Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-01-2015, 01:45   #1
Ervisolda
Anėtar i ri
 
Avatari i Ervisolda
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Vendndodhja: Ne Tirane
Postime: 13
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Ervisolda ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Si po ju ecen dashuria ne jete????

Ketu do shkruajme cdo probleme qe keni me te dashuren, me te fejuarin, me bashkeshorti.
Ju lutem shprehuni me sinqertet se ca problemen keni??
Ervisolda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 01:53   #2
busavata
Dr. pėr Rock 'n Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Postime: 7,553
Thanks: 322
Thanked 505 Times in 210 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ervisolda Shiko postimin
Ketu do shkruajme cdo probleme qe keni me te dashuren, me te fejuarin, me bashkeshorti.
Ju lutem shprehuni me sinqertet se ca problemen keni??
d.m.th. kjo temė nuk asht pėr beqar/e ..
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 02:07   #3
Ervisolda
Anėtar i ri
 
Avatari i Ervisolda
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Vendndodhja: Ne Tirane
Postime: 13
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Ervisolda ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Busavata jo fatkeqesisht.
Ervisolda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 03:42   #4
Gi de Masha
Moderator
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Postime: 5,972
Thanks: 1,726
Thanked 934 Times in 374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Hė, mi Ervisola, me 11 postime e menjėherė te temat e nxehta me shenjėn +14!

o drague di ti tė japėsh pėrgjigje!
__________________
Ndėr vite jam munduar pėr t'i asgjėsuar veset e kėqija. Dje pashė qė njė ves i keq ngriti kokėn:INATI. Sivjet do tė merrem me tė.Do ta mposht!
Gi de Masha ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 04:28   #5
Gi de Masha
Moderator
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimark
Postime: 5,972
Thanks: 1,726
Thanked 934 Times in 374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
d.m.th. kjo temė nuk asht pėr beqar/e ..
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ervisolda Shiko postimin
Busavata jo fatkeqesisht.
Mendoj se kjo temė, gjegjėsisht kjo situatė e re tash do pak sqarim. Se ėshtė pėr jobeqar/e tashmė po dihet, por edhe kėta janė dy llojesh:
- jobeqar/e ... tė lir/ė - a dhe
- jobeqar/e ... tė zėn/ė-a
__________________
Ndėr vite jam munduar pėr t'i asgjėsuar veset e kėqija. Dje pashė qė njė ves i keq ngriti kokėn:INATI. Sivjet do tė merrem me tė.Do ta mposht!
Gi de Masha ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 07:39   #6
Ervisolda
Anėtar i ri
 
Avatari i Ervisolda
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Vendndodhja: Ne Tirane
Postime: 13
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Ervisolda ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Nuk eshte teme e nxehte ky projekt21.
Kjo eshte nje teme e thjeshe ku gjithsesi ka probleme me te dashurin p.sh.
Kjo teme me se shumti perfshi ata qe kane dike (p.sh i/e dashuri) ne jeten e tyre dhe jo por ata qe nuk kane askend p.sh nuk keni te dashuri/e) ne jeten e tyre
Ervisolda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 07:44   #7
BLEDI_SH
Moderator
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Postime: 2,715
Thanks: 44
Thanked 53 Times in 25 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ervisolda Shiko postimin
Si po ju ecen dashuria ne jete????
gjynah me u anku...
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 10:29   #8
SystemA
BESTIE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 30,735
Thanks: 3,335
Thanked 1,795 Times in 1,115 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
d.m.th. kjo temė nuk asht pėr beqar/e ..
Skemi cbojme per temen.....u pa puna!
Por me te dashur(en)in,tregohuni te sinqerte.
Ndoshta eshte e kapercyer si mode ne kohet e sotme,por nuk keni brerje ndergjegjeje po nuk ju eci!!!!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 12:29   #9
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 6,686
Thanks: 1,690
Thanked 757 Times in 404 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Nuk po ecen ic, ne vend numero
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 12:36   #10
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 6,686
Thanks: 1,690
Thanked 757 Times in 404 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Ca te besh kur u ndame kshu na ra njeri kocke dhe tjetri dhjame
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 12:53   #11
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Postime: 2,677
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Sa e zgjuar eshte Manushaqja ..me duket e prere per Lonin kjo ēupe mua
Po ē 'te te themi moj Manushaqe ..ja ashtu vende vende me vransira e ndonjehere hapet koha si te jete vafti Lol
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 13:00   #12
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 6,686
Thanks: 1,690
Thanked 757 Times in 404 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 110
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Ehh iku vapa me gushtin
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 13:32   #13
Ervisolda
Anėtar i ri
 
Avatari i Ervisolda
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Vendndodhja: Ne Tirane
Postime: 13
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Ervisolda ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Eh ca te bejme dashuria ket ka njeher ndarje zenka grindje ribashkim por ne fund ja vlen te luftosh per dashurine.
Ervisolda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 13:34   #14
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Postime: 2,677
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ervisolda Shiko postimin
Eh ca te bejme dashuria ket ka njeher ndarje zenka grindje ribashkim por ne fund ja vlen te luftosh per dashurine.
Sa bukur e ke thene moj Shaqe
drejt e ke ashtu eshte
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 13:38   #15
Oxygen
Shy
 
Avatari i Oxygen
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Postime: 5,332
Thanks: 0
Thanked 301 Times in 219 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Vjollce po ty si te ecen? Je beqare?
Mua sme ecen, e terheq zvarre
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-01-2015, 14:50   #16
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 9,184
Thanks: 1,691
Thanked 1,258 Times in 724 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ervisolda Shiko postimin
Ketu do shkruajme cdo probleme qe keni me te dashuren, me te fejuarin, me bashkeshorti.
Ju lutem shprehuni me sinqertet se ca problemen keni??

Si ide, eshte shume origjinale kjo tema Ervisola sepse duke qene te panjohur dhe me mendje me te kthjellet perballe nje historie te re qe sapo e degjon atehere edhe pergjigja (ose sygjerimi) mund te jete me objektiv. Mirpo ne nuk jemi perendimor,te cilet i tregojne problemet e tyre pa asnje kompleks. Ne thelb forumet ndaj jane krijuar per te komunikuar realitetin me tema rreth problemeve te njejta nga njerez te ndryshem. Ne nuk kemi arritur ne kete pike sa te pranojme qe realiteti jone keshte ky dhe qe nuk perben asnje problem ta shpreh edhe nese me gjykojne. Prandaj dhe kjo teme nuk do merret seriozisht.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2015, 22:39   #17
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 2,550
Thanks: 0
Thanked 254 Times in 131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Kemba dores...doggy style.
__________________
Intelligenti pauca
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2015, 22:43   #18
Hanna-Aj`
...Sans v``.
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 7,029
Thanks: 344
Thanked 293 Times in 181 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
Hanna-Aj` i pazėvėndėsueshėmHanna-Aj` i pazėvėndėsueshėmHanna-Aj` i pazėvėndėsueshėmHanna-Aj` i pazėvėndėsueshėmHanna-Aj` i pazėvėndėsueshėmHanna-Aj` i pazėvėndėsueshėmHanna-Aj` i pazėvėndėsueshėmHanna-Aj` i pazėvėndėsueshėmHanna-Aj` i pazėvėndėsueshėmHanna-Aj` i pazėvėndėsueshėmHanna-Aj` i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

...ne korsine e kundert.
Hanna-Aj` nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2015, 22:45   #19
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 1,118
Thanks: 0
Thanked 41 Times in 36 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
uj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėuj me gaz ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

nuk ecen dashuria ne jete, ec jeta ne dashuri
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2015, 22:48   #20
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 8,930
Thanks: 254
Thanked 806 Times in 467 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Si po ju ecen dashuria ne jete????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ervisolda Shiko postimin
Ketu do shkruajme cdo probleme qe keni me te dashuren, me te fejuarin, me bashkeshorti.
Ju lutem shprehuni me sinqertet se ca problemen keni??
ama mos te harrojme t'ua shprehim edhe te dashures/it, te fejuares/it, bashkeshortes/it keto probleme, se ca vlejti pastaj
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur