Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-11-2014, 20:32   #1
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,069
Thanks: 6,426
Thanked 4,787 Times in 2,509 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 208
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Histori Reale

Para ca ditesh i kerkova kolegeve te mija ndonje histori te tyren ne menyre qe ta ndanim ketu dhe ndoshta i jepnim ndonje mendim tjeter nga ato cdo kete degjuar deri tani. I spjegova qe mendimet te ky forumi qe do marresh do jene teper kritike

kur e degjova per here te pare me thene te drejten se kuptova me te paren por mu deshen disa here per ta kuptuar dhe ne vazhdim ta vendosja ketu.

Histori e komplikuar.
Kjo vajza afro te 30-at bie ne dashuri me shikim te pare ne nje park me nje djale. Aty ky djali i jep nr e tij te telefonit dhe i thote qe, kur te doje le ta telefonoj.
Kjo e vonon kete telefonate nuk e merr menjehere por pas disa javesh, ky entuziasmohet nga kjo tel sic duket.
Qe nga kjo dite nis kjo histori dashurie.
Ky bashkejeton me nje tjeter ne te njejten kohe dhe kjo vajza ishte e divorcuar.
Me pak fjale kjo shpreson se ne nje te ardhme do mund te jene bashke. Mirpo nuk ndodh keshtu dhe pikerisht kete kerkon te kuptoj edhe kjo vajza.
Zakoni i ketij eshte qe ta takoj vetem week-endeve dhe jo gjate javes sepse sic thashe ky bashkejeton me nje tjeter.
Gjate gjithe ketyre viteve kane ndodhur plot gjera, kjo i ka thene perse rri me mua kur sdo te ndertosh gje, ky ska pergjigje per kete. Cfaredo qe kjo ti thote ai i thote qe une nuk iki nga ty, ti bej cte duash.

sipas jush ky djali nuk vendos dot per jeten e tij apo ka ndonje hall tjeter?

Kjo vajza ka arritur ne konkluzionin qe nuk di ca te mendoj me.

Jepni mendimet tuaja.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 20:40   #2
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 13,609
Thanks: 2,410
Thanked 6,711 Times in 2,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 191
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: histori reale.

Nuk jam e fort per kto tema po ky i biri i tetos dashka te mbaka dy kunguj ne nje sqetull.
Per mendimin tim kjo duhet te shohe jeten e saj meqe e din qe ky bashkejeton me nje tjeter .

Te mos dinte gje ajde de po kshu? Ncuq s'ka lezet.

Pastaj nese i pelqen te jet dashnore e tij le te vazhdoje.
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 20:41   #3
CERMENIKASI
I LARGUAR
 
Avatari i CERMENIKASI
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 1,631
Thanks: 327
Thanked 414 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
CERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėmCERMENIKASI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Qenėka kushėrini i prezidentit tė Francės F.Hollandė ky!
__________________
Jam gegė por mos ma shajė kush Toskėrinė
CERMENIKASI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 20:42   #4
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,897
Thanks: 30
Thanked 147 Times in 98 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Vetėm histori banale tregon o Debora, kjo shoqėria jote ta zgjedhėsh dhe nuk ke ku i gjen kaq tė marrė fund, tė shkatėrruara kėto shoqet e tua qė vlejnė sa pėr ta abuzuar nė fundjavė nje kurvar.


Edhe pak edhe ato shoqet qė sot janė 30 tė divorcuara mė pas do jenė edhe 40 vjeē tė divorcuara e ti do vazhdosh tė shkruash historitė e tyre me tipa qė i pėrdorin dhe i hedhin nga shtrati si topa tė squllėt dhjami qė do jenė.

Gjithėsesi edhe kėto lloj femrash janė turp tė quhen femra nėse ėshtė persona real , qė kur nuk ke respekt pėr veten mos prit tė ketė ndonjė njeri pėr ty. Pra nėse del nė semafor, si prostitutė do tė trajtojnė, nėqoftėse shoqja nuk arrin tė kuptojė, se laviret janė edhe budallaqe ... :/
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 20:46   #5
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,069
Thanks: 6,426
Thanked 4,787 Times in 2,509 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 208
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

E thashe jane franceze.

Une mendoj se nuk duhen gjykuar keto fenomene sepse ne ditet e sotme ka shume e .e shume divorce. Keshtu qe, kjo mund te jete historia e cdokujt. Nuk duhen paragjykuar e sidomos femrat.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 20:57   #6
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,897
Thanks: 30
Thanked 147 Times in 98 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

E ēfarė pastaj se janė franceze gjermane apo tailandeze.

Tė jetė pėr ty nuk duhet gjykuar asgjė dhe le tė shkojnė tė gjithė si kafshėt sa lart e poshtė nė ēdo cep rruge e nė ēdo skutė dhe kėto mund tė jenė historirat e ēdokujt.

Femrat e tilla duhen gjykuar si lopėt qė i lidhin pėr brirėsh dhe i mbarsin .

A merret kush me jetėn sentimentale tė lopėve ? Jo, se nuk kanė .
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:01   #7
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,270
Thanks: 0
Thanked 498 Times in 438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: histori reale.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin

Kjo vajza ka arritur ne konkluzionin qe nuk di ca te mendoj me.

Jepni mendimet tuaja.
lere mo e nga se edhe pak dhe do e gjeje ca te mendoje
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:02   #8
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 5,759
Thanks: 0
Thanked 404 Times in 301 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Mos gjyko kete, mos gjyko ate, ky eshte francez, ky pi mall se esht hollandez.
Pash zotin na e hoqe diten e punes pa i gjyku robt.

Ky qeka si puna ime, un te shtun e te djel du me e pa ndonje ndeshje futboll me u qetesu por ky praktikoka sport tjeter per qetesim.
Thuj shoqes qe ai shoku (per mu) ka nja 20 vjet me ket zanot (e neshjeve), do kesh te ardhme thuj. Puc puc, xoxoxo
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:07   #9
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,069
Thanks: 6,426
Thanked 4,787 Times in 2,509 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 208
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Ketij Danielit ja kisha friken

une se gjykoj sepse as ajo vete se kerkon ate jete por ashtu i ka rene. Kurre mos thuaj kurre as ti sepse nuk e kontrollon dot jeten ti por te kontrollon shpesh jeta ty.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:09   #10
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,069
Thanks: 6,426
Thanked 4,787 Times in 2,509 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 208
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oxygen Shiko postimin
Mos gjyko kete, mos gjyko ate, ky eshte francez, ky pi mall se esht hollandez.
Pash zotin na e hoqe diten e punes pa i gjyku robt.

Ky qeka si puna ime, un te shtun e te djel du me e pa ndonje ndeshje futboll me u qetesu por ky praktikoka sport tjeter per qetesim.
Thuj shoqes qe ai shoku (per mu) ka nja 20 vjet me ket zanot (e neshjeve), do kesh te ardhme thuj. Puc puc, xoxoxo

Ja ky psh me pelqen ..te mendimet

Eshte me i bute
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:20   #11
ABORDAZH
into the wild
 
Avatari i ABORDAZH
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Vendndodhja: kuturu
Posts: 1,513
Thanks: 120
Thanked 130 Times in 71 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
ABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

De bora kur do na prezantosh ndonje shoqe ?
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti.
ABORDAZH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:23   #12
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,069
Thanks: 6,426
Thanked 4,787 Times in 2,509 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 208
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ABORDAZH Shiko postimin
De bora kur do na prezantosh ndonje shoqe ?
jo se do te akuzoj danieli per kurvar

harroni qe jane meshkujt plehra qe e peson femra. me mua mos te hahet asnje mashkull se jam nje feministe deri ne majen e flokut.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:30   #13
ABORDAZH
into the wild
 
Avatari i ABORDAZH
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Vendndodhja: kuturu
Posts: 1,513
Thanks: 120
Thanked 130 Times in 71 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
ABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
jo se do te akuzoj danieli per kurvar

harroni qe jane meshkujt plehra qe e peson femra. me mua mos te hahet asnje mashkull se jam nje feministe deri ne majen e flokut.

hahahahahaha

rri e qete se nuk me quan mua kurvar jo.
Pastaj ata meshkujt jan plehra deri sa nuk tregojne , po keta qe thua ti duken shum te sinqerte ,se ua tregojne qe jan te martuar apo bashkjetojne.
Kshu ti si feministe , mesoji nje cik shoqet qe mos te jen kaq te lehte se do na besh te trasferohemi te gjithe andej nga lagjia jote, se edhe ne feministe jemi
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti.
ABORDAZH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:34   #14
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,474
Thanks: 7,172
Thanked 3,589 Times in 2,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

O njerez dashuria nuk pyet nuk njef llogjike eshte ceshtje zemre,,,, kot nuk thone BIE ne dashuri,,,,,
Eshte e kote o Debi ta keshillosh, nese ajo e do nuk do I vej shume kushte dhe do pranoj te vazhdoje lidhjen sic e ka bere deri sot,,,,
Nga ana tjeter ky buli do dhe fasule dhe caviar,,,,,
Eshte nje shprehje: "if you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second"
Por per arsyje qe vete arsyja nuk I njef ky buli do te mbaje te dyja,,,,, sidoqofte vajza do merzitet nje dite te bukur kur ne park do shof ndonje tjeter dhe keshtu historia perfundon etj etj
And they lived happy ever after,,,,,,
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:36   #15
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,069
Thanks: 6,426
Thanked 4,787 Times in 2,509 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 208
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Shume e vertete Angelisa. Jeta shpesh eshte e padrejte dhe duhet pranuar ashtu sic te vjen.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:37   #16
ABORDAZH
into the wild
 
Avatari i ABORDAZH
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Vendndodhja: kuturu
Posts: 1,513
Thanks: 120
Thanked 130 Times in 71 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
ABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
O njerez dashuria nuk pyet nuk njef llogjike eshte ceshtje zemre,,,, kot nuk thone BIE ne dashuri,,,,,
Eshte e kote o Debi ta keshillosh, nese ajo e do nuk do I vej shume kushte dhe do pranoj te vazhdoje lidhjen sic e ka bere deri sot,,,,
Nga ana tjeter ky buli do dhe fasule dhe caviar,,,,,
Eshte nje shprehje: "if you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second"
Por per arsyje qe vete arsyja nuk I njef ky buli do te mbaje te dyja,,,,, sidoqofte vajza do merzitet nje dite te bukur kur ne park do shof ndonje tjeter dhe keshtu historia perfundon etj etj
And they lived happy ever after,,,,,,
Po mos qelloi edhe ai tjetri i martuar , si i behet ?

Ka dashuri po ka edhe llogjik.
Nuk eshte justifikim ndjenja qe ndjen per dike , qe ai te perdori si argetim .
Po derisa ajo ndihet mire nuk ankohet ,nuk na ngelet vec ti urojme ti zgjasi sa me shume 'dashuria'.
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti.
ABORDAZH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:42   #17
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,474
Thanks: 7,172
Thanked 3,589 Times in 2,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ABORDAZH Shiko postimin
Po mos qelloi edhe ai tjetri i martuar , si i behet ?

Ka dashuri po ka edhe llogjik.
Nuk eshte justifikim ndjenja qe ndjen per dike , qe ai te perdori si argetim .
Po derisa ajo ndihet mire nuk ankohet ,nuk na ngelet vec ti urojme ti zgjasi sa me shume 'dashuria'.
Pikerisht kete thashe qe ajo nuk do pyes dhe ne keto raste eshte mire qe te hapen syte vete Jo te ti hap dikush,,,,,
Tani Jemi te ndryshem dikush funksionon me zemer me ndjenja dhe nuk pergatitet shume per nje gje te tille ,,,,, dikush tjeter I ka thene zemres Ik oj budallaqe se vetem ne qorr sokak jam kur te pyes Ty dhe fillo funksionon me llogjiken me mend,,,,,
Por sec kam ndjenjen qe keta lloj njerezish Jane me te rrezikshem,,,,
People fall in love in mysterious ways ,,,,
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:48   #18
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,069
Thanks: 6,426
Thanked 4,787 Times in 2,509 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 208
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

O abra nuk eshte puna argetim, qef, e plot budalleqe aman mos na hapni barkun me demagogji. tani ne i kemi neper pune lagje e neper shkollat e kalamajve i shofim se ca mut jete bejne. rriten femijet e tyre pa baba, me nje cop nene.. ku jetoni keshtu aman!

une jam realiste te pakten, nuk bej ketu figure per shenjtore se skam ca te tregoj ne nje cop faqe forumi. me mjafton jeta ime qe kam vetem nje burre prej 20 vitesh.. sme ngeli qorri tme gjykoj mua
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:54   #19
ABORDAZH
into the wild
 
Avatari i ABORDAZH
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Vendndodhja: kuturu
Posts: 1,513
Thanks: 120
Thanked 130 Times in 71 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
ABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
O abra nuk eshte puna argetim, qef, e plot budalleqe aman mos na hapni barkun me demagogji. tani ne i kemi neper pune lagje e neper shkollat e kalamajve i shofim se ca mut jete bejne. rriten femijet e tyre pa baba, me nje cop nene.. ku jetoni keshtu aman!

une jam realiste te pakten, nuk bej ketu figure per shenjtore se skam ca te tregoj ne nje cop faqe forumi. me mjafton jeta ime qe kam vetem nje burre prej 20 vitesh.. sme ngeli qorri tme gjykoj mua
Dashuria qef e lumturi edhe vuajtje eshte..
Pastaj vetem mos kesh sy te shikosh ,qe ai e perdor shoqen jote per argetim .
Edhe pastaj kety hyn karakteri personal i asaj ,qe sa arrin ta shikoj kete.
Nese ajo ndihet mire ,te vazhdoj akoma them une se lumturon edhe ate tjetrin

Tani deshe mendim ti, ne po shpprehemi,
Pastaj se kush te gjykon ty , nuk di gje une.
Te gjithe mendimet po japin (te pelqejn ,nuk te pelqejn eshte gje tjeter).
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti.
ABORDAZH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-11-2014, 21:54   #20
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,474
Thanks: 7,172
Thanked 3,589 Times in 2,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: histori reale.

Debi pak me lart e thashe me fjale te tjera qe keta qe hiqen shenjetor Jane me te rrezikshem,,,,,
Dhe zakonisht keta njerez genjejne veten dhe te tjeret,,,,
Por mos prit qe te gjithe te ndihen mire me kete histori apo te gjithe te mendojne njelloj,,,,, pa harruar qe ne e kemi ne ADN paragjykimin
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur