Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-08-2015, 11:16   #61
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 36,028
Thanks: 7,712
Thanked 4,292 Times in 2,820 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Fundjave te mbare vetem per..................
Mirushkrofshim Shqiptare!
__________________
Ka dy lloj arti ne muzike....METAL dhe bullSHIT(BRUCE DICKINSON)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 08-08-2015, 17:26   #62
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 36,028
Thanks: 7,712
Thanked 4,292 Times in 2,820 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...


Zoti e di....se si.
Kismet!
__________________
Ka dy lloj arti ne muzike....METAL dhe bullSHIT(BRUCE DICKINSON)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2015, 11:00   #63
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,357
Thanks: 63
Thanked 480 Times in 180 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Miranda ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

miss you.....
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2015, 16:45   #64
Pal Gjatoshi
Besa i ri jam!
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 26
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Pal Gjatoshi ka njė atmosferė spektakolarePal Gjatoshi ka njė atmosferė spektakolare
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pal Gjatoshi Shiko postimin
Dy te dekun dhe tre te gjall
kan dash t hypin lart ne kal

ben te din per ngushullim
qe ti zgjodhe kalin tim
Ca ban njeriu kur menohet...
Shiko mor ca kam shkrujt ktu lart...

Ku ka mor femen ti rezistoj ktij mesazhi?!!!
Drandja ime sa m'shikon fluturon ne kraht e mi, ku te len mor ajo koh ti shqiptosh mesazhe. Rrin mor ti tan diten ne shpi dhe ni ven i punon menja.
__________________
Sa here shoh facet e kojshise,
une i bie ciftelise.
Pal Gjatoshi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2015, 16:58   #65
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 3,740
Thanks: 1,359
Thanked 1,176 Times in 547 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Sjemi mesuar ne me gjeegjeza, zoteri Gjatoshi. Zberthena letren tende qe te kuptojme dhe ne.

P.S......

__________________
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2015, 17:24   #66
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Posts: 36,028
Thanks: 7,712
Thanked 4,292 Times in 2,820 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 254
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

PERJETESISHT DAVE WYNDORF...............
ska tjeter....i LOVE YOU!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2015, 17:51   #67
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Posts: 1,057
Thanks: 83
Thanked 205 Times in 141 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Demo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leo Shiko postimin
Sjemi mesuar ne me gjeegjeza, zoteri Gjatoshi. Zberthena letren tende qe te kuptojme dhe ne.

P.S......

https://www.youtube.com/watch?v=wUNCkXcwGRA
Do kete shaluar ndonje pele te botes mavria. Se edhe une e kam ate. Kur shaloj pelen e komshis, ia kepus nje labce, se me derdhet kenaqesia lum.

Ca te bejme... Shemia, komshia im nuk e shalon me pelen. Nuk ka me takat mavria dhe ngeli pa shaluar ajo. Nuk duronen tersellimat e saj. Keshtu qe kur kam nge, e shaloj une ndonjehere, qe ti bjeri shpirti ne qetesi.
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Demo Labi pėlqehet nga
i vjetėr 05-12-2015, 15:18   #68
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 5,215
Thanks: 1,509
Thanked 2,317 Times in 806 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

...nje leter LAMTUMIRE!

“Dita - ditės unė shoh si largohesh nė kohė, hapėsirė dhe pakuptueshmėri drejt njė realiteti tė huaj qė nuk ėshtė e shkuara jonė, natyrisht as e ardhmja… Dita - ditės ti tretesh nė sytė e mi, si tretet nė ujė anija qė fundoset thellė detit. Nuk i rezistoi furtunave tė fatit varka jonė. Magjia po shuhet si thėngjilli nė borė. Ti po ikėn duke marrė me vete ēastet, emocionet, premtimet e shkelura, pėrbetimet e thyera, lotėt dhe lėndimet, pėr tė mė lėnė nė shpirt njė dhimbje tė thellė, tė cilėn pėrjetėsia do tė ma bėjė mė tė tmerrshme se vdekjen.
Teksa largohesh, unė e ndiej, e kuptoj trazimin tėnd, arsyen pse zgjodhe tė mos jesh pranė meje. E di edhe si ndihesh ndėrsa shikon sesi nė sytė e tu, nė shpirtin tėnd, mjegulla po shpėrndahet mbi mua, duke mbuluar pėrgjithmonė fytyrėn dhe kujtimin tim.
Ti u zgjove mė nė fund..., e unė tashmė jam ėndrra jote e prishur.
Tė mos jesh papritmas mė ėndrra e dikujt, do tė thotė tė kesh nevojė tė menjėhershme tė bėsh paqe me veten, me vetminė, me dhimbjen; tė vuash, por edhe tė vazhdosh!
Paqe me veten do tė thotė tė pranosh dhimbjen dhe tė luftosh pėr ta duruar atė. Tė shkulėsh zemrėn dhe pėrsėri tė luftosh pėr tė mbetur i gjallė, sepse njerėzve tė tu mund t’u nevojitesh pėr disa kohė; do tė thotė tė durosh pa fjalė, pa krenari, pa rėnkime; tė shndėrrohesh nė njė robot mishi.
E tillė jam unė dhe kėtė po pėrpiqem tė bėj, princi im i dashurisė sė vetme qė pata nė jetė.
Nga bregu i vetmisė sime, unė shoh tani largimin tėnd drejt njė horizonti tjetėr, drejt njė arsyeje tjetėr, drejt njė ėndrre tė re. S’mė mbetet veēse tė pėrfytyroj ditėt e tua pasardhėse: pasionet, udhėtimet e tua nė aeroporte, njohjet e reja me njerėz, tė cilėt do t’i japin kuptim dhe shkėlqim jetės tėnde, atė qė nuk munda tė ta jap unė; hotelet ku do tė qėndrosh, do tė pushosh, do tė frymėzohesh e lumturohesh me orgazma tė reja shpirti e fryme; gratė e rėndėsishme tė jetės tėnde, qė njohin mirė markat e verės sė kuqe, me tė cilat do tė ndash ndoshta dreka nė lokale luksoze; biseda, drithėrima e plane. Nga ishulli i mallkuar i fatit tim do tė fantazoj gjithēka tė bukur qė do tė ndodhė nė jetėn tėnde. Do tė imagjinoj prekjet e tua, puthjet: ato qė mė pate premtuar se do tė ishin tė miat pėrgjithmonė, por nuk do tė jenė... Do tė imagjinoj portretin e tjetrės pas meje, nga i cili do tė pėrpiqem tė kuptoj se ēfarė ndodhi mes nesh.
Mos e lodh kureshtjen pėr mua dhe fshije keqardhjen nga mendimet e tua. Keqardhja ėshtė hiri qė lė pas zjarri i njė dashurie tė shuar. Unė nuk do tė jem as e gjallė, as e vdekur, por do tė mbetem njė hije e dėshpėruar, e burgosur pėrjetė nė kasollen e dashurisė, tė cilėn e ndėrtuam kot sė koti me baltė, lot edhe gjak."
(nga romani "Dashuri ne Kosove")

| Artan Mullaj |
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
-"Mjerė ai qė ka dashur vetėm formėn, trupin dhe pamjen, vdekja i'a rrėmben tė gjitha. Dashuroni shpirtin.. se do ta rigjeni..''
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2015, 16:15   #69
Roni
V.I.P
 
Avatari i Roni
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 1,160
Thanks: 199
Thanked 147 Times in 109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Roni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

rony ka shum histori,por sdin si te filloj,un nuk kam talent si e panjohura...por e panjohura ka tjetrer stil ne shkrim ajo te ben me cajt ...
vieola ndegjoje kete nga rony....

Roni nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-09-2016, 17:19   #70
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 1,357
Thanks: 63
Thanked 480 Times in 180 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Miranda ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2017, 06:08   #71
Meri
...Sans v``.
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Posts: 8,227
Thanks: 744
Thanked 937 Times in 618 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 215
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

....per "Urrejtjen tende" te dashur ....

__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 25-05-2017, 06:15   #72
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 14,114
Thanks: 5
Thanked 762 Times in 569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
zirconium ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
....per "Urrejtjen tende" te dashur ....

https://www.youtube.com/watch?v=NL7TITvwV-k
Urrejta ime je ti...kshu qe quaje veten te pershendetur para pasqyres.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2017, 06:47   #73
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,367
Thanks: 229
Thanked 446 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Mesazhet e dashuris dergohen ne kohen e duhur,nese ec mir fati ne dashuri ka vend edhe per mesazhe...disa mesazhe jan aq te randa sa qe kur lexohen asht mir mu pregadit sepse pason pastaj ndjenjat dhe pasioni,shum leht keto mesazhe munden me dergu personin ne gjendje te rand sidomos ata qe dashurojn nga distanca...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-05-2017, 06:56   #74
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 16,251
Thanks: 3,470
Thanked 3,998 Times in 2,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fehmikaciu Shiko postimin
Mesazhet e dashuris dergohen ne kohen e duhur,nese ec mir fati ne dashuri ka vend edhe per mesazhe...disa mesazhe jan aq te randa sa qe kur lexohen asht mir mu pregadit sepse pason pastaj ndjenjat dhe pasioni,shum leht keto mesazhe munden me dergu personin ne gjendje te rand sidomos ata qe dashurojn nga distanca...
qe thu ti profesor ne i kemi ne usb mesazhet
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 25-05-2017, 08:18   #75
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,367
Thanks: 229
Thanked 446 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
qe thu ti profesor ne i kemi ne usb mesazhet
hahahahahahahha...e mo drague,sigurisht,ne shqipetare jemi te hekur por ron nuk jemi mesue me que,prandaj i fusim ne usb
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fehmikaciu pėlqehet nga
i vjetėr 25-05-2017, 12:19   #76
Endless
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 1,592
Thanks: 506
Thanked 186 Times in 134 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Endless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėmEndless i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

http://wallgif.com/gif/6385
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
Endless nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2017, 12:36   #77
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 370
Thanks: 16
Thanked 193 Times in 101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Onyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarėOnyx ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Njė mesazh dashurie pėr...

I love things that make you!
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur