Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-01-2015, 20:10   #1
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Postime: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė A harrohet dashuria e pare???

Dashuria e pare eshte shume e zorshme te harrohet e pse ti mund te jesh e fejuar me tjeter person por zemra i perket vetem ati qe e ke dashur me gjithe zemer dashuria e pare dhe nuk mund te dashurohesh person tjeter sesi ke dashuria te parin....
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 20:22   #2
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 33,576
Thanks: 6,000
Thanked 3,380 Times in 2,167 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 233
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Dashuria e pare eshte shume e zorshme te harrohet e pse ti mund te jesh e fejuar me tjeter person por zemra i perket vetem ati qe e ke dashur me gjithe zemer dashuria e pare dhe nuk mund te dashurohesh person tjeter sesi ke dashuria te parin....
Quhet mizerabilitet ...pershkrimi!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 20:23   #3
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 24,248
Thanks: 7,187
Thanked 7,795 Times in 3,254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 248
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: A harrohet dashuria e pare???

Se di, por gezohem qe se kam perjetuar dicka te tille
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 20:27   #4
invictus
larguar
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 1,518
Thanks: 116
Thanked 177 Times in 120 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
invictus ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Dashuria e pare eshte shume e zorshme te harrohet e pse ti mund te jesh e fejuar me tjeter person por zemra i perket vetem ati qe e ke dashur me gjithe zemer dashuria e pare dhe nuk mund te dashurohesh person tjeter sesi ke dashuria te parin....
na e more frymen, asnje presje asnje pike...mir ne, per vete s'te zihet fryma!
invictus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 20:28   #5
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Postime: 20,636
Thanks: 1,553
Thanked 1,462 Times in 1,063 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Re: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Rexhina~* Shiko postimin
Se di, por gezohem qe se kam perjetuar dicka te tille
ne ende po e perjetojme
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 20:31   #6
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 24,248
Thanks: 7,187
Thanked 7,795 Times in 3,254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 248
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: A harrohet dashuria e pare???

Lol ashtu eshte
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 20:31   #7
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 6,640
Thanks: 734
Thanked 570 Times in 364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Re: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Rexhina~* Shiko postimin
Se di, por gezohem qe se kam perjetuar dicka te tille
Sa mire qenke hudhur drejte e ne te dyten
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 20:38   #8
Saura
V.I.P
 
Avatari i Saura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Itali
Postime: 2,667
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
Saura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėmSaura i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Dashuria e pare eshte shume e zorshme te harrohet e pse ti mund te jesh e fejuar me tjeter person por zemra i perket vetem ati qe e ke dashur me gjithe zemer dashuria e pare dhe nuk mund te dashurohesh person tjeter sesi ke dashuria te parin....
Tani po eshte dashuri e konsumuar sigurt qe harrohet
se deri sa ke arritur qe je ndare ...per kot nuku je ndare
Po ka qene platonike nuku ke arritur ta njohesh .. sigurisht qe kunji ngelet lol
Saura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 21:25   #9
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 2,855
Thanks: 0
Thanked 466 Times in 266 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Gresjana, do te dhembi icik, por kalon mos ki merak.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 21:39   #10
Roni
V.I.P
 
Avatari i Roni
 
Data e antarėsimit: May 2014
Postime: 1,167
Thanks: 204
Thanked 147 Times in 109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Roni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Sexi,droga dhe hip -hopi na mbajn ne jet,femrat i dua shum ,sidomos ato brunetet nuk mundem ti rezistoj..
Roni nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 21:40   #11
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 10,441
Thanks: 3,505
Thanked 2,390 Times in 1,315 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Cdo gje kalon nqs e duam veten tone. Eshte mire ne jete te jetosh dhe te duash ate person qe ke ne krah dhe jo te idealizosh dike qe ndoshta as i bie ndermend per ty. eshte gje e mire te jesh icik egoiste ne dashuri
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 21:58   #12
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 33,576
Thanks: 6,000
Thanked 3,380 Times in 2,167 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 233
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
Cdo gje kalon nqs e duam veten tone. Eshte mire ne jete te jetosh dhe te duash ate person qe ke ne krah dhe jo te idealizosh dike qe ndoshta as i bie ndermend per ty. eshte gje e mire te jesh icik egoiste ne dashuri
Qeke bo ne ti moraliste???
Pikerisht ke te drejte...
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 21:59   #13
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 33,576
Thanks: 6,000
Thanked 3,380 Times in 2,167 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 233
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Dashuria e pare eshte shume e zorshme te harrohet e pse ti mund te jesh e fejuar me tjeter person por zemra i perket vetem ati qe e ke dashur me gjithe zemer dashuria e pare dhe nuk mund te dashurohesh person tjeter sesi ke dashuria te parin....
Ti ndoshta je vajze e mire...ketu jane KANIBALE!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 22:00   #14
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 10,441
Thanks: 3,505
Thanked 2,390 Times in 1,315 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Qeke bo ne ti moraliste???
Pikerisht ke te drejte...
ku mo dhashe mendimin tim te cmuar
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 22:01   #15
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 24,248
Thanks: 7,187
Thanked 7,795 Times in 3,254 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 248
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: Pėrgjigje e: Re: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqeani Shiko postimin
Sa mire qenke hudhur drejte e ne te dyten
Un po flisja per te paren ska te dyte
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 22:02   #16
Roni
V.I.P
 
Avatari i Roni
 
Data e antarėsimit: May 2014
Postime: 1,167
Thanks: 204
Thanked 147 Times in 109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Roni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
Cdo gje kalon nqs e duam veten tone. Eshte mire ne jete te jetosh dhe te duash ate person qe ke ne krah dhe jo te idealizosh dike qe ndoshta as i bie ndermend per ty. eshte gje e mire te jesh icik egoiste ne dashuri
cka po thua stupito...100%-trans dhe hallakama...
Roni nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 22:05   #17
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 10,441
Thanks: 3,505
Thanked 2,390 Times in 1,315 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roni Shiko postimin
cka po thua stupito...100%-trans dhe hallakama...
ja erdhi ky rapisti tna japi mend
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 22:09   #18
Roni
V.I.P
 
Avatari i Roni
 
Data e antarėsimit: May 2014
Postime: 1,167
Thanks: 204
Thanked 147 Times in 109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Roni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėRoni ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
ja erdhi ky rapisti tna japi mend
un nuk jepi mend,por japi diqka tjetr....nese s'beson mund ta provosh..

Roni nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 22:09   #19
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 7,231
Thanks: 3,456
Thanked 1,546 Times in 811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Gersi kalon me pak dhimbje, dhe nje gote vere nuk do ishte keq
Por qe te fejohesh apo te martohesh me dike tjeter duke menduar ishin tend pak absurde me duket
Po fundja sot pothuajse cdo gje bazohet mbi Interesin so who cares.....
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2015, 22:10   #20
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 7,231
Thanks: 3,456
Thanked 1,546 Times in 811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
ja erdhi ky rapisti tna japi mend
Ky nuk jep mend ky thjesht dashuro cdo brunette dhe ne fund perfundon me bionde
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur