Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-03-2015, 16:01   #41
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,785
Thanks: 2,692
Thanked 3,586 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 535
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

U kush qeka gjall!

Ps: ska mesazhe, kan shku shtrenjt bashke me vat.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:02   #42
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 3,590
Thanks: 351
Thanked 527 Times in 403 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Per Elinen te kam xhan shume ��
Provo Perseri

Me mu e ke ti siper?
__________________


I'm the man who has the shadow of smiling
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:04   #43
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,785
Thanks: 2,692
Thanked 3,586 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 535
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Jo s'jam skam si ta kem! Ku je mo Bond
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:06   #44
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,229
Thanks: 2,224
Thanked 2,132 Times in 1,394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

ēfare imjali te adreses ka kjo dashuria, ti postoj edhe une nje mesigje
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:06   #45
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 3,590
Thanks: 351
Thanked 527 Times in 403 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Jo s'jam skam si ta kem! Ku je mo Bond
O Tina Turner ca o Vat?
__________________


I'm the man who has the shadow of smiling
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:09   #46
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,785
Thanks: 2,692
Thanked 3,586 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 535
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Hahahaha tvsh eshte
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:13   #47
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 3,590
Thanks: 351
Thanked 527 Times in 403 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Akoma Tvsh shikon ti ndroje ndonjehere coje anej nga ēanell iksi
Dashuria pa limit me te ardh ke hundet le pa le po bojn edhe filma me borbardhen me 7 xhuxhat Kesilkuqja dhe ujku kan vone edhe nje nr me cu sms.
__________________


I'm the man who has the shadow of smiling
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:14   #48
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 10,785
Thanks: 2,692
Thanked 3,586 Times in 1,632 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 535
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Mire Flm, ne burg ishe gjithe kto kohe?

Gz qe jeni mire!
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:17   #49
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 3,590
Thanks: 351
Thanked 527 Times in 403 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 74
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Mire Flm, ne burg ishe gjithe kto kohe?

Gz qe jeni mire!

Jo mi ishim me pushime
__________________


I'm the man who has the shadow of smiling
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:24   #50
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,414
Thanks: 3,995
Thanked 8,299 Times in 2,839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirate of Love Shiko postimin
ēfare imjali te adreses ka kjo dashuria, ti postoj edhe une nje mesigje
Dashuria ngelet old fashion, e vazhdon te perdori imjalin e hamendjes, medemek se e con edhe kur nuk e con ... a kupton
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 16:30   #51
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,229
Thanks: 2,224
Thanked 2,132 Times in 1,394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sorkadhe_Kelcyre Shiko postimin
Dashuria ngelet old fashion, e vazhdon te perdori imjalin e hamendjes, medemek se e con edhe kur nuk e con ... a kupton
haha Drenushe, po si duket eshte vertete old fashion edhe mira eshte se nuk mund te te lexojne permbajtjen e mesazheve te tjeret, sikur qe u lexohet ketyre qe e dergojne me imajl
__________________
...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2015, 19:53   #52
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 5,416
Thanks: 1,825
Thanked 2,576 Times in 908 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

E pyeta sonte qiellin: A ia vlen te duash? me tha: Po,por duhet te vuash...A ka ndonje gje qe jeton perjet?...Vetem miqesia kur eshte e vertet...
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
-"Mjerė ai qė ka dashur vetėm formėn, trupin dhe pamjen, vdekja i'a rrėmben tė gjitha. Dashuroni shpirtin.. se do ta rigjeni..''
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2015, 13:41   #53
Miranda
Nų'Love
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,556
Thanks: 111
Thanked 579 Times in 222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

me fal qe dje me deshe
e sot me urren
me fal per urrejtjen
qe ndaj meje ndien
me fal nese te lendova
me dashurin time qe te dhash
me fal qe sot te dua
si e cmendur si e marre
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2015, 15:11   #54
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,414
Thanks: 3,995
Thanked 8,299 Times in 2,839 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh pėr...Dashurine time

E shtrenjte ndjenje e bukur,
me erdhe aq pa kuptuar ne heshtje. Linde pa u mbushur asnje afat sikunder ndodh me cdo gje qe lind. Burove nga thatesira si per te provuar kundra gjithckaje se njomesija eshte e mundur dhe zbut shpirtin edhe atehere kur ai eshte ne gjendje kome prej dehidratimit. Me vodhe buzeqeshje pas buzeqeshjesh dhe formove shkendija ne syte qe te coroditur te ndiqnin mes pulitjesh. Nuhatjes i dhe motiv per te qene me e thelle e neper te ,hyre mu ne zemer. Aty ne dhomeza u rehatove. Krijove shtepine . E dekorove ne shijen tende. Une te ndiqja e mahnitur nga bukuria qe krijohej gjithcka ku ti prekje. E fala cdo gje timen per te te dhene bukuri ty. Ti lulezoje brenda meje.
Kur ti u formove plotesisht forca jote filloi te komandonte gjithcka . Nje mini-levizje e jotja hater ngelur, me thermonte, me bente te doja te fshihesha e te mallkoja syte e mi qe percillnin imazhe pafajesisht ne trurin tim te uzurpuar nga ti. Cdo instikt imi kthehej pakuptueshem ne merzine tende. Merrje lotet e mi per t'u ndjere e fresket dhe e bukur. Nderkohe qe ti refuzoje te quheshe "e moshuar" une te jepja me deshire lote cdo dite e me shume. Shetitjet ne natyre qe dikur me paten percjellur rrugicave te njohjes me ty, tashme bucisnin emrin tend ne menyre shurdhuese. T'u luta me miresi te dalesh nga venat e mia. I dua ato pa plasaritjet qe krijoi egzistenca jote. Zemren e dua per vete dhe jo per t'i sherbyer luksit te jetes tende brenda saj. Dua te ngjallem serish une , e te frymoj ndoshta aq sa me duhet vetem per te egzistuar. Shkeputur krejtesisht prej teje edhe pse e pelqej bukurine verbuese qe buron ne perplasjen e dy qenieve tona, dua te largohem. Te te iki nga rrezja e prekjes. Te te fshihem nga drita depertuese. Te te hesht kur te me gjunjezohesh. Te te harroj ! S'ja kam ziline askujt qe do t'i shkosh pas. Ne fakt jam e lumtur te shkosh diku gjetke! Ndoshta do te jesh ti ne vendin tim tamam ashtu si dikush me "uroi" te gjeja dashurine qe i perkiste si nje hakmarrje te embel e dinake.
Ti ... s'je me Une!
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-07-2015, 12:46   #55
Pal Gjatoshi
Besa i ri jam!
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 30
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Pal Gjatoshi ka njė atmosferė spektakolarePal Gjatoshi ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Dy te dekun dhe tre te gjall
kan dash t hypin lart ne kal

ben te din per ngushullim
qe ti zgjodhe kalin tim
__________________
Sa here shoh facet e kojshise,
une i bie ciftelise.
Pal Gjatoshi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pal Gjatoshi pėlqehet nga
i vjetėr 18-07-2015, 07:11   #56
Miranda
Nų'Love
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,556
Thanks: 111
Thanked 579 Times in 222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

E di cfare
Asgje
sja vlen tshkruaj asgje ma per ty
Fjala Lamtumire vret shum
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-08-2015, 22:38   #57
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 5,416
Thanks: 1,825
Thanked 2,576 Times in 908 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Gjithēka qė dėshiroja netė dhe ditė tė tėra, ishte tė tė dashuroja me gjithė fuqinė e qenies sime.
Lutesha qė tė pranoje tė qėndroje pranė meje deri nė fund tė jetės sime.
Dėshirė e paplotėsuar mbeti.....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
-"Mjerė ai qė ka dashur vetėm formėn, trupin dhe pamjen, vdekja i'a rrėmben tė gjitha. Dashuroni shpirtin.. se do ta rigjeni..''
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-08-2015, 23:54   #58
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,677
Thanks: 7,776
Thanked 2,500 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 182
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Shila Shiko postimin
me fal qe dje me deshe
e sot me urren
me fal per urrejtjen
qe ndaj meje ndien
me fal nese te lendova
me dashurin time qe te dhash
me fal qe sot te dua
si e cmendur si e marre
Shila ahahahahaaaa...ē'me kujtove nje histori kur kam qene e vogel. Nje djale nga qyteti im, kopjonte nga librat citate te bukura kushtuar dashurise. I shkruante ne nje cope leter dhe kur shkonte te propozonte ndonje vajze, e vendoste poshte xhaketes dhe j'ua lexonte. E keqja ishte se nuk i mesonte permendesh..dhe gjithmone kapej..dhe refuzohej.

https://www.google.ca/#q=me+fal+qe+dje+me+deshe
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hello Kitty pėlqehet nga
i vjetėr 05-08-2015, 00:10   #59
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 7,737
Thanks: 1,166
Thanked 960 Times in 631 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Mesazhi me i thjeshte dhe me i suksesshem eshte : Jam ky qe me sheh, mendohu !!!!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Oqeani pėlqehet nga
i vjetėr 06-08-2015, 12:02   #60
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Anhui
Posts: 38,803
Thanks: 10,035
Thanked 5,510 Times in 3,709 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 275
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Nuk ka ilaq qe te sheron.....
Nejse ka dhe idiote!
Dite te mbare ne vazhdim&GRANDE BORIS alias ANA!
Shkruesi.
__________________
Premtoju njerezve nje fitim, te afrohen,kerkoju nje te tille do te largohen.

Chuang-tzu.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur