Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve > Taxonomy

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-12-2014, 15:41   #21
The.Mask
V.I.P
 
Avatari i The.Mask
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Dibėr / Lurė
Posts: 387
Thanks: 11
Thanked 32 Times in 27 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
The.Mask do tė bėhet i njohur mjaft shpejtThe.Mask do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Klasifikone Aziz (Krasniqin) Zhilivoden

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Sa per ket Isen lol, turp me prezantu ky Kosoven, duke marr parasysh karakterin fizik te shqiptarve te Kosoves.... por ne fund te fundit mos u merzisni burra, se ka edhe shume ma keq, ja se cfare prodhon Prishtina!


shifi te tan 10 faqet

http://prishtinastreetstyle.com/cate...tegories/male/
Kastro mos u shqeteso dhe mos u habit shume ti si e din mire se politikanet i kemi si popullin ku 1/4 veta nuk eshte shqiptar etnik me lloj lloj fytrash jo europjane te pakten flas per zonat urbane...
The.Mask nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur