Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-03-2015, 18:20   #41
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 5,108
Thanks: 140
Thanked 364 Times in 137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leo Shiko postimin
zonja bovari
Ti Leo po na shfaqesh me interesant se c'te prisnim !!

Pf...sa per temen.."Perralla" te Hans k. Andersen.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-03-2015, 16:07   #42
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Postime: 10,444
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

100 vjet vetmi
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-03-2015, 17:18   #43
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Postime: 5,108
Thanks: 140
Thanked 364 Times in 137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Sa i bukur eshte ky libri tank..!!
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-03-2015, 17:20   #44
Xhina
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Postime: 24,287
Thanks: 7,221
Thanked 7,833 Times in 3,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 248
Xhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėmXhina i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
100 vjet vetmi
100 vjet denim
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Xhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-03-2015, 17:22   #45
invictus
larguar
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Postime: 1,518
Thanks: 116
Thanked 178 Times in 121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
invictus ka mbyllur reputacionin
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

sa dashuri duhet per te shpetuar nje dashuri?!
invictus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-03-2015, 22:45   #46
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Postime: 1,065
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

.....ciles dashuri?
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2015, 01:42   #47
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 9,675
Thanks: 2,793
Thanked 5,630 Times in 1,894 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Miti Shiko postimin
.....ciles dashuri?
Galaksise tende dashurore
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2015, 20:42   #48
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Postime: 1,065
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sorkadhe_Kelcyre Shiko postimin
Galaksise tende dashurore
...ehh vakt o vakt,
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-03-2015, 20:43   #49
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Postime: 6,893
Thanks: 0
Thanked 1,164 Times in 612 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Oceano mare.
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2015, 12:23   #50
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 33,611
Thanks: 6,017
Thanked 3,391 Times in 2,177 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 233
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Asgje te re nga fronti i <perleshjeve>...
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2015, 19:01   #51
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Postime: 991
Thanks: 64
Thanked 166 Times in 112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Demo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Thyec qafen, se me blove temthin.
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2015, 19:11   #52
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 33,611
Thanks: 6,017
Thanked 3,391 Times in 2,177 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 233
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Demo Labi Shiko postimin
Thyec qafen, se me blove temthin.
jane dobet ne performance...gjyshi,,,te dua
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2015, 19:27   #53
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Postime: 3,654
Thanks: 52
Thanked 266 Times in 203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

n'ato maja rripa rripa
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2015, 20:16   #54
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Postime: 991
Thanks: 64
Thanked 166 Times in 112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Demo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
jane dobet ne performance...gjyshi,,,te dua
https://www.youtube.com/watch?v=jCpzRKlxL7w
Dashuria mo nipce.
Ajo te ndez zjarren e nuk di cthua. Te dalen vete ato te shkreta llafe dhe humbet organin kryesor te orjentimit. Domethene busullen.
Plaka, ajo me beri mua te kuptoja se cthesar fshija. Se me para une i ziu nuk e dija. Me te marre vesh punen e thesarit dhe nuk kam lene femer pa ia ngjeshur une... ndjenjat e mia.
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2015, 20:34   #55
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Postime: 2,780
Thanks: 184
Thanked 223 Times in 140 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Oceano mare.
Lexuar!
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2015, 20:36   #56
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 33,611
Thanks: 6,017
Thanked 3,391 Times in 2,177 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 233
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
n'ato maja rripa rripa
andej nga bjeshket....ta hypa
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2015, 20:39   #57
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: BRD
Postime: 33,611
Thanks: 6,017
Thanked 3,391 Times in 2,177 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 233
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Demo Labi Shiko postimin
Dashuria mo nipce.
Ajo te ndez zjarren e nuk di cthua. Te dalen vete ato te shkreta llafe dhe humbet organin kryesor te orjentimit. Domethene busullen.
Plaka, ajo me beri mua te kuptoja se cthesar fshija. Se me para une i ziu nuk e dija. Me te marre vesh punen e thesarit dhe nuk kam lene femer pa ia ngjeshur une... ndjenjat e mia.
dua ate qe me ka bere Mua,,,te tjerat ecin!
Lab i zgjuar...qenke!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-04-2015, 21:16   #58
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Postime: 991
Thanks: 64
Thanked 166 Times in 112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Demo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyerDemo Labi ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
dua ate qe me ka bere Mua,,,te tjerat ecin!
Lab i zgjuar...qenke!
Po hajde thuaja plakes sime, se ajo me therret me nje emer tjater.
Plake zevzek me thot.
Mu befte kurban mu befte. Po dhe une ia kam numeruar te tera. Gje skam lene pa i thene. Aty dhe brekushet i kam thene te me laj. Une vet i laj gjithmon i shkreti, po i them asaj te mi laj, qe te pakten mos te kerkoj ajo, te laj une brekt e saj pastaj.

Keshtu mo cipce... Dashuria eshte pune e ngaterruar.
Degjo plakun Demo ti, qe te hysh ne nje shtrat me grate, duhet udhe e gjate dhe e mundimeshme ne fushen e lavanderise.
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-04-2015, 17:11   #59
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Postime: 10,444
Thanks: 0
Thanked 7 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

portreti i dorian greit
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-04-2015, 17:15   #60
Meri
...Sans v``.
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 7,480
Thanks: 560
Thanked 638 Times in 397 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 182
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Pėrgjigje e: Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?

Te cafte ujku !
__________________
Ne rrugen ku mendimi shtyn
peshen e mases se pafund
cdo ngjyre...cdo emer...del e hyn
vetem arsye...s'gjej...kerkund.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur