
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:08   #107
KAAT
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 315
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
KAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
eeee dmth.... ti po thua t'ja fillojme te shajme njeri-tjetrin me nene tani ???se ashtu dashkemi te gjithe ?
Nonat I shajme ne,

Ti shaj me bab,Apo,ke ndrru spond?

KAAT nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:10   #108
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
eeee dmth.... ti po thua t'ja fillojme te shajme njeri-tjetrin me nene tani ???se ashtu dashkemi te gjithe ?
Moj kush shau me nene ?
E di si eshte puna nuk me rr...shume ņfare kupton ti me turmen ...
mua mos mu drejto dhe aq me teper te me edukosh se nuk ta kam dhene ate konfidence
ty dhe disa si puna jote ketu as qe i lexoj fare
=O e madhe
hajt lol
gjej nivelin tend
per lloqe kavaje
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:10   #109
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga KAAT Shiko postimin
Nonat I shajme ne,

Ti shaj me bab,Apo,ke ndrru spond?

e pra ti dhe Saura.... edhe ndonje i/e lashte/rrugeve.

Ka ndonje moderator verdalle
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:10   #110
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,355
Thanks: 645
Thanked 579 Times in 220 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Ēfare po ndodhe ketu mo.. ?! Paska plas sherri mes anetareve per Benin?! Woww 6 faqe, 110 postime.. per llaf e muhabet s'na kalon kush.. veē mos raft filani n'burg se 100 te zeza t'i ngjesin.. Kenaqet bota duke qesh e duke bisedu, e duke u sakatu.. Ohh ē'u kenaqem
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:12   #111
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Moj kush shau me nene ?
E di si eshte puna nuk me rr...shume ņfare kupton ti me turmen ...
mua mos mu drejto dhe aq me teper te me edukosh se nuk ta kam dhene ate kofidence
ty dhe disa si puna jote ketu as qe i lexoj fare
=O e madhe
hajt lol
gjej nivelin tend
per lloqe kavaje
Ti qe ke nevoje per Edukate ke.
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:12   #112
KAAT
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2013
Posts: 315
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
KAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentėKAAT ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Kat ti shquhesh per koke forte virtual se kshu dal vivo je ēun e mire

miqesisht pirdh pirdh se lirohesh edhe ti
Edhe cun edhe e mire?

Skam fasule, se do mbushja me co2. Sazan gurin.
KAAT nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:13   #113
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Ti qe ke nevoje per Edukate ke.
Te thjeshte apo te perbere
Hajt ankohu ne familje tek djemte dhe burri lol
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:15   #114
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Te tjeshte apo te perbere
Hajt ankohu ne familje tek djemte dhe burri lol
Te thelle

Ps...Lere burrin e shkrete c'faj te ka ne k'te mes, do jete duke u lodhur ne pune... e femijet ne shkolle..... kurse ti ja kshu lart e poshte
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:16   #115
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga KAAT Shiko postimin
Edhe cun edhe e mire?

Skam fasule, se do mbushja me co2. Sazan gurin.
Keto gabimet ortografike i kap gjithmone
futja nje dore muhabet e ndonje tas me grosh me Zanen
shyqyr qe jam larg
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:19   #116
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Te thelle

Ps...Lere burrin e shkrete c'faj te ka ne k'te mes, do jete duke u lodhur ne pune... e femijet ne shkolle..... kurse ti ja kshu lart e poshte
Femijet e mi jan bo me te hyp siper ty ...
qe ma sa kam pare te kruhet shume here pas here

per mua lart e poshte merr nje pale gershere
se nuk e rr...fare lol
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:22   #117
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,563
Thanked 4,380 Times in 2,061 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Femijet e mi jan bo me te hyp siper ty ...
qe ma sa kam pare te kruhet shume here pas here

per mua lart e poshte merr nje pale gershere
se nuk e rr...fare lol
S'kam dyshime me k'te edukaten tende.... ishalla s'te perfundojne si Beni ne fjale. Kshu eshte kur nena te tilla ...... i inkurajojne djemte ne k'te mase/menyre.

Ps...le ti permbahemi temes tani , s'ka asgje per inate/ofendime personale
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:32   #118
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 19,208
Thanks: 4,810
Thanked 5,642 Times in 3,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

ledio boje like
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:48   #119
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 219
Thanked 1,625 Times in 1,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Saura Shiko postimin
Ne mengjes nje cappuccino,mbas buke nje ,tani jam para comp me nje ēaj me ka ardhe nje shoqe per lloqe
Pse ?
Te bofte mire,
Kot pyeta se qenke ne forme e gati per pune me sa duket nga pergjigjet qe ke dhene
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2014, 13:51   #120
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Posts: 2,667
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Arben Tollia: 380 dashnore, shkova me gra deputetėsh dhe prokurorėsh

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
S'kam dyshime me k'te edukaten tende.... ishalla s'te perfundojne si Beni ne fjale. Kshu eshte kur nena te tilla ...... i inkurajojne djemte ne k'te mase/menyre.

Ps...le ti permbahemi temes tani , s'ka asgje per inate/ofendime personale

Me llapen aspak interesante ...
nuk do lejoja te ta perdornin as per te fshire
oborrin e shtepise sone ...
e jo me per gje tjeter
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur