Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-12-2014, 16:33   #1
Konstantin
Super Anėtar
 
Avatari i Konstantin
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Postime: 100
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Konstantin ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Njė mesazh dashurie pėr...

Eric loves you!
Konstantin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Konstantin pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2014, 16:35   #2
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 5,124
Thanks: 136
Thanked 317 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

...zot sa besnik me qendron..
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 16:36   #3
Konstantin
Super Anėtar
 
Avatari i Konstantin
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Postime: 100
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Konstantin ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
...zot sa besnik me qendron..
Njihemi ne?!
Konstantin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 16:42   #4
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 1,665
Thanks: 0
Thanked 211 Times in 182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
uj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

besnikeria eshte ceshtje truri
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 16:42   #5
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 5,124
Thanks: 136
Thanked 317 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Konstantin Shiko postimin
Njihemi ne?!
Jo...ishte nje mesazh per....
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 16:44   #6
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 5,124
Thanks: 136
Thanked 317 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
besnikeria eshte ceshtje truri
Ose zemre ..
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 16:45   #7
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 1,665
Thanks: 0
Thanked 211 Times in 182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
uj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Ose zemre ..
zemra nuk ka nevoje per besnikeri. i mjafton dashuria.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 16:58   #8
Konstantin
Super Anėtar
 
Avatari i Konstantin
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Postime: 100
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Konstantin ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Jo...ishte nje mesazh per....
A e meritonte Eriku ate braktisje?
Konstantin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Konstantin pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2014, 17:05   #9
BLEDI_SH
Moderator
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Postime: 2,739
Thanks: 45
Thanked 84 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

ej e keni dhjere krejt kete pune me fshirjen e mesazheve..jeni bere mezi se fsh..brravo keshtu vazhdoni...
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 17:08   #10
Konstantin
Super Anėtar
 
Avatari i Konstantin
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Postime: 100
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Konstantin ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Ēfar moderator leshi, ti me siguri je ndoni emigrant qe se kuptn mir fjalin dhe e fshin postin, ktheni mesazhin e fundit per Robbery-in shpejt, nncnc
Konstantin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 17:09   #11
Gi de Masha
Moderator
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Postime: 6,675
Thanks: 3,172
Thanked 1,705 Times in 716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
ej e keni dhjere krejt kete pune me fshirjen e mesazheve..jeni bere mezi se fsh..brravo keshtu vazhdoni...
Unė i fshiva dhe ėshtė hera e parė qė kur kam ditėlindjen tė merrem me postime aq mė tepėr me fshirje temash.
Fshirjen e bėra se ishin kaq postime tė pista dhe ishin krejt jashtė temės, sa po tė ishte ndonjė ditė tjetėr ( dmth jo 25 dhjetori ) do ta mbyllja fare.
Kur do tė mėsohemi tė shkruajmė/postojmė e tė dėftojmė se kemi edhe pak kulturė!

Respekt,

P.S. Paske pėrmendur edhe fsh... jo aty ka qenė lukuni qenėsh, ku fshirjet nuk bėheshin sipas meritave, por sipas "simpative". Natyrisht nė kėtė forum kam shumė miq, por kur ėshtė puna pėr punėn qė bėj si moderator, nė kėso rastesh miqėsia bie!
__________________
(firma) Gi de Masha: 25 vjet: fillim karriere nė gjėzėtari; 21 vjet: angazhim me pėrkushtim nė gjėzėtari; 20 vjet: mishėrim me ndėrrimorėt.
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 17:12   #12
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Postime: 4,371
Thanks: 745
Thanked 389 Times in 196 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
ej e keni dhjere krejt kete pune me fshirjen e mesazheve..jeni bere mezi se fsh..brravo keshtu vazhdoni...
Cfare lidhje ka shpalosja e fjalorit tuaj shembullor me kete teme?
Edhe e kuptoni qe po thyeni cdo rregullore te ketij forumi si ti dhe ai gjeniu tjeter, ketej keni dhe ankesa per fshirje postimesh.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 17:13   #13
BLEDI_SH
Moderator
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Postime: 2,739
Thanks: 45
Thanked 84 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

ne radhe te pare gezuar ditlindjen ,edhe 100,ne radhe te dyte,keta ndodhin kur hapen tema koti pa fare kuptimi,lindin dhe pyetjet,te cilat nuk kane qellim per fyerjen e ndonjeri,keshtu hapet nje bisede,por duke fshire postime,nuk merr vesh njeri se per cfare behet fjale,nuk eshte tema e veteme qe fshihen postime,kohet e fundit shume anetare ankohen per fshirjen e postime te tyre....ta keni pak kujdes kete..
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 17:14   #14
Konstantin
Super Anėtar
 
Avatari i Konstantin
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Postime: 100
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Konstantin ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Pyetje jote ishte ofendim tamam meritonte delete.
Ma prishet krejt romantizmin mes meje dhe ...
Konstantin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 17:14   #15
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Postime: 4,371
Thanks: 745
Thanked 389 Times in 196 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
ne radhe te pare gezuar ditlindjen ,edhe 100,ne radhe te dyte,keta ndodhin kur hapen tema koti pa fare kuptimi,lindin dhe pyetjet,te cilat nuk kane qellim per fyerjen e ndonjeri,keshtu hapet nje bisede,por duke fshire postime,nuk merr vesh njeri se per cfare behet fjale,nuk eshte tema e veteme qe fshihen postime,kohet e fundit shume anetare ankohen per fshirjen e postime te tyre....ta keni pak kujdes kete..
Si shpjegohet qe 99% te rasteve jane chatistet e forumit qe ankohen per fshirje postimesh?!
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 17:17   #16
Gi de Masha
Moderator
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Postime: 6,675
Thanks: 3,172
Thanked 1,705 Times in 716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Konstantin Shiko postimin
Ēfar moderator leshi, ti me siguri je ndoni emigrant qe se kuptn mir fjalin dhe e fshin postin, ktheni mesazhin e fundit per Robbery-in shpejt, nncnc
Tė tregova nė postimin tjetėr. Pėr shkak tė rrethanve sot flit si tė duash, po s'ndryshove gjuhė, nesėr e ke tė mbyllur kėtė temė prej meje.

Njeriut, vec asaj se di ta pėrdor tastaturėn e kompjuterit, mė shumė i duhet edhe pak kuturė
__________________
(firma) Gi de Masha: 25 vjet: fillim karriere nė gjėzėtari; 21 vjet: angazhim me pėrkushtim nė gjėzėtari; 20 vjet: mishėrim me ndėrrimorėt.
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 25-12-2014, 17:18   #17
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 5,124
Thanks: 136
Thanked 317 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
zemra nuk ka nevoje per besnikeri. i mjafton dashuria.
Pikerisht.....
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 17:20   #18
BLEDI_SH
Moderator
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Postime: 2,739
Thanks: 45
Thanked 84 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Konstantin Shiko postimin
Pyetje jote ishte ofendim tamam meritonte delete.
Ma prishet krejt romantizmin mes meje dhe ...
pse ore ishte ofendim???na jep dhe ne te kuptojme se pese behet fajle,sepse ashtu sic e ke shkruar,ate me dha te kuptoj,ose qartesoi gjerat qe te dime se perse flitet
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 17:21   #19
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 5,124
Thanks: 136
Thanked 317 Times in 133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Konstantin Shiko postimin
Ēfar moderator leshi, ti me siguri je ndoni emigrant qe se kuptn mir fjalin dhe e fshin postin, ktheni mesazhin e fundit per Robbery-in shpejt, nncnc

Tė tregova nė postimin tjetėr. Pėr shkak tė rrethanve sot flit si tė duash, po s'ndryshove gjuhė, nesėr e ke tė mbyllur kėtė temė prej meje.

Njeriut, vec asaj se di ta pėrdor tastaturėn e kompjuterit, mė shumė i duhet edhe pak kuturė
Dua postimiiiin!!
Cfare ishte shkruar????
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-12-2014, 17:21   #20
Konstantin
Super Anėtar
 
Avatari i Konstantin
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Postime: 100
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Konstantin ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
pse ore ishte ofendim???na jep dhe ne te kuptojme se pese behet fajle,sepse ashtu sic e ke shkruar,ate me dha te kuptoj,ose qartesoi gjerat qe te dime se perse flitet
Eric eshte emri tjeter i Konstantit i cili kishte ren ne dashuri ne nje forum tjeter para shum kohesh me nje antare ktu.
Konstantin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur