Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-02-2015, 14:29   #1
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
A beni cdo gje per hir te dashurise????

A do ben gjithcka per hir te dashurise?????
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 14:30   #2
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Posts: 4,544
Thanks: 0
Thanked 16 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Shumecka po, por jo cdo gje!
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 14:34   #3
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,047
Thanks: 341
Thanked 2,488 Times in 1,451 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

une e dija qe mjaftonte te dashuroje, e kjo ishte gjithcka
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 14:40   #4
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,673
Thanks: 10,622
Thanked 5,891 Times in 3,989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

PO.....do ta beja!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 14:43   #5
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

broken_smile po eshte e vertet por dhe sakrifica ka dashuria apo e harrove ket gje?
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 14:44   #6
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,047
Thanks: 341
Thanked 2,488 Times in 1,451 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

une nuk e quaj sakrifice por dashuri nese ben dicka me zemer
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 14:45   #7
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Posts: 4,544
Thanks: 0
Thanked 16 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
une nuk e quaj sakrifice por dashuri
Ashtu eshte broken....dhe perderisa e konsiderojme te tille, asgje tjeter nuk ka rendesi.
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 14:47   #8
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,113
Thanks: 6,801
Thanked 3,415 Times in 2,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Jo............
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 14:48   #9
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,673
Thanks: 10,622
Thanked 5,891 Times in 3,989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Jo............
Do e beje ose e ke bere
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 14:54   #10
Gersjana
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jan 2015
Posts: 60
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Gersjana do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

broken_smile ne fakt ketu me keqkuptove ate qe e the e kisha muhabetin. Por....
Gersjana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 14:57   #11
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,113
Thanks: 6,801
Thanked 3,415 Times in 2,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Do e beje ose e ke bere
Qe e kam bere e kam bere......
Por Jo "cdo gje" as se bej as se kam bere

Nejse me duket pyetje pa sens gjithsesi
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 15:02   #12
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,673
Thanks: 10,622
Thanked 5,891 Times in 3,989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Qe e kam bere e kam bere......
Por Jo "cdo gje" as se bej as se kam bere

Nejse me duket pyetje pa sens gjithsesi
Te paska dhene nje mashkull Like qe une e vleresoj.....
Besoj e ka shtypur gabim
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 15:08   #13
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 10,113
Thanks: 6,801
Thanked 3,415 Times in 2,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Te paska dhene nje mashkull Like qe une e vleresoj.....
Besoj e ka shtypur gabim
Sa e thjeshte ti japesh nje like nje pergjigje te tille
Pastaj me rendesi eshte qe njeri nuk paska harruar ai qe I ka "like" me bereqet
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 15:13   #14
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,443
Thanks: 0
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
une e dija qe mjaftonte te dashuroje, e kjo ishte gjithcka
nuk ja thua fare nga dashuria ti goce
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 15:16   #15
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,047
Thanks: 341
Thanked 2,488 Times in 1,451 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gersjana Shiko postimin
broken_smile ne fakt ketu me keqkuptove ate qe e the e kisha muhabetin. Por....
ne dashuri thjesht vepron ashtu sic te thote zemra, sepse as nuk do mundeshe te veproje ndryshe nese je e shtyre nga dashuria. ndihesh i/e plotesuar nga dashuria e cdo gje tjeter behet dytesore, e per pasoje nuk ke cfare t'i mohosh vetes duke qene qe vetem dashuria te permbush shpirterisht.
mendimet rreth sakrifices zene vend aty ku dashuria ka lene vendin bosh...

njehere pyeta mamin, "degjoj shpesh prinder qe thone sakrifikova kete e ate per femijen, shpresoj te ma shperbleje femija nje dite. une te kam pare shpesh here te lodhur, i thashe, por asnjehere nuk je shprehur si prinderit e tjere, qe ke sakrifikuar per mua." m'u pergjigj, "cdo gje per ty e bej me shpirt, kurre nuk mund te mendoj se po bej nje sakrifice. as lodhjen nuk e ndiej kur shoh qe ti je mire".
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 15:16   #16
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,799
Thanks: 6,219
Thanked 4,516 Times in 2,415 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 202
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Per shume arsye sdo beja gjithcka. Ja, po them dy arsye perse sdo beja gjithcka. E para sepse dashuria nuk zgjat pergjithmone dhe sdo doja te pendohem. E dyta do perdorja arsyen dhe nese ajo gje qe do beja eshte me teper ne favorin tim apo jo. Me pak fjale nqs e bej dicka e bj sepse e dua une dhe jo vetem per tjetrin. pike
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 15:17   #17
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 5,768
Thanks: 2,355
Thanked 2,824 Times in 1,039 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

E kisha ngren nje pule te pjekur....me deshire..
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj s'e: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 15:20   #18
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,443
Thanks: 0
Thanked 14 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

do beja gjithcka per "hir"

dy fjale per dashurine..dashuria (nese e keni njohur)nuk pret qe ti te besh dicka per te..ajo ta mer gjithcka me dhune...
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 15:23   #19
SystemA
V.I.P
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,673
Thanks: 10,622
Thanked 5,891 Times in 3,989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 283
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga De Bora Shiko postimin
Per shume arsye sdo beja gjithcka. Ja, po them dy arsye perse sdo beja gjithcka. E para sepse dashuria nuk zgjat pergjithmone dhe sdo doja te pendohem. E dyta do perdorja arsyen dhe nese ajo gje qe do beja eshte me teper ne favorin tim apo jo. Me pak fjale nqs e bej dicka e bj sepse e dua une dhe jo vetem per tjetrin. pike
Me duket se ke marre avokat
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-02-2015, 15:31   #20
Prishtinase
Medituese
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: London
Posts: 400
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 6
Prishtinase ka njė atmosferė spektakolarePrishtinase ka njė atmosferė spektakolarePrishtinase ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: A beni cdo gje per hir te dashurise????

Dashuria nuk kerkon te shkelesh mbi moral tend, as te kercesh nga kulla e ajfelit...
Dashuria kerkon investim, te japesh dhe vetem te japesh...
Edhe ne dashuri ka nje qe quhet Etike.
Prishtinase nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur