Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-01-2015, 14:21   #21
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 22,723
Thanks: 5,584
Thanked 5,829 Times in 2,534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Re: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Tani sakrifikim i thua ti te genjesh prinderve qe ndejnte nje nate me te dashurin tend? Un i them shpetim nga nje heart attack
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2015, 16:25   #22
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 6,325
Thanks: 458
Thanked 420 Times in 250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Nete Shiko postimin
Po kam bere
Je leshuar nga kati i dyte
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2015, 16:41   #23
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 5,096
Thanks: 124
Thanked 300 Times in 123 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Asnjehere aq sa e do puna .
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2015, 16:50   #24
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Postime: 6,325
Thanks: 458
Thanked 420 Times in 250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

E pata lene oren e mesimit
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2015, 16:52   #25
SystemA
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Postime: 31,872
Thanks: 4,557
Thanked 2,464 Times in 1,544 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

E kam bere njehere.....nje nga IDIOTLLIQET me te medhaja qe kam bere ne jete.....
Meri ndoshta e di apo e kupton se per cfar behet llafke?????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-01-2015, 16:55   #26
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 8,345
Thanks: 1,108
Thanked 1,712 Times in 738 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Te arrish te duash eshte vete sakrifice, ne kte bote egoiste...
__________________
Nė vendin ku rriten gėnjeshtrat,
e vėrteta ėshtė njė sėmundje.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-02-2015, 20:33   #27
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Postime: 2,702
Thanks: 0
Thanked 382 Times in 203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Nese behet me qef, nuk eshte sakrifice.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-02-2015, 21:19   #28
bubu
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Postime: 161
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
bubu ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Sakrifica behen, por duhet matur mire hesapi ne ja vlen.
bubu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-02-2015, 21:33   #29
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Postime: 6,331
Thanks: 706
Thanked 777 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ishalla ke thene tek tema tjeter jo

Une smbaj mend...
hahahaaha....isoj kam dhane pergj , pranaj thashe ...ose ka qene nai pytje dhe jam pergj ... lol ...
__________________
Le secret du bonheur en amour, ce n’est pas d’źtre aveugle mais de savoir fermer les yeux quand il le faut !
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2016, 02:46   #30
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 8,823
Thanks: 2,087
Thanked 4,019 Times in 1,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Sigurisht qe po ...
E ne fund - s'ja ka vlejtur


__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2016, 03:43   #31
Fierakja
V.I.P
 
Avatari i Fierakja
 
Data e antarėsimit: May 2014
Postime: 1,433
Thanks: 237
Thanked 489 Times in 296 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Fierakja i pazėvėndėsueshėmFierakja i pazėvėndėsueshėmFierakja i pazėvėndėsueshėmFierakja i pazėvėndėsueshėmFierakja i pazėvėndėsueshėmFierakja i pazėvėndėsueshėmFierakja i pazėvėndėsueshėmFierakja i pazėvėndėsueshėmFierakja i pazėvėndėsueshėmFierakja i pazėvėndėsueshėmFierakja i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Pergjigja e shpejt: po
E pa shpejta: jo

Cdo "sakrifice" qe mund te kem bere eshte shperblyer ne menyre qe nuk eshte ndjer me si sakrifice.
__________________
Nothing real can be threatened.
Fierakja nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2016, 21:50   #32
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Postime: 719
Thanks: 89
Thanked 222 Times in 145 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
xhori ka shumė pėr tė qenė krenarėxhori ka shumė pėr tė qenė krenarėxhori ka shumė pėr tė qenė krenarėxhori ka shumė pėr tė qenė krenarėxhori ka shumė pėr tė qenė krenarėxhori ka shumė pėr tė qenė krenarėxhori ka shumė pėr tė qenė krenarėxhori ka shumė pėr tė qenė krenarėxhori ka shumė pėr tė qenė krenarėxhori ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Re: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Xhina~* Shiko postimin
Tani sakrifikim i thua ti te genjesh prinderve qe ndejnte nje nate me te dashurin tend? Un i them shpetim nga nje heart attack
qenke keput ne b... ti, pse sakrifice eshte kjo
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2016, 21:53   #33
ODEON
Closed
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Postime: 5,686
Thanks: 203
Thanked 569 Times in 297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
A ju ka ndodhur qe te sakrifikoni gjithcka per dashurine? Dmth qe per ate qe e do ke genjyer familjen ose ke ber dhe ate qe thote ai duke mos ditur asgje familja jote???
Kam vrare 39 vete, pastaj bera ca plagosje, dhe ne fund jetuam te lumtuar. Besoj je e kenaqur moj Gesjana, do rritesh o ylli vogel e do kuptosh qe dashuria eshte miremengjes o interes...
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2016, 21:55   #34
ODEON
Closed
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Postime: 5,686
Thanks: 203
Thanked 569 Times in 297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Sigurisht qe po ...
E ne fund - s'ja ka vlejtur


Ja mosmirnjohja, po e dinja une qe e tille je ti, te mori te ēoi deri ne Ameriqi dhe sja di prap, he te zente buka fytne te zente hihihihihi

Ps lere lere po te dha alamet kalamajsh edhe ti moj e sikterisur e shan, jazek
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2016, 21:59   #35
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 2,659
Thanks: 1,010
Thanked 1,200 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ODEON Shiko postimin
Ja mosmirnjohja, po e dinja une qe e tille je ti, te mori te ēoi deri ne Ameriqi dhe sja di prap, he te zente buka fytne te zente hihihihihi

Ps lere lere po te dha alamet kalamajsh edhe ti moj e sikterisur e shan, jazek
Ku e di ti qe e ka cuar ai dhe jo kjo? Psh une e solla burrin ne USA.


Sa per temen, gjersa jemi akoma bashke( une dhe burri) do te thote qe nuk jemi dorezuar para veshtiresive.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2016, 22:03   #36
ODEON
Closed
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Postime: 5,686
Thanks: 203
Thanked 569 Times in 297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Ku e di ti qe e ka cuar ai dhe jo kjo? Psh une e solla burrin ne USA.
Po qe se ha dheri se ha te terin. Uuiiiiiiii turp i zotit hapu dhe, hapu dhe te futem.

Edhe thone masanej pse i rrafin burrat ne ameriqi, normal i thote gruja burrit "Te ēova ke joteme" hapu dheeeeeee
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2016, 22:07   #37
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 8,345
Thanks: 1,108
Thanked 1,712 Times in 738 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
Ku e di ti qe e ka cuar ai dhe jo kjo? Psh une e solla burrin ne USA.
Skishe pune tjeter ti, po ctu desh..
__________________
Nė vendin ku rriten gėnjeshtrat,
e vėrteta ėshtė njė sėmundje.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2016, 22:12   #38
Xhina
V.I.P
 
Avatari i Xhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 22,723
Thanks: 5,584
Thanked 5,829 Times in 2,534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Re: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
qenke keput ne b... ti, pse sakrifice eshte kjo
Un spo flisja per veten time
Kush je ti by the way?

Un sakrific i them nese do dicka por sjam ne qejf dhe e bej...kjo po eshte sakrific...pshm "me be dicka per te ngren"..."bej vete zotrote"..."aman te lutem"..."po sakrifikoj cpelodhjen time per ty ta mbash mend" i them...dhe e shenoj diten dhe oren qe ai te bej te njejten gje por trefish
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2016, 22:13   #39
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 2,659
Thanks: 1,010
Thanked 1,200 Times in 677 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Skishe pune tjeter ti, po ctu desh..
Sakrifice e madhe ne emer te dathurise. ( E shkruajta vet gabim fjalen e fundit per me shume efekt. Ne te shumten e rasteve bej gabime ne te shtypur padashje.)
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2016, 22:16   #40
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Postime: 8,345
Thanks: 1,108
Thanked 1,712 Times in 738 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Jolene ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Re: A keni bere sakrifikime per dashurine????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Xhina~* Shiko postimin
Un spo flisja per veten time
Kush je ti by the way?

Un sakrific i them nese do dicka por sjam ne qejf dhe e bej...kjo po eshte sakrific...pshm "me be dicka per te ngren"..."bej vete zotrote"..."aman te lutem"..."po sakrifikoj cpelodhjen time per ty ta mbash mend" i them...dhe e shenoj diten dhe oren qe ai te bej te njejten gje por trefish
Je shume Amerikane
__________________
Nė vendin ku rriten gėnjeshtrat,
e vėrteta ėshtė njė sėmundje.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur