Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-01-2015, 22:13   #21
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 10,962
Thanks: 3,801
Thanked 2,629 Times in 1,430 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Ky nuk jep mend ky thjesht dashuro cdo brunette dhe ne fund perfundon me bionde
lere se qenka katunar bjondeve tu vi anash ai
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2015, 00:20   #22
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 33,927
Thanks: 6,232
Thanked 3,501 Times in 2,266 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
lere se qenka katunar bjondeve tu vi anash ai
Une skam pare shqiptare me moral???
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2015, 11:28   #23
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Postime: 4,410
Thanks: 2,778
Thanked 1,534 Times in 685 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Te paren, jo ! Ato qe pasojne te paren i pastron koha ! lol!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2015, 12:47   #24
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 10,204
Thanks: 319
Thanked 1,758 Times in 988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

per mua pyetje te tilla jane pa kuptim. dashuria nuk mundet as te harrohet e as te kujtohet, dashuria vetem perjetohet e jetohet me te ne cdo cast te jetes... dashuria nuk eshte nje sasi e caktuar qe ti e ndan ne sasi me te vogla sipas kushteve, e paketon dhe e le aty per disa kohe, dhe e hap apo e mbyll si te jete nje pako e perkohshme. ajo eshte gjithnje, kudo brenda teje, nuk te braktis ne asnje moment, eshte nje ndjesi konstante, gjithmone njesoj... perndryshe behet fjale per gjithcka tjeter pervec dashuri jo...
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2015, 12:57   #25
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 10,962
Thanks: 3,801
Thanked 2,629 Times in 1,430 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
per mua pyetje te tilla jane pa kuptim. dashuria nuk mundet as te harrohet e as te kujtohet, dashuria vetem perjetohet e jetohet me te ne cdo cast te jetes... dashuria nuk eshte nje sasi e caktuar qe ti e ndan ne sasi me te vogla sipas kushteve, e paketon dhe e le aty per disa kohe, dhe e hap apo e mbyll si te jete nje pako e perkohshme. ajo eshte gjithnje, kudo brenda teje, nuk te braktis ne asnje moment, eshte nje ndjesi konstante, gjithmone njesoj... perndryshe behet fjale per gjithcka tjeter pervec dashuri jo...
broken,
perkufizimi jot eshte njecik idealist ne sensin qe e fut te ndjesia dhe cdo njeri nga ne kete ndjesi e ka te ndryshme nga tjetri. Une them se dashuria eshte njesoj por forma ndryshon. nuk mund te duash dike qe si bie ndermend per ty, ky po qe me duket budallallek. dashuria qe te jete funksionale duhet te jete e dyanshme, jo njeri te vuaj e ta perjetoj sikur po i bie qielli mbi koke dhe tjetri te jetoj jeten e tij/saj per shtate pale qejfe.
ndoshta une jam njecik e cuditshme sepse si besoj dashurise por i besoj dy njerzve qe ndihen mire bashke dhe kur s'jane bashke ndihet mungesa.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2015, 13:05   #26
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Postime: 10,204
Thanks: 319
Thanked 1,758 Times in 988 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
broken,
perkufizimi jot eshte njecik idealist ne sensin qe e fut te ndjesia dhe cdo njeri nga ne kete ndjesi e ka te ndryshme nga tjetri. Une them se dashuria eshte njesoj por forma ndryshon. nuk mund te duash dike qe si bie ndermend per ty, ky po qe me duket budallallek. dashuria qe te jete funksionale duhet te jete e dyanshme, jo njeri te vuaj e ta perjetoj sikur po i bie qielli mbi koke dhe tjetri te jetoj jeten e tij/saj per shtate pale qejfe.
ndoshta une jam njecik e cuditshme sepse si besoj dashurise por i besoj dy njerzve qe ndihen mire bashke dhe kur s'jane bashke ndihet mungesa.
nuk ishte nje perkufizim ajo cka shkruajta une...sepse as nuk do mundja ta perkufizoja dot me fjale kete ndjesi, dhe e kuptoj qe jo te te gjithe arrin ajo cka une po mundohem te them... e me thene te drejten e ndiej dhe te kote te diskutoj rreth dashurise, per arsye se eshte e panevojshme...ata qe e ndiejne me kuptojne, te tjeret duhet ta ndiejne qe te me kuptojne...ndaj personalisht thjesht mjaftohem te shkruaj ate cka ndiej vete, thjesht per te ndare dicka te bukur me ata qe me lexojne, asgje me shume
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2015, 13:07   #27
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 10,962
Thanks: 3,801
Thanked 2,629 Times in 1,430 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

ok, te kuptoj..!
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2015, 13:11   #28
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Postime: 2,845
Thanks: 204
Thanked 244 Times in 155 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Heret e para s'para harrohen.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2015, 18:21   #29
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Postime: 1,065
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

.....me duhet te gjeje se cila ishte pastaj mund ti pergjigjem pyetjes,
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-01-2015, 18:53   #30
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,359
Thanks: 225
Thanked 422 Times in 197 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roni Shiko postimin
un nuk jepi mend,por japi diqka tjetr....nese s'beson mund ta provosh..

https://www.youtube.com/watch?v=ZGP9HKiQXUk
Ron qenke i trent burr,kam mendu qe je ma i matur,pse poston keso gjera te pista !!!!
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2015, 17:26   #31
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Postime: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Ti djale ca eshte ajo gje qe postuat ju?
A kin pak logjike kur vendosni dicka ne komentet?
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2015, 18:34   #32
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,359
Thanks: 225
Thanked 422 Times in 197 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Ti djale ca eshte ajo gje qe postuat ju?
A kin pak logjike kur vendosni dicka ne komentet?
e keni fjalen per mua?..nese po athere po pergjigjem,a pe qfar video pam?..a ka diqka te mir aty?...
Ne lidhje me temen:
Dashuria e par eshte si shiu pas nje vape te madhe ,eshte freskim por gjithmon paraqiten risi qe kete e zbeh,nuk mu ka dukt interesante sepse nuk e kam kuptuar ate si duhet,por ajo perfundimtarja eshte vendimtare...
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2015, 19:48   #33
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Postime: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Me ty e kisha fjalen.
Sapo video jo se kam par nuk kam tel si e ke ti ok.
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2015, 20:17   #34
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 33,927
Thanks: 6,232
Thanked 3,501 Times in 2,266 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Ajo qe do vije,eshte me e mire se e para!
Ne te dyja rastet,ahhhhhhhhhhhh pa kulete!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2015, 21:07   #35
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Postime: 6,359
Thanks: 225
Thanked 422 Times in 197 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
Me ty e kisha fjalen.
Sapo video jo se kam par nuk kam tel si e ke ti ok.
Gersjana nuk po te kuptoj,a ka mundsi te jeni me e qart...kam nje pyetje: Si e keni perjetuar dashurin e par,ishte e rand apo e let..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-01-2015, 21:21   #36
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Postime: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Saratoga doja me then qe nuk e kam par ate video qe ke postuar ne forum. Per mua dashuria e pare s'po mund te harroj dot. Edhe sot e kesaj dit une e marre ne tel shum her dhe ai sillet ndryshe ka e mendime te keqija per mua. E kam shum te rend qe ta harroj ate.
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 10:42   #37
e panjohura
Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Postime: 4,892
Thanks: 969
Thanked 1,760 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

E trishtuar .. kur nuk keni njė tė tillė pėr tė thėnė se e doni atė ...
E trishtuar .. kur tė kesh humbur njeriun e zemrės, dhe e dini se ai kurrė nuk do tė kthehet ..
E trishtuar ..kur dėgjoni kėngė tė trishtuara dhe e kupton se shpesh gjeni veten nė tė gjitha ..
E trishtuar .. kur mundoheni t'i tregoni qė e doni atė,.. ..por ai nuk tė dėgjon'...
E trishtuar .. kur nuk ka kush t'pėrqafoj atėherė kur keni nevojė ..
E trishtuar .. kur luan rolin qė ndihesh e lumtur, por...kjo nuk ėshtė e vėrtet' ..


Kjo ėshtė dashuria e parė....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
-"Mjerė ai qė ka dashur vetėm formėn, trupin dhe pamjen, vdekja i'a rrėmben tė gjitha. Dashuroni shpirtin.. se do ta rigjeni..''
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 10:50   #38
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 6,766
Thanks: 818
Thanked 610 Times in 395 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Athua harrohet ndonjera
Po nga sa i keni pasur atehere ?
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 14:07   #39
Noe
Mi vida
 
Avatari i Noe
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 2,283
Thanks: 185
Thanked 332 Times in 163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Heret e para s'para harrohen.
Ke te drejte Dulcis Cdo here e pare nuk harrohen.. Kur e provon nje ndjesi ne nje aspekt qe se ke provuar kurre, eshte nje ndjesi shum e forte qe te le shenje pergjithmone ne mendjen tende,

Fjala vjen, kur shenon golin e pare ,esht ndjesi shum e forte se kur shenon golin e dyte , golin e trete te nje futbollist.
Kur nis shkollen per here te pare, eshte ndjesi me e forte se dita e dyte dhe e trete te nje nxenes
Edhe kur dashurojme per here te pare eshte me e forte se heren e dyte heren e trete te nje i dashuruar. Varet nga zemra sa zgjat dhe ku shkon...
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-02-2015, 14:30   #40
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Postime: 991
Thanks: 64
Thanked 166 Times in 112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Demo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A harrohet dashuria e pare???

Une e kam harruar femren e pare. Nuk me kujtohet ishte Merushja apo Anifeja.

Ruanim bashke delet, qe thoni ju. Po nuk mbaj mend te them te drejten, se kujt i kerceva te pares.
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur